Makeup

Top 25 tipov na očné make-up pre začiatočníkov

Top 25 tipov na očné make-up pre začiatočníkov

Či už ste bol venovaný make-up nadšenec, alebo máte niekoho, kto je práve začínate s make-up, keď príde na oči, make-up môže byť trochu zložitejšie. K dispozícii je v tom, že pár trikov v rukáve, takže môžete pracovať, že kúzlo a dosiahnuť očný make-up, ktorý je tak na mieste nič zlé. My sme dali dohromady zoznam 25 jednoduchých tipov očný make-up pre všetkých začiatočníkov, ktorí tam boli zahltení všetko, čo sa stretnú vo svete make-upu.

Worry nie, máme na chrbát! Len držať týchto jednoduchých tipov na vrchole svojej mysli, keď robíte vaše oči a budete pokračovať rovno od bytia nováčik profík.

Jednoduché očný make-up Tipy pre začiatočníkov

 1. Očné linky Tipy
 2. Riasenky Tipy
 3. Očné tiene tipy
 4. Obočie Tipy

1. Očné linky Tipy

Ceruzka na oči môžu alebo nemusia byť základom pre vás, ale je to jedna z najzákladnejších krokov robí váš očný make-up. To vám dáva slobodu pracovať na tvare očí, zdôrazniť im a vyplniť prípadné riedkych hľadajú riasy. Záleží na textúre očné linky a vaše preferencie, ako na to, ako by ste chceli používať tento - jasne definované alebo rozmazaný - vyzerá to skvelé buď cestou.

load...

Poďme sa rýchlo pozrieť na niektoré tipy a techniky pre tento krok.

 1. Zaistili, že vaše očné viečka sú čisté a potom naneste náter na ne, takže make-upu nerobí šmuhy a zostane svietiť po dlhšiu dobu.
 2. Ak chcete, aby vaše riasy vyzerajú hustejšie, aplikovať očné linky čo najbližšie k lashline ako je to možné, takže sa zdá, že je súčasťou vašej prirodzenej línie rias. Tento jav sa nazýva tesne obloženie. Make bodkovaný čiara od vonkajšieho k dovnútra zákruty a pospájať (môžete použiť tuhý šikmú kefu miešať bodky von do námahy mäkké línie).
 3. Uistite sa, že špička vašej vložky je tenký, ale tupý k dosiahnutiu presnosti a tak si získať dokonalý tvar. Pred ostrenie, aby ho z rozpadajúce sa môžete aj zmraziť očné linky.
 4. K dosiahnutiu dokonalej okrídlené očné linky, použite tekutý vložku - štart na líniu rias na žiaka a prácu si cestu k rohoch. Ak je vaša ruka nie je dostatočne stály pre tekuté vložky potom prvý riadok oči s ceruzkou vložkou, a potom vysledovať cez neho s kvapalným vložkou.

(Ak ste v zhone, mali by ste jednoducho preskočiť tekuté vložky vo vašom najlepšom záujme!)

 1. Na vykonanie dymové oči, rozhodnúť sa pre ceruzky vložky, pretože tieto majú tendenciu byť mäkšie a krémovejšia. Tiež si môžete rozmazávať to pomocou rozmazania kefa na tej námahy chladné dymové oči.
 2. Ako ste veku, rozhodnúť sa pre jemnejšie farby, ako je hnedá na viac elegantný vzhľad a aplikovať riasenku na doplnenie jednoduchý vzhľad.

Poznámka: Vždy nakloniť lícom hore a pozerať sa, ako aplikovať očné linky. Tým zaistí, že budete dosiahnuť symetria.

load...

2. Mascara Tipy

Súhlasíte, že maskara úplne premení vaše oči a dáva vám, že naviac šmrnc? Magická palička riasenka vyzeráš jasnými očami a mladistvý. Je to celkom game changer a jediný druh dráma, ktoré sa mi páčia.

Tu je niekoľko dôležitých rád pre aplikáciu maskary tresku-on.

 1. Vždy začať uplatňovať svoj riasenky z koreňov rias a krútiť si cestu ku končekom. Tým okamžite voluminizes vaše riasy a nevážia ich dole.
 2. Po nanesení jednu vrstvu riasenky, počkajte asi desať sekúnd ísť s druhou vrstvou (v prípade potreby). Týmto spôsobom sa vaše riasy nedostanú ťažkopádny!
 3. Zotrieť prebytok riasenku z prútika na tkanivo pred podaním žiadosti, takže je ľahko ovládateľný a nebude zhlukujú (budete tiež vyhnúť sa hrozné pavúčie Riasy vyzerajú).
 4. Než pôjdete do riasenkou, vždy uistite sa krútiť vaše riasy s použitím vysoko kvalitné riasa natáčky. Keď idete sa curlingu, štipka vaše riasa natáčky pri poslednej základňu a držať ho pevne otáča nahor.
 5. Spôsob, akým budete držať svoje riasenky záležitosťou! Držať prútik horizontálne pre silnejšie riasy a zvisle (najmä u nižších rias) pre prirodzenejší vzhľad.
 6. Ak chcete, aby vaše riasenka vydrží dlhšie, potom sa zastaví čerpanie prútik a zároveň ju ťahajte von (týmto spôsobom budete posielať iba vo vzduchu sušiť produkt von), stačí krúživým pohybom ho proti vysychaniu.

Poznámka: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, riasenky by mala byť posledný krok vašej očný make-up.

Očné tiene tipy

Očný tieň robí prácu pridanie hĺbky a dáva rozmer pre vaše oči. Ak je použitá správne, to robí vaše oči vyzerať väčšie a pomáha zvýrazniť farbu očí. Chcete nejaké tipy?

 1. Investovať do vysoko kvalitných produktov a štetce. Budú ísť dlhú cestu, ale tiež zabezpečiť správne uplatňovanie a prelínanie.
 2. Ak chcete, aby vaše očné tiene, aby zostali po celý deň a nie pokrčiť okrem chcieť farbu očné tiene, aby naozaj vyskočí - použiť dobrý náter, ako pôjdete s očné tiene.

Na druhú stranu, ak chcete, aby sa menej pigmentované očné tiene vyzerajú živé a mak, zakryť si viečko s bielou očné linky ako prvý. To pomáha vyruší farbu vašej pokožky a vytvára aj základňa pre váš očné tiene.

 1. Pre spodnej časti oka (ktorý je práve v blízkosti línie rias) - použite tmavý odtieň očné tiene, pre oblasť vyššie vyplýva, použite stredné tieň a pre horné, použite svetlý odtieň a zmes je dobre.

Obočie Tipy

Obočie sú často podceňované, a nemôžem začať zdôrazniť, aké dôležité sú pre vytvorenie štruktúry na váš tvár. Dobre upravený obočia sú skutočne mení pravidlá hry, že rám oči a oni drasticky, hore 'svoju krásu kvocient. Ak ste niekoho, kto je viac než-trhal, potom strach nie, pretože len trochu pridanej definície bude mať veľký vplyv!

Chcete nejaké tipy?

 1. Existujú rôzne obočie produkty dostupné na trhu. Vyberte si odtieň, ktorý najlepšie vyhovuje vám farbu vlasov a vyplniť medzery pri používaní produktu.
 2. Najdôležitejšia vec na zapamätanie pri vymedzovaní obočia je udržať vzhľad čo najprirodzenejšie. Za týmto účelom - uistite sa, že zmes výrobok riadne, aby sa zabránilo tvrdej línie a podobne.
 3. Použite jemný zvýrazňovač priamo pod obočie, pod oblúkom predviesť tvar a pridať výšku obočie.
 4. Ak vaše obočie sú mimo kontrolu, použite obočie gél držať na svojom mieste. Oni tiež majú tendenciu vyzerať oveľa lepšie a upravený len s trochou tohto gélu.
 5. Chcete vedieť, čo najlepší trik v knihe? Pre odvážnejšie vzhľad, použite uhlovú tuhý kefu a mokrý ho pred vyplniť vaše obočie s matným hnedé očné tiene.

Niektoré ďalšie očný make-up Tipy pre začiatočníkov

 1. Aby sa zabránilo svoju základňu pred ničí kvôli očné tiene spadu, dokončiť svoj očný make-up a potom pokračovať s bázou, aby váš make-up vyzerá svieža.
 2. Ak plánujete nosiť hlasné očný make-up, udržať pery jemné. Je to vždy lepšie zdôrazniť jednu vlastnosť naraz.
 3. Ak chcete, aby vaše oči vyzerať jasnejšie a mladistvý, zvýraznenie vnútorného kútika očí s ľahkou farbou očné tiene.
 4. Ak chcete okamžite krútiť svojej nepoddajné riasy použite ranu vlasov na kulmy (uistite sa, že to nie je príliš horúca), než si ich krútiť - týmto spôsobom, budú zostať zatočený po dlhšiu dobu.
 5. Ak máte prebytočný výrobok, povedzme očné tiene, použite savý papier, aby sa odstránil prebytočný očné tiene bez narušenia očné linky.

To boli niektoré naozaj jednoduché očný make-up tipy a hack pre všetkých začiatočníkov, ktorí tam už zahltení svete make-upu. Tieto tipy pokrývajú všetky základy a dúfajme, že budete mať niektoré z týchto ukazovateľov na pamäti, až budete nabudúce robiť make-up.

Teraz, keď máte nejaké triky a techniky, ako dať tieto produkty ďalej, je čas, aby ste sa naučil jednu alebo dve veci o tom, ako odstrániť očný make-up taky. Je veľmi dôležité, aby ste vzlietnuť každý kúsok make-up na konci dňa, aby vaše oči a pokožka zostala zdravá. Existuje mnoho spôsobov, ako odstrániť vodotesná, tvrdohlavá make-up. Pozrime sa na niekoľko jednoduchých spôsobov, ako odstrániť očný make-up.

Ako odstrániť make-up očí?

Metóda 1: Odstránenie očný make-up pomocou očný make-up Remover

Ak ste sa investovať do make-up produktov, zaistite prosím, aby vyzdvihnúť vysoko kvalitné odlíčenie. To je najviac populárny spôsob, ako odstrániť make-up. Avšak, okrem toho existujú aj iné spôsoby, ako je použitie kokosový olej alebo nejaký detský šampón.

Upozornenie: nepoužívať Face Wash odstrániť svoj očný make-up. Oblasť očí je pomerne citlivá, a to bude mať za následok len v suchu a vaše riasy vypadnutiu.

 1. Predtým, než narazí na umývadlo odstrániť make-up s vodou... Počkaj! Používať vlhčené obrúsky, aby sa odstránili všetky vaše make-up, ako je skutočne umyte si tvár.
 2. Netrite alebo použiť príliš veľký tlak, zatiaľ čo vy sa chystáte sa obrúskov. Použite minimálny tlak a jemne zotrite.
 3. Môžete použiť vatový tampón a škvrnu nejakú očné odlíčenie a utrite s ním rovnako.
 4. V prípade, že vám dôjdu odlíčenie alebo chcete používať niečo prirodzenejšie, len vziať nejaký kokosový olej medzi oboma rukami a slather ju cez tvár a oči, nechajte to na chvíľu, a potom opatrne odstráňte všetky stopy oleja s použitím bavlna pad.

Poznámka: V prípade, že nemáte kokosový olej, môžete použiť aj olivový olej, mandľový olej alebo vazelínu, aby sa z vášho make-upu)

 1. Použite jemný čistiaci prostriedok na umývanie tváre.
 2. DAB na nejakom toner uzavrieť póry, hydratuje a škvrnka na niektoré pod očný krém poskytnúť úľavu regiónu.

Metóda 2: Odstránenie Eye Makeup Použitie detský šampón?

 1. Odstráňte make-up od zvyšku tváre.
 2. Striekajúcej vodu na tvár, sa sústrediť na vaše oči. Nalejte si dieťa šampón na dlani a vypracovať bohatú penu.
 3. Aplikovať tento na oku a aby sem a tam pohyby.
 4. Znovu striekajúcej vodu pre odstránenie obsahu mydla.
 5. Opakovať v prípade potreby.
 6. Umyte si tvár s použitím miernej umývanie tváre.
 7. Sledujte svoj CTM rutina - to je nevyhnutné použiť toner po umývanie tváre, pretože pomáha uzavrieť póry a robí pleť zdravšie. Zásobník je tiež známe, že znižujú vady.
 8. DAB na dobrý hydratačný.
 9. Pod očný krém je koža vláčna a pomôže vyhnúť očné tašky a tmavé kruhy pod očami.

Pamätám si, že dieťa šampón nemusí byť efektívna, ak boli použité na dlhodobý pobyt očný make-up produktov.

Prečítajte si tiež - ako odstrániť očný make-up s použitím vazelínu?

To boli niektoré jednoduché spôsoby, ako odstrániť očný make-up. Dúfam, že sa z nich informatívny charakter a pokúsiť aspoň na jeden z nich nabudúce užívate off make-up. Ak ste začiatočník, dúfame, že táto očný make-up tipy vám pomôže von a ak ste pre, budete mať ďalšie triky v rukáve. Môžete podeliť o svoje osobné tipy nadol v nasledujúcich komentároch!

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Ako dlho trvá, očné tiene vydržia?

To záleží čisto na metóde, ktorú ste použili aplikovať očné tiene, váš typ pleti, a počasie. Ak máte mastnú pleť a žijete v horúcom klimatickom pásme, bude váš očné tiene pravdepodobne topiť do záhybov rýchlejší. Najlepší spôsob, aby sa ubezpečil, že zostane na dlhú dobu, je použiť základný náter. Primer zabraňuje pokrčeniu a pomáha make-up vydrží dlhšie

Ako získať plnšie riasy?

Ak hľadáte pre rýchlu opravu vy, môžete tesne lemujú oči a použiť rias kulma a zväčšujúcich objem riasenku. Ale ak hľadáte niečo, čo z dlhodobého hľadiska tie, môžete skúsiť použitie olivový olej alebo ricínový olej na vaše riasy. Dbajte na to, aby sa niektorý vo vašich očiach.

Ako dlho môžete držať očné tiene?

Pokiaľ ide o make-up, sa snaží zmyť make-up po 8 - 12 hodín. Pokiaľ ide o trvanlivosť, krém očné tiene môžu byť uchovávané po dobu 12 mesiacov a prášok očné tiene po dobu 2 rokov. V prípade, že sa u vás objaví infekcia, navštíviť lekára a likvidáciu výrobku, ktorá spôsobila infekciu.

Ako skryť pod očami vrecia?

Použite korektor pod vriec vašich očí namiesto skrývanie skutočných tašky. Skrývanie vrecia bude len vyniknúť. Použiť nočný krém, piť veľa vody, a získať dobrý nočný spánok.

load...