Makeup

Najlepšie Lakme očné tiene - naše top 10

Najlepšie Lakme očné tiene - naše top 10

My všetci milujú veľké, tučné a krásne tvarované oči! Lakmat má nejaké rozprávkové zoznam očné tiene sa pohybujú a odtieňov pripravených špeciálne pre všetky rôzne indické odtiene pleti a farby očí. Sú k dispozícii v rôznych odtieňoch, aby vám tie odvážne a krásne oči.

Dobrý očné tiene, musí mať niekoľko takých kvalít:

  1. Pigmentovaná
  2. Dobré pokrytie
  3. Dobrý výkon pobyt

Dúfam, že tento článok vám pomôže nájsť najvhodnejšieho očné tiene pre vás.

load...
Tu sú top 10 Lakmat očné tiene

1. Lakmat absolútna očné chromatické pečené tiene:

Kúpiť Lakmat absolútna očné tiene @ www.amazon.in/lakme-absolute-eye-shadows

To Lakmat rozsah tieň má nejaké úžasné odtiene, ako je Deň kráľovnej, Deň Shimmer, nočné blesk, a nočné Desire. Sú pečené na talianskej terra cotta dlaždíc a formulovaná s odrazom svetla perly dodať výnimočný lesk s hodvábnym povrchom. Môžu byť použité suché pre denné vzhľad mäkké alebo mokré po dramatický nočný pohľad. Táto očné tiene má tvrdú textúru, ktorá sťažuje vystriedať na štetec a vyžaduje veľa oháňa. Sú pigmentované naozaj dobre a cítiť mäkké a hladké. Sú ľahko miešať a zostupovej naozaj dobre. To dáva perfektný trblietavé kovový povrch. Vytrvalosť je v priemere 4 - 5 hodín.

load...

Odporúča sa pre: všetky typy pleti

2. Lakmat Fairy Dust Očné tiene:

Lakmat Fairy Dust Eye Shadow môže dať báječný okvetné lístok mäkký trblietavý ilúziu. Sú v práškovej forme a sú k dispozícii v živej odtiene modrej, zlatej a olivovo zelenou prachu. Tieto očné tiene sú pigmentované, ale trblietanie častice nie sú riadne zmiešané.

Odporúča sa pre: všetky odtiene pleti

3. Lakmat Eye Magic

Zo všetkých očných shadoes na Lakmat sa Lakmat Eye Magic je ľahký a rýchloschnúci. Tento priesvitný gél dáva mäkké šumivé vzhľad očných viečok. Môžu byť použité ako očné tiene, alebo dokonca ako zvýrazňovač. Sú k dispozícii v dvoch odtieňoch zlatej a striebornej pre perleťový lesk. Môžu ostať pekne na svojom mieste po dobu 4 - 5 hodín.

Odporúča sa pre: normálnu a suchú pleť

4. Lakmat Tieň Artist Shimmer Stick Moon Beam:

Buy Lakmat Tieň Artist Shimmer @ www.amazon.in/lakme-shadow-artist-shimmer

Lakmat Tieň Artist Shimmer Stick Moon Beam je krásny bledý pista očné tiene a má šedozelená modrý lesk. Obsahuje super jemný ligot, aby vám šumivé oči.

Odporúča sa pre: všetky typy pleti

5. Lakmat Tieň Artist Shimmer Stick Astral Modrá:

Kúpiť Lakmat Tieň Artist Shimmer Astral Modrá @ www.amazon.in/lakme-shadow-artist-shimmer-astral-blue

Lakmat Tieň Artist Shimmer Stick je krémová farba ceruzky s veľmi jemné trblietky pre šumivé oči. Lakmat Tieň Artist Shimmer Stick Astral Modrá má dlhú výdrž a je vodotesný. Astral modrý odtieň je pekná modrá farba podkladu.

Odporúča sa pre: všetky typy pleti.

6. Lakmat Tieň Artist Shimmer Stick (Glimmer Green):

Sú to krémové očné tiene ceruzky, ktoré majú mimoriadne jemný lesk v nich. Tento odtieň je vápno zelený očné tiene tyčinka s niektorými veľmi jemným zlatým leskom.

Odporúča sa pre: letnej sezóne

7. Lakmat Glide na Očné tiene:

Kúpiť Lakmat Glide na očné linky @ www.amazon.in/lakme-glide-on-eye-liner

Lakmat plachtiť na farbu očí je ceruzkou očné linky. Obsahujú drvený drahých kameňov a drahých kovov. Sú veľmi dlhou životnosťou, rozmazaniu dôkaz a odolný proti vode. Môžu byť použité hladko a nemajú záhyby. Majú nádherné odtiene, ako záblesk slivky, pečený bronz & henou na zlato.

Odporúča sa pre: hnedé oči

8. Lakmat Gypsy Collection Očné tiene Quartet:

Lakmat Gypsy Collection Očné tiene Kvarteto je rad živých a vysokou intenzitou farebných práškov. Môžu byť použité pre farby, tvaru a zvýrazniť oči žiarivou farbou. Sú k dispozícii v 2 cigánskych odtieňoch: Tanjore Rush & Hodvábnej ceste. Sú pekne pigmentované a môžu byť použité pre dlhodobé nosenie.

Odporúča sa pre: festivaly a udalosti

9. Lakmat Fantasy Collection Botanica Očné tiene Quartet:

Lakmat zber fantasy Botanica Očné tiene quartet je inšpirovaný tajomstvo lesa, a preto majú všetky botanickej odtieňov svieže farby. Môžu rýchlo rozjasniť oči orosenej zelene, okvetné lístok ružové a zlaté pastelových farieb. Majú 4 perla dokončovacích odtiene béžovej hnedý, okvetné lístok ružové alebo vínovej, orosený zelené alebo papagája zelene. Sú veľmi dobre pigmentované a zmes veľmi pekne. Zelený odtieň je jasný a vyzerá úžasne na hnedé oči. Béžová odtieň môže byť použitý ako čelné zvýrazňovač rovnako.

Odporúča sa pre: hnedé oči

10. Lakmat Desert Rose Quartet:

Kúpiť Lakmat Desert Rose Kvartet pre ₹ 540.00 @ www.amazon.in/lakme-desert-rose-quartet

Lakmat Desert Rose kvarteto má docela perlovo odtiene. Tieto očné tiene sú hlboko pigmentovaná. Zlato a meď z tohto poschodia je ideálny pre večer alebo straníckeho vzhľad.

Odporúča sa pre: všetky typy pleti

Takže, ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Ešte umožňuje nám vedieť v komentároch!

load...