Makeup

Kedy by ste mali hádzať svoj make-up?

Kedy by ste mali hádzať svoj make-up?

My všetci milujú nosiť make-up, nie? Ak ste krása škrečok, musí byť vaša zásuvky zaplavená sčervená, riasenku a očné tiene a nechtových lakov. Bez ohľadu na to, nemáme to srdce ich vyhodiť, nie? Zvyčajne sme čakať, až náš lesky na pery majú mazľavý konzistenciu, nailpolish rozdeliť rôznymi tekutinami alebo rúž skončiť s bielou plesňou alebo smiešne vôňu, než je vyhodiť. Ale to nie je naozaj funguje týmto spôsobom! Ignorovanie uplynutí vaše produkty make-up môže viesť k bakteriálnej hromadeniu alebo dokonca výrobku preformulovania, čo môže viesť k ťažkým akné, pupienkov a ďalších kožných infekcií. Áno, počuli ste to v poriadku, každý make-up má určitú životnosť, po ktorom by ste sa mali uchádzať adieu, bez ohľadu na to, ako drahé alebo lacné, že je! Tu sú niektoré pokyny na líčenie života pre vás nasledujúce:

Pokyny na make-up Životnosť:

Než tí o dáta vypršania platnosti pre make-up, tu je niekoľko užitočných tipov, ktoré môžu mať vplyv na trvanlivosť make-upu produktu. Ak ste sa postarať o vaše produkty make-up s týmito tipy, môžete bez obáv použiť mierne po dátume exspirácie.

1. Dezinfikujú ruky:

Vždy začať používať make-up s čistými a sanované rukou, aby sa zabránilo bakteriálnej nahromadeniu. Tento tip je veľmi užitočné pre vašu pokožku, ako aj pre make-up produktov.

load...

2. No Zdieľanie make-up:

Ľudia môžu varovať nebude zdieľať svoje tajomstvo, ale povedal by som, že sa môžete podeliť o svoje tajomstvo, ale nie make-up! Prečerpanie make-up produkty znamenajú obchodovanie choroboplodné zárodky. Zdieľajú rovnaký make-up štetce a aplikátory môžu ľahko hromadia a baktérie prenosu z jednej osoby na druhú. Je to rovnaké s vlhkými a hlboké nádoby, ktoré umožňujú baktérie prospievať pod. Najmä na pery a očné výrobky, ktoré prichádzajú do styku s ľahko infekčnou časti tváre.

3. Žiadny pridaním vody priamo do nádoby s výrobkom riediť alebo zosilniť make-up:

Ľudia zvyčajne pridať vodu priamo do svojich starých očné tiene, očné tiene alebo lesky na pery, aby sa im zvýšiť intenzitu farby alebo zriedený konzistenciu. Pridaním vody bude preformulovať produkty, ktoré vedú k vysokej šance na baktérií a poškodenie výrobkov pred ich doba platnosti!

Deliace a rozpady sú vždy ťažké. Ale keď sa rozlúčiť v pravý čas, je to najlepšie, čo môžete urobiť pre seba. Zaujíma vás, čo je to hovoríme? No, to je niečo tak jednoduchého ako make-up. Aj keď je ťažké vzdať svojich milovaných kozmetiky, tu sú 9 znamenia, ktoré rozprávajú im musia vymeniť hneď.

load...

1. Zmenil farbu alebo separácia:

Keď sa make-up výrobok zmení farbu, alebo sa oddelí, je na čase vyhodiť. Nikdy používať kozmetiku, ak sa zmenili farbu, pretože to je to znamenie, make-up začal pokazí. Oddelená make-up tiež označuje zmenu v chemickom zložení make-up.

2. 6 mesiacov:

Je vždy úžasné, aby sa trendy sezóny a nosiť make-up v závislosti na tom, čo je úplne v móde. Že je celkom časovač, to je úplne v poriadku zmeniť svoj make-up raz za šesť mesiacov.

3. Očné infekcie:

Ak ste chytil bolestivé, hrozné zápal spojiviek, je naozaj potrebné myslieť na to - pri použití make-up na oči, keď ste trpí infekciou, baktérie mohli dostať prevedené na make-up a mohol vybudovať a spôsobiť problémy pri neskôr. To je najlepšie vyhodiť všetky tie očné ceruzky, aby sa zabránilo sa od úzkosti neskôr.

4. Dátum vypršania platnosti:

Akonáhle je make-up výrobok kúpil a stále sme sa celkom ľahko zabudnúť. To ide ďalej a ďalej a ďalej. Ale to je veľmi dôležité, aby vyčistiť raz za čas, a skontrolujte dátum expirácie, len aby sa ubezpečil, make-up výrobok je stále bezpečné pre použitie. Mohlo by to byť celkom škodlivé pre použitie starého make-up.

5. Kedy ste si ju kúpite:

A potom, v niektorých prípadoch, make-up nemá dátum vypršania platnosti. A v tom prípade, spomeniem a pamätať si, kedy ste ho kúpili. Ak tak neurobíte, je na čase, aby to hodiť priamo z okna. A úprimne povedané, nebude príliš veľa lásky stratené, pretože ak nemáte spomienky na to, nemusíte starať o to príliš veľa.

6. Vrstvenie farieb:

Ak je váš make-up začína kapela a podobá Grand Canyon, je čas pustiť ju. Nikdy označiť svoje životné udalosti s vrstvenie make-up. Môžete určite urobiť lepšie než to.

7. Vaša pokožka začne divne:

Či a kedy váš make-up začne divný pocit na koži, je na čase sa rozlúčiť. Váš make-up začal starnúť a vysychať. To je najlepšie, aby prestali používať, inak by to mohlo viesť k kožné ochorenia. Bude tiež nikdy nechať vyzerať čo najlepšie.

8. Makeup začína voňať:

Odd voňajúce make-up, je to znamenie, že tam sú baktérie rastú v ňom. Mohlo by to tiež znamenať uplynutí alebo zmene zloženia. To je najlepšie, aby sa zabránilo ich použitie v tomto okamihu. Keď sa dostanete silné, štipľavý, alebo vôňou alebo dokonca chemickej báze pachy, že je čas na zmenu.

9. Free Will:

Niekedy možno práve pocit, že idem von a hýčkanie sami málo. Je to vždy zábavné nakupovať, a čo je oveľa zábavnejšie je nakupovanie pre odvážny, farebné make-up produktov, aby zodpovedala šatník aktuálnej sezóny.

Nikdy sa nezastaví bytia dievčenské dievča ste. To je v poriadku, aby márnotratnosť na niektoré farebné zábavu raz za čas, a "make-preč-bad" môže byť dosť dobrý dôvod na to!

Takže, keď je ten správny čas zahodiť svoj make-up? Nie, nehovor nikdy! Tu je jednoduchý vodítkom pre všetky rôzne make-up produktov a príslušenstva, a keď sa rozlúčiť!

Doba použiteľnosti make-up:

1. Mascara: 3 až 4 mesiace

To je jeden z make-up produktov, ktoré môžu pokaziť rýchlejšie ako akýkoľvek iný make-up. Riasenky sú aplikované okolo svojej jemnej oči a sú viac pravdepodobné, že šíria baktérie a infekcie. Tak, že najlepšie bude hodiť svoju riasenku v priebehu troch až štyroch mesiacov od dátumu nákupu.

Najlepší tip na pamäti, v predĺžení životnosti z riasenky, je, aby sa zabránilo čerpanie riasenky prútik dovnútra a von z trubice, ako čerpacie umožní vzduchu do rúrky, ktorá môže miešať s chemickými látkami a tým vedie k bakteriálnej akumulácie.

2. Korektor: 12 až 18 mesiacov

Concealers držať v dostatočnom predstihu pred dosiahnutím dátum vypršania platnosti. Krém alebo tekuté formy korektor môžu byť použité pre dobré 12 až 18 mesiacov od dátumu nákupu. Najlepší tip v bezpečné ukladanie concealers je vždy pevne uzavrite obal produktu po použití a používať iba apretoval kefu alebo prsty, aby výrobok sa pre aplikáciu.

3. Blush: Powder Blush 24 mesiacov a Cream Blush 12 až 18 mesiacov

Práškové sčervená trvať dlhšie, než je krémovejšia vzorcov, ktorého obsah vody je nižší vo vzorci. Sčervená sú ďalšie kozmetický prípravok, ktorý môže zvyčajne skončí skôr, než sa dostane do dátum vypršania platnosti, ak sa ovládal un-hygienicky. Ak používate prsty pre aplikáciu existuje vysoká šanca, bakteriálne akumulácie, zvlášť smotany sčervená.

4. Rúž, lesk na pery, púder na tvár: Asi 24 Mesiaca

Všetky tieto make-up produktov držať po dobu 24 mesiacov. Vždy sa zavrieť viečka pevne tak, aby sa nehromadili vzduch. Chráňte ich pred extrémnymi teplotami horúcich a môžete získať informácie o dobrých dvoch rokov od nich.

5. Kontúrovacie ceruzky na pery a očné linky: 24 Mesiaca

Pery a očné ceruzky vydrží dobré množstvo času. Ak sú druh ceruzky a potrebujú ostrenie, potom tam sú menšie šance bakteriálne akumulácie. Samonavíjacie oči a pery ceruzky môže trvať dobrých 24 mesiacov.

6. Očné tiene: Powder očné tiene 24 mesiacov a Cream očné tiene 12 až 18 mesiacov

Práškové očné tiene, ako prášok červenať vzorkách trvať o niečo viac ako krémovejšia vzorcov, ktorého obsah vody je menší v nich. Očné tiene v smotanovej vzorca môže skončiť rýchlejšie, ak sa ovládal bez hygieny. Takže, ak používate prsty pre aplikáciu, existuje vysoká šanca, bakteriálne akumulácie. Práškové očné tiene vydržia dobre po dobu 24 mesiacov a krém na 12 až 18 mesiacov.

7. Foundation: 12 až 18 mesiacov

Tekuté smotany a typ palicu základy posledných dobrých 12 až 18 mesiacov odo dňa využitie. Ak je základom je nemastný, mali by ste hodiť nadácie potom, čo sám 12 mesiacov. Vzhľadom k tomu, založenie olejovej báze posledný o niečo dlhšie ako tie, non-olejové, že zostane dobré po dobu asi 18 mesiacov. Ak je formula vyrobená s minerálnymi prísadami, ktoré vydržia až do dátumu exspirácie uvedeného na obale, pretože obsahuje všetky dobré ingrediencie, ktoré nemajú dostať rozmaznaný ľahko. Ale mali by ste si uvedomiť, že aj keď nedostanú pokazené ľahko, pomocou nečistých kefy alebo prsty môžu prenášať baktérie. To je najlepšie zahodiť minerálne základ behom jedného roka až 18 mesiacov.

Dodržujte všetky tieto pokyny, aby zostali krásne a bezpečné. Vždy sa hodí produkty preč ešte pred týmito životnosť obdobiach, ak si všimnete príliš sušenie, zmena farby, huba alebo zápach. To je najlepšie písať prvý dátum použitie na výrobku udržať v šachu s dátumom expirácie ľahko.

Dúfam, že sa tieto pokyny vám pomôžu zostať v bezpečí. Nech je to zvyk, pre kontrolu výrobkov pred uvedením na vašej tvári. Bol tento článok nápomocný? Kedy sa vám hodiť svoj make-up? Dajte nám vedieť v sekcii Komentáre nižšie.

load...