Makeup

Najlepšie Zoya nechty Poľské recenzie a šablóny - náš top 10

Najlepšie Zoya nechty Poľské recenzie a šablóny - náš top 10

Zoya je popredný medzinárodný lak na nechty značka s viac ako 300 odtieňov v ponuke. To bol ocenený ako najdlhšie sebe nechty nezávislým panelom časopisom zdravie žien. Všetky ich leštidla sú zadarmo, že je toluén, formaldehyd, DBP a gáfor zadarmo. Okrem nádherné farby, textúry a typy leštidla, každý z nich príde s jedinečnými názvami a mnohí z vás môže byť dokonca schopný nájsť lesk vaše meno! Tu je zoznam mojich obľúbených Zoya lak na nechty vzorkovníky a odtieňov.

Top 10 Zoya Nail Polish Shades

1. Zoya Cassi:

Cassi je úplne celkom broskyňa - ružové nechty s nejakým jemným strieborným leskom hotela. Trblietanie nie je tak silný, takže to je veľmi vhodné nosiť do práce. Vyžadujú tri vrstvy.

load...

2. Zoya Spolok:

Ružové sú moje obľúbené, pokiaľ ide o leštidla, najmä fuchsií. A Gilda sedí Bill dokonale. Gilda je jasná, jasná fuchsie farba, ktorá je celkom trblietavé. Ideálne pre leta. Vyžaduje tri vrstvy pre rovnomerné pokrytie, ale môžete tiež dostať preč s nimi.

3. Zoya Jacy:

Tu je naozaj nádherný farebný. Jacy je jasná červenkastá bobule fialovej s červenou a fialovou kovovým leskom. Jemný trblietanie skutočne pridáva na vzhľade tohto lesku. Vyžaduje dve vrstvy.

4. Zoya happy:

Moje najobľúbenejšie zo všetkých Zoya leští, Happy je koralové - ružovej farby s veľkým množstvom zlata lesk na to. Ružová vyzerá skvele všetci na jeho vlastné a ak máte zlato v tom, čo viac si priať? Ja určite dostať túto krásu. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

5. Zoya Edyta:

Black je môj go leštiť, keď som na pochybách o tom, čo sa nosí. Ale to poľština ponúka viac než len to. Edyta je nádherná čierna metalíza nechty so zlatým leskom, že niekedy posúva na zelenú a bronzu. To je docela ťažké nájsť čierna metalíza, takže toto je musí mať. Vyžaduje dve vrstvy.

6. Zoya Apple:

Summers volajú po jasných a výrazných farbách a Apple je ideálny pre to. Ako už názov napovedá, je Apple jablko zelenej farby so zlatým leskom v ňom. Som normálne nie je fanúšik zelených, ale táto je naozaj dosť. Vyžaduje dve vrstvy.

7. Zoya Jules:

Ďalšie krásy pre tých z vás, ktorí nemajú prednosť príliš veľa farby na nechty. Jules je celkom tmavošedý farby so zlatým leskom v ňom. Ideálne, ak chcete trochu iskru na nechty, bez toho aby sa cez vrchol. Vyžaduje dve vrstvy.

8. Zoya Adina:

Tu je ďalšia kráska, ktorá je horúca na mojom zozname prianí. Adina je fialová nechty so zeleným leskom. Dvojfarebná v tomto nechty je najlepšie, cítim. Milujem, ako poľský mení farbu pri zásahu svetla. Ak chcete pridať Dvojfarebná do svojej zbierky, malo by to byť ten pravý. Vyžaduje dve vrstvy.

9. Zoya Isla:

-Li tmavej farby obraciam na vás, Isla je dobrá voľba. Je to tmavo červené nechty s kovovým povrchom k nej. Perfektné nosiť na noc von. Milujem, ako lesk vyzerá červená s trochou tmavší odtieň na okrajoch. Vyžaduje dve vrstvy.

10. Zoya Savita:

Mattes sú moje obľúbené, a to by bolo nespravodlivé, aby ich zahrnúť do tohto zoznamu. Zoya matný lak na nechty s názvom "Savita" je tmavo fialová s červeným a zlatým leskom a matným povrchom. Milujem spôsob, akým v kombinácii lesk a matný dohromady. Navyše, matné fľašu vyzerá úžasne. Vyžaduje dve vrstvy.

Takže, ktorý z nich ste sa zamilovala? Čo všetko Zoya lak na nechty farby budete vyzdvihnúť? Môžete tiež vyskúšať úžasné nechty umenia s týmito krásny lak na nechty vzorníkov. K dispozícii je zdarma nail art pre všetky aplikácie pre Android si môžete stiahnuť a získať nápady.

load...