Zdravie a wellness

Ultimate sprievodca Merkabovou meditáciou

Ultimate sprievodca Merkabovou meditáciou

Merkaba je odpoveď na všetky problémy svojho života. Nie som srandu. To je. Merkaba meditácie je neuveriteľný proces energia, ktorá vám pomôže realizovať svoje najvyššiu mieru schopnosti.

Názov, Merkaba 'môže znieť cudzie, ale to je neodmysliteľnou kvalitu vášho bytia. Je hlboká, krásna a milujúci.

Merkaba meditačné otvára nekonečné možnosti vašej existencie, dvíha vašu bytosť a pomáha užívať života z celého srdca.

Nie je príliš jasné, že nie? No, musíte prejsť celú našu komplexný sprievodca k meditácii Merkaby pochopiť koncept. No tak, pozrite sa.

Aký je význam Merkabou? 

Ah! Taký nezvyčajné meno, že? Poďme si rozobrať to a to prísť. Povedzme rozdeliť slovo Merkaba do troch častí - Mer-Ka-Ba. Slovo je egyptského pôvodu.

load...

Podobne ako u egyptských múmií, Merkaba je zaujímavý a vrstvené. Povedané jednoducho,, Mer 'znamená svetlo, ktoré sa otáča v sebe,, Ka' znamená duch, a, Ba 'znamená fyzické telo.

Diely majú mnoho iných podobných významy, a tak sa slovo, Merkaba. ' To je tiež známy ako Merkavah, Merkava, atď

Merkaba je prvotný vzor existencie. To je spomenuté v Biblii ako stúpajúca energie. V starovekom Egypte, Mer-Ka-Ba bol považovaný za tri jednotlivé slová. Merkaba musí byť zapnutý meditáciou, a to je to, čo budeme tu učiť sa prostredníctvom Merkaby meditácie.

load...

Čo je to Merkaba meditácie?

Energia obklopuje vaše telo. Energetické polia, v skutočnosti, a to formu geometrických tvarov. Energetická pole vychádza z vnútra tela a obklopujú ju. Sa otáčať okolo svoje telo pri vysokých rýchlostiach.

Ale bohužiaľ, rotácie vysokorýchlostné spomalil pre mnohých z nás, a pre niektoré, to je úplne zastavená kvôli tlakom každodenného života, vďaka ktorým sa vaša myseľ, telo a ducha znečistená.

Ak vaše energetické polia prestane byť aktívny, potom je to dôvod na obavy. Budete sa cítiť úplne nažive a prísť o malé obohacujúce detaily života. Merkaba meditácie pomôže načerpať energiu poľa a stávajú sa plne nažive.

Merkaba meditačné zahŕňa dýchanie, zmeny v mysli, tela a srdca, a mení vaše vnímanie. Je to cesta k osvieteniu.

Merkaba je prítomná v spodnej časti chrbtice, ktoré ovplyvňujú vaše Kundalini energie prítomnej v okolí. Merkaba meditačné uľahčuje energie Kundalini sa zdvihnúť a šíri po celom tele odblokovaní kanálov a čistenie čakier.

Merkaba meditačné vyrovnáva energetické pole vášho tela a umožňuje ľahší pohyb energie. Meditácia vás povznáša k vyššiemu vedomia a vezme ťa za hranice každodenného života.

Je to moderný meditačné techniky a je odporúčané, aby sa študovala a starostlivo cvičil pod certifikovaným sprievodcom.

Pozrite sa na jeho postupu nižšie.

Ako cvičiť meditácie Merkaba

Prax Merkaba meditáciu vyše 18 dychov guľového dýchaním. Vyskúšajte to nižšie.

 1. Prvý Breath
 2. Druhý dych
 3. Tretí Breath
 4. Štvrtý Breath
 5. Piaty Breath
 6. Šiesta Breath
 7. Siedmy Breath
 8. Ôsmy Breath
 9. Deviata Breath
 10. Desiate Breath
 11. Jedenásta Breath
 12. Dvanástej Breath
 13. Trinásty Breath
 14. Štrnásty Breath
 15. Pätnásty Breath
 16. Šestnásty Breath
 17. Sedemnásty Breath
 18. Osemnásty Breath

1. Prvá Breath

Nadýchnite sa a otvoriť svoje srdce cítiť lásku pre všetky životy. Predstaviť jasné biele svetlo okolo svojho tela. Ako ste inhalovať, umiestniť palec zľahka na svoj prvý prst a časť ostatné prsty. Udržujte svoj dlaňou obrátenou nahor.

Vdychovanie musí byť vykonané v jogové spôsobom. Dýchať vašimi nosnými dierkami, prvý zo žalúdka, potom bránice a potom do hrude. To jedným rýchlym švihom.

Výdych s brucho vtiahnuté a zdvihnite ju, ako si vydýchnuť. Udržujte svojej hrudi firmu. Odpočinku po výdychu.

Udržujte svoje dýchanie rytmické. Počítať 7 sekúnd, ako si nádychu a to isté pri výdychu.

Presunúť svoje očné buľvy ľahko smerom k sebe, ako si vydýchnuť a potom jemne vzhlédnout. Budete cítiť brnenie medzi vašimi očami. Pozrite sa dole po tomto - budete cítiť elektrický pocit ísť po chrbte.

Späť na obsah

2. Druhý dych

Ako sa cítite energiu ísť dole chrbticu, zmeniť MUDr. Pridajte sa palec a druhý prst. Nadýchnite sa a výdych rovnakým spôsobom, rovnako ako v prvom nádychom.

Späť na obsah

3. Tretia Breath

Zmena MUDr. Posunúť palec na tretie prst a dýchať rovnakým spôsobom, rovnako ako v prvom nádychom.

Späť na obsah

4. Štvrtý Breath

Pridajte sa palec a malíček vo štvrtom dychu. Nadýchnite sa a výdych rovnakým spôsobom, rovnako ako v prvom nádychom.

Späť na obsah

5. Piaty Breath

Priviezť palec na prvý prst a dýchať rovnakým spôsobom, rovnako ako v prvom nádychom.

Späť na obsah

6. Šiesty dychu

Opakujte druhý dych a MUDr.

Prvých šesť nadýchnutí vyvážiť svoje polarity a očistiť svoje elektrickú sústavu. Ďalších sedem dychy sú druhá časť.

Späť na obsah

7. Siedma dychu

Siedmy dych začína s novým štýlom dýchanie. Cítiť lásku vo svojom srdci a vdychovať. Vizualizovať rúrka beží od nad hlavou, aby dole nohy.

Cíti Pranič energie pohybujúce sa v hornej časti trubice smerom k pupku a to isté sa pohybuje smerom hore z dna skúmavky smerom k pupku. Ako ste inhalovať, dva body splniť a rozširovať.

Získať palcom, prvej a druhej prsty a majte dlaňami nahor. Dýchať a von hlboko v jogové rytmické spôsobom bez zadržať dych na akomkoľvek mieste.

Späť na obsah

8. Ôsme Breath

Nadýchnite sa prirodzene, ako vaše pľúca vyliať na vlastnú päsť v predchádzajúcom výdychu. Pranic energie pri pupkom rastie čo do veľkosti. Pri výdychu je Pranič energie dosiahne svoju maximálnu veľkosť.

Udržať rytmické dýchanie deje s rovnakou rukou mudra.

Späť na obsah

9. Deviaty dychu

Ako ste nádychu a výdychu v podobnom spôsobe dýchania a rovnaký MUDr je Pranič energia dostane sústredená do oblasti pupka, pretože nemôžu rásť ešte väčšie.

S nádychu a výdychu je Pranič energia dostane jasnejšie a jasnejšie. Udržať rytmické dýchanie deje s rovnakou rukou mudra.

Späť na obsah

10. Desiate dychu

Ako ste inhalovať je Pranič energia sa stáva jasnejšie, dosiahne svoj maximálneho limitu a stáva sa oslepujúci guľu bieleho svetla. Pri výdychu, urobiť malú dieru so svojimi perami a vyfúkajte vzduchom s tlakom.

Pri výdychu, biela guľa prechádza dosah ruky a obklopuje vaše telo v guli bieleho svetla. Udržať rytmické dýchanie deje s rovnakou rukou mudra.

Späť na obsah

11. Jedenásty Breath

Relaxovať a dýchať rytmicky s rovnakou rukou mudra. Cítiť prúdenie prány z hore a dole, sa stretnú v pupku a rozšíriť na väčšie gule.

Späť na obsah

12. Dvanásty dychu

Relaxovať a dýchať rytmicky s rovnakou rukou mudra. Cítiť prúdenie prány z hore a dole, sa stretnú v pupku a rozšíriť na väčšie gule.

Späť na obsah

13. Trinásty Breath

Relaxovať a dýchať rytmicky s rovnakou rukou mudra. Cítiť prúdenie prány z hore a dole, sa stretnú v pupku a rozšíriť na väčšie gule. Tento dych stabilizuje Pranič poľa.

Späť na obsah

14. Štrnásty Breath

Cítiť lásku vo svojom srdci a vdychovať. Ako vy, posunúť pôvodné miesto stretnutia na pranic energie z pupka do hrudnej kosti. Svetlejšie veľké gule, ktorá obsahuje pôvodné pole pohybuje pozdĺž k hrudnej kosti v energetickej rúrky.

Zmeňte svoj Múdry umiestnením ľavú dlaň na pravej dlani pre mužov a naopak pre ženy. Dýchať rytmicky a pohodlne. Zamerať sa na pranic toku v tele stretnutie na hrudnej kosti a rozširuje. Cítiť dych, tok energie a pripojenie k životu.

Posledné tri dychy sú rozhodujúce. Urobte to len vtedy, keď sa pripojíte so svojím vyšším ja.

Späť na obsah

15. Pätnásty dychu

Naplňte svoje srdcia láskou a uvedomiť si z troch tetraéderov, ktoré sú vzájomne. Jeden štvorsten nepohybuje obvykle a je upevnený v tele.

Jedným z nich je muž a je elektrický. Predstavuje ľudskú myseľ. To štvorsten sa otáča proti smeru hodinových ručičiek.

Tretia štvorsten je magnetický žena ten, ktorý sa otáča v smere hodinových ručičiek, a to predstavuje ľudské emócie.

Udržujte ruky držané a dýchať, myslieť vo svojej mysli, že dvaja pohyblivé štvorstennej by sa mali otáčať rovnakou rýchlosťou.

Urobiť dieru so svojimi perami a výdych s hviezdou štvorstennej točiť v opačných smeroch s rovnakou rýchlosťou. Skúsenosti Merkaby začína odtiaľto ďalej.

Späť na obsah

16. Šestnáste dychu

Pri zachovaní rovnakej založenými rukami Múdry, inhalovať. A ako ste výdych ústami, podobne ako u pätnásteho dychu, môžete cítiť rýchlosť otáčania tetraédery zdvojnásobil a tvorí disk okolo svojho tela na spodnej časti chrbtice. Disk je vratký a potrebuje stabilitu.

Späť na obsah

17. Sedemnásty dychu

Pri zachovaní rovnakej ruky MUDr a cítiť bezpodmienečnú lásku k životu, dýchať, hovoriť svoj názor na zvýšenie Merkabu deväť desatín rýchlosti svetla. Vydýchnite ústami rovnakým spôsobom ako pätnásteho dychu.

Dýchať a von vyváženým a jogové ceste. Vydýchnite energicky a stabilizovať Merkabu.

Späť na obsah

18. Osemnásty Breath

Dostanete osemnástej dych z vášho vyššieho ja. Bude to trvať vás rýchlosťou svetla do iného sveta na chvíľu.

Späť na obsah

Výhody Merkaby meditácie 

 • Merkaba meditačné rozširuje svoje vedomie a povyšuje svoje vedomie.
 • To vám pomôže zažiť nekonečné možnosti svojho bytia.
 • Merkaba zvyšuje intuitívne a vnímavé aspekty vašej mysle.
 • Vyrovnáva svoju myseľ a zbavuje stresu.
 • Merkaba lieči vašu bytosť a pomáha mať hlbší kontakt so svojím vyšším ja.
 • To zvyšuje vašu energiu a umožňuje silnejšie spojenie so životom.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Sa môžem naučiť Merkaba meditačné sama skrz médiá?

To sa neodporúča, aby sa dozvedieť Merkabu na vlastnú päsť. Môžete študovať a uvedomiť si proces tým, že číta a sleduje, ale to je najlepšie sa to naučiť z školeného učiteľa.

Je Merkaba náboženské?

Nie, Merkaba je čisto duchovná proces.

Docela proces, nie je to? Merkaba vás zavedie do vyšších úrovní vedomia, ktorý vám pomôže pochopiť seba a svet okolo seba v hlbšom a jasnejším spôsobom. Toto pochopenie pomáha žiť lepšie, a to je všetko, na čom záleží. Takže, skúste Merkaba meditácie a skúsenosti pre seba.

load...