Makeup

Najlepšie kozmetické krémy na nechty

Najlepšie kozmetické krémy na nechty

Milujeme dokonale pestované ruky. V skutočnosti sme sú zavesené na získanie týchto perfektný-vyzerajúce nechty. Tak sme sa ísť na pravidelnú manikúru a používať rôzne krémy na ruky a nechty farby, aby im oslavovať. Chránime naše nechty od ísť krehký alebo je morený. Avšak, väčšina z nás zabudol starať o naše kožtičky. Pravdepodobne si myslíme, že naše kožtičky iba pri získaní manikúru urobiť. Málokedy si uvedomíme, že tieto kutikuly hrajú dôležitú úlohu, majú zmysel pre bytie tam.

Pomôžeme vám lepšie pochopiť!

Vaša kutikuly nie sú len pre visí tam. Blana je oblasť, ktorá obklopuje vaše nechty. Kutikuly sú zodpovedné za udržiavanie infekcie a baktérií na uzde. Oni sa správajú ako bariéra a chráni vaše nechty. Vzhľadom k dôvodov, ako je hryzenie nechtov, nesprávnej orezávanie a ignorovanie alebo zabúdania aplikovať na nechty / kožičky krém, má často za následok poškodenie, ako biele čiary, biele škvrny, hrebene apod infekcia môže dokonca brániť svoj rast nechtov.

load...

Teraz na uspokojenie tejto potreby, kozmetické trhy sú plné kožtičky krémy, ktoré vám pomôžu postarať sa o vaše kožtičky správne.

Najlepšie krémy kožičky starostlivosti

Nižšie sú uvedené 8 najpredávanejších kožičky krémy v Indii.

1. Burt je Včely Lemon Butter kožičky krém:

To kožičky krém, od Burt je Včely, prichádza s čerstvou citrónovou vôňou a je veľmi mäkká. Funguje to ako kúzlo na vaše kožtičky. Naneste ju na svoje kožičky a nechajte ju cez noc pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

load...

Starostlivosť o pere 2. Sephora je kožičky:

Sephora je krása kozmetika gigant otvoril svoje obchody v Indii. Je na čase, aby ste vyraziť tam obchode a nechajte si najnovšie produkty. Jedna špeciálny produkt stojí za zmienku tu je kožičky Care Pen v Sephora je. Má perfektnú zmes éterických olejov, ktoré hydratujú kožičku a nechty, takže vaše ruky krajšie.

Kožičky Ošetrenie 3. Kiehl to Imperiale hydratačné:

Z domu Kiehl prichádza tento Imperiale Hydratačný kutikuly liečbe krémom. Hlavnou zložkou prípravku je avokádový olej - známe, že je účinný hydratačný prvok. Funguje to vynikajúci pri výrobe kutikuly mäkké a zdravé. Pomáha udržiavať pokožku hydratovanú a zároveň znížiť zápal.

4. Curel cielená liečba Rýchle absorbujúce ruky a kožičky krém:

To kožičky krém z Curel Cielená liečba je jedným z vysoko odporúčané kožtičku okolo krémy. Od bytia Super hydratačný na svetlo na koži, je to veľmi ľahko prenáša. Funguje rýchlo, pomáha zmäkčiť kožičku a nechty takmer okamžite.

5. Vazelína Healthy ruky a nechty:

Vazelína ponúka skvelý produkt používať cez deň. Zdravé ruky a nechty krém pomáha udržať kožičku a nechty zdravé. Je to skvelé pre super-hydratáciu vašich kožtičky. Vôňa tohto krému je pridané atrakcií. Mnoho ľudí tvrdí, že výrobok pomáha nechty rastú silnejšie a dlhšie.

6. Oriflame Beauty Nail a nechtovú kožičku Krém:

Ak hľadáte niečo, čo pre vaše poškodených alebo tvrdých kožtičky, to je ono. Oriflame Beauty Nail a nechtovú kožičku Krém obsahuje multi-vitamínovej zložky. Funguje to okamžite a podmienky nechty takmer okamžite. Vzhľadom k tomu, krém je ľahký, dostane vstrebáva do pokožky veľmi rýchlo.

7. Bath & Body na ruky a nechtovú kožičku Cream Natural:

Dobrota vitamín E a včelí vosk, aby to na ruky a kožičky krém z prírodnej minerálny kúpeľ a telo ideálu. Bolo špeciálne formulované tak, aby riešiť suché a tvrdé nechtovú kožičku a nechty oveľa lepšie a rýchlejšie.

8. Body Shop Vitamín E Hand & Nail Liečba:

Tu prichádza ďalší skvelý produkt z koša The Body Shop. TBS navždy nám produkty k láske, a táto nie je výnimkou. Tento krém je balená s bohatstvom vitamínu E, v rozsahu, ktorý táto značka sa špecializuje na, aby vám mäkšie ruky a silnejší a zdravší kožtičiek a nechty.

Ako sa starať o svoje nechty a kožičku?

  1. Nikdy znížiť svoje kutikuly
  2. Použite oranžovú tyčinku, aby sa zasadila svoje kožičku
  3. Vyhýbať sušiace činidlá, ako je prací prášok ETC
  4. Udržujte svoje ruky z vašich úst
  5. Úplne vyhnúť drsné manikérky
  6. Hydratujú, hydratujú a hydratujú!

Kožičky krémy konečnom dôsledku vplyv na zdravie vašich nechtov. Tak choď a investovať do jedného dnes. Postupujte podľa nasledujúcich tipov a udržať kutikuly silná. Ktorý pokožka krémy máte radi používate a prečo? Zanechať komentár nižšie.

load...