Makeup

Najlepšie návrhy Mehndi Leg - naše najlepšie 8 tipov

Najlepšie návrhy Mehndi Leg - naše najlepšie 8 tipov

Nohy sú veľmi krásne plátno pre osvetu Mehndi. Je to tradícia, na indický nevesty uplatniť mehndi obaja na rukách a nohách. A toto umenie nie je len pre nevesty, niekto ochotný ozdobiť svoje nohy môžete vyskúšať.

Milujeme rôzne efekty mehndi dáva niečí nohy. Tu je niekoľko nohu Mehndi vzory, ktoré vám pomôžu začať.

Sledovanie obsahu Ako si vyrobiť mehendi Designs videá z našej StyleCrazeTv

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Perfektné Slnečnica Mehndi Design pre nohy wow

Mehndi vzory pre nohy

1. Táto jedna z Mehndi vzory pre nohy vyzerá veľmi elegantne a bude každá žena cítiť ako kráľovná. Zložité vzory a malé detaily veľa hovoriť o odbornosť umelcovej. To má typový návrh šperku u členkov robiť to vyzerať ešte krajšie. Tiež sme radi jedinečný dizajn a dokonalé detaily, ktoré z neho robia vynikajúcou voľbou.

load...

2. Tento dizajn je jednoduchý spôsob, ako pridať nejaké mehndi na nohách, bez toho aby sa cez vrchol. Sme radi, ako konštrukcia vychádza z nôh a pokračuje na strane nôh. Hlavnými motívmi používané tu sú kvetinové a sú vždy skvelou voľbou pre nevesty, rovnako ako pre každého, kto v priebehu svadby.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

3. Tento krásny jeden z návrhov mehendi pre nohy je veľmi elegantný a budú dokonale vyhovovať nevesty. Milujeme odlišné pliesť vzory na nohách, ktoré vypĺňajú celý priestor, ale nevytvárajú žiadny neporiadok. Sme tiež radi mix tradičných i moderných vzoroch v Mehndi. Konštrukcia ukazuje veľké množstvo jemne vykonaných detailov, ktoré robia to dobrá voľba pre nevesty.

load...

4. Black Mehndi konštrukcia sa stále viac stáva veľmi populárny medzi indiánmi, ktorí majú radi výrazné vzory. V tomto dizajne, môžeme vidieť celý rad zložitých vzorov urobil krásne - ktorý dostane palce hore od nás.

5. Vieme, že mnohí z vás prednosť malé a nie povyku navrhuje skôr ako tie, ktoré sa zložitými a veľmi jemných detailov. Tak tu je krásny dizajn, ktorý má veľmi málo zložité vzory. Vidíme rad kvetinové vzory a arabská štýlu inšpirovanom tém v tomto návrhu. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí majú radi takéto návrhy.

6. Ten je tiež veľmi krásne mehendi dizajn s veľmi jemnými detailmi v prednej časti nohy a prsty. Ale prostredná časť nôh je ponechaný otvorený a veľmi menej konštrukcie sa vykonáva v tejto časti. Dizajn je skvelou kombináciou moderných techník a tradičných vzorov.

7. Toto prevedenie bude vyzerať dobre na každého bez ohľadu na vek a príležitosť. Milujeme kvetinové vzory a jednoduché vzory, rovnako ako odtiene vykonáva pomocou mehndi. Kvetinové motívy, rovnako ako motívy na prstoch sú úplne unikátne a aby to skvelá voľba pre módne ženy.

8. Toto riešenie je ideálne pre nevesty, tak aj pre svadobné príležitosti. Existujú tradičné kvetinové motívy a tradičné indické Mehndi sa používa pre to tento design. Milujeme, ako je návrh tvaru up - to začína na nohách a potom sa rozširuje do polovice časti dolných končatín.

Dúfam, že sa vám páčilo týchto nôh Mehndi vzory. Aký je váš obľúbený pick?

load...