Makeup

16 Nástroje, ktoré potrebujete v súprave na nechty

16 Nástroje, ktoré potrebujete v súprave na nechty

Existuje mnoho nail art sada produktov na trhu k dispozícii. Tu budeme diskutovať o základné veci, ktoré budete potrebovať, aby ste mohli začať s nail art.

Nutné podmienky klinca umenia Kits

1. Nail Art Nálepky

Nail art nálepky majú silnú lepiacou podložkou. Mali by ste ich aplikovať na suchý lak na nechty a zapečatí ich s rýchlym suchú vrchný náter. Prichádzajú v rôznych prevedeniach z kvetov do karikatúr atď

2. Bodkovanie Tools

Bodkovanie nástroje sú nutnosťou v nail art kit. Pomáhajú pri vytváraní bodov. Zvyčajne prichádzajú v sadách po piatich s rôznymi veľkosťami 10 hláv. Pomáhajú tiež pri vytváraní niekoľko jednoduchých vzorov na nechty.

load...

3. Kamienky

Pridajte rôznych veľkostí, farieb a tvarov kamienky vo vašej skrýšu. Dodávajú bling a pôvab do vášho nail art.

4. Striping pásky

Tieto pásky sú veľmi tenké a pomoc pri pridávaní metalického vedenia v manikúru. Tieto pásky tiež prísť v mnohých textúry a farby.

load...

5. Bullion Korálky / pokropia korálky / Cavier korálky

Sú to malé kovové guľôčky alebo sklenené koráliky. Tie pomáhajú pri vytváraní dôraz a poskytuje 3D efekt pre vaše nechty. Môžete vidieť nail art Kaviár v akcii.

6. Loose Glitter / Confetti Glitter

Nemusíte mať lesk na nechty. Môžete použiť lesk na nechty vo voľnej práškovej forme. Môžete posypať lesk na lacnej nechty pomocou ventilátora kefu. Môžete si tiež vytvoriť Flitter francúzskej tipy nanesením krycí lak na nechty a potom ponorením do trblietky kvetináčoch, odstránenie prebytočnej štetcom ventilátora a tesniace to nanesením ďalšej vrstvy vrchného náteru.

7. Nechty

Mali by ste mať aspoň nejaké dobré odtiene nechtov emaily. Nezabudnite sa pridať čiernej a bielej odtiene, ako sú tie najpoužívanejšie. Tiež si môžete pridať nejaké textúrované nechty laky alebo trblietky ty. Najviac trendov klinec smalt je v dnešnej dobe magnetickú klinec smalt.

8. Stamping Kit

Klinec techniky razenie sada obsahuje škrabky, pečiatky a lisovanie šablónou. Začnite s razením malé vzory a postupne začať razenie všetky návrhy na nechty.

9. Vrchný A Podkladový lak

Ešte zahŕňať niektoré kvalitnú a rýchlu suchú vrchný náter vo svojom skrýšu. Zvrchníky dáva lesk a predlžuje životnosť vášho manikúru. Zvoliť Basecoat podľa vašich nechtov zdravie. Ak vaše nechty potrebujú zvláštnu vápnik potom ísť na vápnika staviteľa apod a nezabudnite použiť basecoatbefore začína maľovať nechty.

10. Orangewood Stick / špáradlo

Tie sa používajú na vyzdvihnutie kamienkami a tiež pomôcť pri vytváraní bodov. Sú tiež veľmi užitočné, vo vode mramorovanie.

11. Pinzeta / Nožnice

Pinzeta pomoc pri vyberaní malých zdobenie a je to celkom šikovný nástroj. Niekedy sa pri aplikácii obtlačkov atď musíte im znížiť tak malé nožnice, je nutnosťou.

12. Odlakovače

Ak chcete odstrániť lak na nechty, môžete skúsiť odlakovačom obrúsky. Kara odlakovače utierky sú dobrou voľbou. Ide o riešenie pre pekné nechty one-stop. Obrúsky sú ľahko použiteľné a neobsahujú acetón, toluén, alkohol a paraben. Môžu ľahko odstrániť tmavé odtiene lakov na nechty. Obsahujú prírodný olivový olej a vitamín E. Tieto obrúsky hydratuje pokožku, ako aj zabránenie olupovaniu kožičky a štiepkovanie nechty, aby vaše nechty zdravo vyzerajúce a lesklé.

13. Ktorý nepúšťa vlákna, vatové tyčinky / Q-tipy

Tie sú potrebné na čistenie a odstránenie lesk z vašich nechtov. Ktorá nepúšťa vatové tyčinky sú dôležité, pretože obyčajná bavlnená môže zanechať bavlnené vlákna na svoje nechty a tým ničí svojich manikúru. Q-tip namočený v acetóne zadarmo odstraňovač pomáha pri odstraňovaní zvýšený lesk z kožičky a vaše manikúra vyzerá krajšie.

14. Akrylovými farbami

Pomáhajú pri vytváraní krásnych nechtov výtvarné návrhy.

15. Nail Art kefy

Sú nutné v skrýšu a každý kefka má svoje vlastné použitie.

16. Ostatné

Môžete pridať patentky, akrylové nálepky, hrnú prášok, umelé tipy apod do svojho ukrývať.

Tak ktorý z tejto súpravy nail art náradia si často používať?

load...