Makeup

Najlepšie Lakme lesk na pery - naše najlepšie 7 tipy

Najlepšie Lakme lesk na pery - naše najlepšie 7 tipy

Dúfam, že sa vám páčil môj predchádzajúci príspevok na Nyx rúžu. Tentoraz, myslel som, dovoľte mi začať s lesky na pery. Jeho spaľujúce horúce leto a ja by som v každom prípade prednosť ľahší lesky na pery na perách ako hrubé rúže, ktoré sa cítia ťažké.

Čo lepšie značku pre začiatok, než naše vlastné Lakmat?

Poďme sa pozrieť na top Lakmat lesk na pery odtieňov už!

1. Lakmat Absolútna Plump and Shine lesk na pery v Berry Shine:

To Lakmat Absolute lesk na pery je veľmi pekná broskyňa s ružovými tónmi v ňom. K dispozícii sú v ňom trbliece - mikro nestačí, aby vaše pery vyzerajú ako disco guľa) Dáva mäkký umývanie ružovej na perách a je priateľský vysoká škola a úrad slušnosť. Že robí to každý deň lesk na pery, nie? Má dobrú výdrž 2 hodiny so všetkými jedenie a rozprávanie a asi 4-5 hodín bez týchto aktivít. Dodáva sa s prútikom mimochodom.

load...

2. Lakmat Absolute Plump and Shine lesk na pery v Candy Shine:

Prejsť na ružové pretties,, Cuz prichádza Fuchsia. Je to jasné, jasný ešte hlboko fuchsie pink. To nie je vaša priemerná mäkký umývanie ružový lesk na pery. Bude to urvat nejaké očné gule, dámy. S vytrvalosť, rovnako ako Berry topánok, dáva 2 hodiny s využitím pery a 4 - 5 hodín bez akýchkoľvek ďalších aktivít. Keď to vybledne, ponecháva zadné slabú farbu mínus lesk.

3. Lakmat Hviezda Shine lesk na pery v 24:

Tento lesk na pery Lakmat kolekcie je sýto ružová s tmavými tónmi. Zdá sa, že hnedá v tube, ale nenechajte sa zmiasť pretties,, Cuz to pôjde tak, ako hlboké purpurovej na perách. Výdrž je veľmi nízka aj keď to rýchlo vyprcháva.

4. Lakmat Absolute Plump and Shine lesk na pery v Cherry Shine:

Lakmat Absolute Plump a rad topánok má niektoré veľmi slušné odtiene a Cherry Shine je jedna ďalšie úžasné farby. Je to koralová červená odtieň, ktorý vyzerá skvele na takmer všetky odtiene pleti. S mikro blyští a veľmi dobrú výdrž, tento lesk na pery je víťaz.

load...

5. Lakmat Aquashine lesk na pery Plum:

Ide opäť o ružový, oveľa hlbší a stojatá) aplikátor je zábavná a lesk na pery nekrváca. Má dobrú výdrž takmer tri hodiny, a farba zostane na mieste. Na Rs.425 / -, jeho iste je ukradnúť

6. Lakmat Jemné saténové Lesk v 41:

Jedná sa o tmavo hnedé s mikro blyští. Tmavý odtieň, ktorý by ste mohli chcieť vyzerať upíra, keby nad hotovo. Je vhodný pre večerné nosenie, keď chcete vaše pery urobiť všetko hovoriť;) A výdrž 2 - 3 hodiny, je dobré po ktorom to vytratí.

7. Lakmat lesk na pery Ritu Beri D2:

To je jeden z najstarších na lesk na pery Lakmat, teraz známy ako Fruit Shock lesky na pery. Je to veľmi jednoduchý lesky na pery s absolútne žiadny lesk, ale len sklený, lesklý efekt. Ritu Beri prichádza v tryskou fľaše a je pekné, tmavo ružovej. Zostáva pre dobrú dobu 2 hodín bez jedla a pitia a nadmerné rozprávanie.

Tak dievčatá, to sú top lesky na pery od Lakmat. Dajte mi vedieť, aké je vaša najobľúbenejšia?

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6

load...