Makeup

Najlepšie produkty na make-up na oči - naše top 10

Najlepšie produkty na make-up na oči - naše top 10

Oči odráža osobnosť človeka! Za účelom zvýšenia krásu našich očiach, rozhodne potrebujeme pomoc make-up. Dobrý očný make-up robí vyzerať ohromujúci a strhujúce a môžete ľahko vytvárať rôzne typy pohľadov siahať od jasné a odvážne, aby prirodzené a mäkké s iba niekoľkými ťahmi.

Najlepšie očný make-up produkty v Indii

Tu som vymenoval desať najviac roztomilý očný make-up produkty sú k dispozícii v Indii.

1. Maybelline Kolosálny Kajal:

Kúpiť Maybelline kolosálny Kajal Pre ₹ 141.00 @ www.amazon.in/maybelline-colossal-kajal

Kajal je najdôležitejšia make-up v akomkoľvek indickej ženskej márnivosti a Maybelline kolosálny Kajal stala zásadné každého márnosť hrudník!

Maybelline kolosálny Kajal sa začal v roku 2016 a vytvoril rozruch v indickom trhu. To je najviac populárne Kajal v indickom trhu práve teraz. Je celkom možné, a prináša to, čo tvrdí. Je čierny ako uhoľ, intenzívny, rozmazaniu zadarmo a zostane na mieste v mojich očiach po dobu dlhšiu ako šesť hodín. Možno ho použiť ako na čiare ponoru, rovnako ako očné viečka. Textúra je pomerne smotanovej by mali byť skladované na chladnom mieste iného to bude topiť.

load...

2. Lakmat Eyeconic Kajal:

Kúpiť Lakmat Eyeconic Kajal Pre ₹ 210.00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-kajal

Lakmat Eyeconic Kajal sa začal dať tvrdej konkurencii na Maybelline kolosálny Kajal, a uistite sa, že áno. Lakmat Eyeconic Kajal balenia a jeho farba je veľmi lákavá. Je hlboké čierne a šmuhy a ustúpiť zadarmo a desať hodín tvrdenie je trochu pravda. Nezáleží štiepať alebo svrbí a je vyhlasoval, že je dermatologicky testovaný. Kajal je hladký a kĺže na oči bez šklbanie alebo ťahanie. V zozname zložiek s týmto Kajal tiež nie je spomenutá.

Hneď po Kajal, prichádza náš ďalší love očné vložky!

3. Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Liner:

Kúpiť Maybelline Studio očné linky pre ₹ 449,00 @ www.amazon.in/maybelline-studio-eye-liner

load...

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gél Liner prichádza v malom vaňou a špeciálne navrhnutým kefou. Štruktúra týchto vložiek je veľmi krémová a poskytuje intenzívnu linky s hladkou a rovnomernú aplikáciu. Je to podobné ako kvapalné očné linky, s výnimkou, schne rýchlejšie a vydrží po celý deň. Nezáleží ťahať a môže byť použitý ako základ pre vytvorenie dymové očný make-up. Je zmesou hladko a je dostatočne silná, aby sa vaše oči beautiful.You buď aplikovať ťažko alebo potrieme ho. Jediný problém, ktorý som si s nimi je, že majú tendenciu vyschnúť s časom a farba nie je tak čierne, ako by malo byť. Radšej najčernejšie čierne očné tiene, ale môžete to skúsiť. Nebudete sklamaní.

4. Tváre dlhé oblečenie očné tiene:

Buy tváre dlhé oblečenie očné tiene Pre ₹ 314.00 @ www.amazon.in/faces-long-wear-eyeliners

Ceruzka očné tiene sú základom pre dievčenské márnosti, a je zvlášť vhodný pre začiatočníkov, ktorí majú ťažkosti kresliť rovné čiary. Tváre Long opotrebenie očné ceruzky sú jedným z najobľúbenejších očnej ceruzky na indickom trhu a sú všetci milovali. Majú nepreberné množstvo odtieňov na výber: fialová, Forest Green, Aqua Blue, Grey, Metal Brown, Solid Brown, tyrkysovo modré, čierno Sparkle čierna, tmavo zelené a námornícka modrá. Plat farba off týchto ceruziek je úžasná a všetci sú veľmi pigmentované. Ceruzky sú mäkké a krémové a poskytnúť absolútnu šmuha skúšobný povrch. Zostávajú na v priemere šesť hodín na očných viečkach. Vzhľadom k tomu, že sú veľmi krémová, majú tendenciu zakončiť rýchlo. Mali by ste sa pokúsiť aspoň jeden z týchto očných ceruziek.

5. Očné Lakmat Interpret Eyeliner Pen:

Lakmat Eye Artist, sa cítil hrotu vložky, čo je najnovší prírastok do rodiny vložky. Plsteným hrot očnej pero je určený pre presné aplikáciu na viečkami. Lakmat Eye Artist je veľmi jednoduché použitie. Plsti tip dizajn je tak bez námahy a ľahko ovládať, že počas jediného zdvihu, ideálne množstvo očné linky je distribuovaný. Linka môže byť tenšie alebo silnejšie, ostré alebo okrídlené, dlhé alebo krátke, a tak ďalej. Získate intenzívnu čiernu farbu v jedinom zdvihu a zostáva na štyri až päť hodín. Ale jediná vec, ktorú mi nepáči na tom je, že to nie je vodotesný.

6. Maybelline Hyper lesklé Liquid Liner:

Kúpiť Maybelline Hyper lesklé Liquid Liner Pre ₹ 282.00 @ www.amazon.in/maybelline-hyper-glossy-liquid-liner

Maybelline Hyper Glossy liner Liquid Eye, ktorá sa začala v decembri 2017 je najnovším prírastkom do rodiny očné linky tekuté nakoniec indickým očný make-up produktov. Je dodávaný v čiernej plastovej fľaši s dlhými podlhovasté rukoväte. Kefa je veľmi tenká, ktorý uľahčuje kresliť tenké čiary. Je čiernej farby atramentu nádchy konzistenciu a dodáva lesklý povrch s iba jedným ťahom.

Akonáhle budete mať Kajal a vložku dole, ďalšia vec, ktorú jednoducho musíte mať, sú tie správne očné tiene!

7. MAC Očné tiene:

Kúpiť MAC Eye Shadow Pre ₹ 4,352.41 @ www.amazon.in/mac-eye-shadow

MAC očné tiene sú jedným z najlepších očné tiene sú k dispozícii v indickom trhu. Tieto tiene sú naozaj bohaté a vysoko pigmentovaná a zostať celý deň pri použití s ​​náterom. Možno ho aplikovať rovnomerne a zmesí rovnako. Sú k dispozícii v palete a náplní. Majú asi päťdesiat náplne a dokonca môžete prispôsobiť palety podľa vlastného výberu. Tiene sú mäkké s textúrou, ale nie sú hrudky mäkké. Tie by mohli zaznamenať niektoré vypadnúť s ľahšími a trblietavé odtiene, ale to môže byť stanovená s primer očí. Tieto tiene pridať hĺbku a rozmer pre oči a upozorňuje na očiach. Sú to najrozumnejšie očné tiene k dispozícii, ale sú dobre stojí za to.

8. Inglot Freedom System Eye Shadow:

Kúpiť Inglot Freedom System očné tiene Pre ₹ 2,299.00 @ www.amazon.in/inglot-freedom-system-eye-shadow

Rovnako ako MAC očné tiene Inglot očné tiene sú tiež k dispozícii v náplňou a palety rovnako. Pri výbere farieb ponúkol je obrovský. Štruktúra týchto tieňov je maslové hladký a veľmi pigmentované. Ich zmes bez námahy s minimálnym vypadnúť. Množstvo kvalita produktu získate, farba vyplácať, rozsah ponúkaných farbách a vytrvalosť je jednoducho vynikajúci. Pracujú ešte lepšie, ak sú použité s primer očí.

Teraz môže váš vzhľad nebola úplná bez maskary?

9. Maybelline Colossal Mascara:

Kúpiť Maybelline kolosálny Mascara Pre ₹ 400.00 @ www.amazon.in/maybelline-colossal-mascara

Maybelline kolosálny maskara je môj HG riasenky. Bol som pomocou to za posledné dva roky a necítil potrebu vyskúšať každá iná. Táto riasenka dáva mi to tak riedke riasy, veľký objem a zosilňuje vzhľad svojich rias. Riasy vyzerajú skvele bez rozmazávania a zhlukovaniu. Len dva až tri nátery a je hotovo. Ale je to celkom ťažké ho odstrániť a budete potrebovať odstraňovač make-up, aby ho úplne odstrániť. Zistil som, pravidelné tie lepšie než vodotesné jeden.

Ak chcete, aby vaše očný make-up vydrží deň aj keď základný náter je to, čo budete potrebovať!

10. Plochy Primer Metaliglow očí:

Primer oko je kozmetický, ktorý sa používa na potiahnutie viečka pred aplikáciou na očné tiene, aby očné tiene možno aplikovať v hladkej, rovnomernej vrstvy a zostať na mieste na očné viečka po dlhšie časové obdobie. Tváre Metaliglow oko Primer prichádza v skúmavke s pretiahnutým prútikom. Má mierne vlhkú konzistenciu a dostane absorbovaná v priebehu niekoľkých sekúnd. To robí to, čo tvrdí, že bráni očné tiene od pokrčenia a rozmazaniu a zintenzívňuje farbu tieňa. Udržuje tieň neporušený po dobu najmenej ôsmich hodín.

Jedná sa o prvú desiatku očný make-up výrobky v Indii, ktoré sú panujúcej supreme v indickom trhu. Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie?

load...