Zdravie a wellness

Jednoduché tipy na chudnutie za pouhých 10 dní

Jednoduché tipy na chudnutie za pouhých 10 dní

Vždy budú existovať dôvod, prečo ste ešte zbaviť tých pár kíl ste zabalené ďalej. Niekoľko sušienky tu a tam šišky, a ďalšia vec, viete, že je váženie stroj zobrazuje rad paniky vyvolávajúce.

"Začal som uprednostňovať cvičenie, pretože som si uvedomil, že moje šťastie je viazaná na to, ako sa cítim o sebe. Ja chcem, aby moje dievčatá vidieť matku, ktorá sa stará o seba, aj keď to znamená, že budem musieť vstávať o 4:30, aby som môžete zacvičiť. - Michelle Obama, prvá dáma Spojených štátov

Zdravé chudnutie je postupný proces, ktorý je veľká pravda. Ale zahŕňajúce malé zmeny vo svojom životnom štýle môžu ukázať naozaj rýchle výsledky, sa ako menej ako 10 dní. Kliknite tu pre zobrazenie zväčšenou verziu tohto Infographic

load...

Obsah

Tipy

 1. Jesť viac vlákniny
 2. Znížte príjem sacharidov
 3. Jesť zdravšie Tuky
 4. Začleniť cvičenie režim Into svoj rozvrh
 5. Vystrihnite prázdnych kalórií
 6. Zvoliť lepší občerstvenia
 7. Zbavte sa nevyžiadanej
 8. Jesť menšie porcie
 9. Uvariť vlastné jedlo
 10. Piť viac vody
 11. Nechcem Give Up
 • Plán Diet
 • Odborníci Tipy schudnúť do 10 dní

Tipy

1. Jedzte viac vlákniny

Najlepším spôsobom, ako znížiť príjem kalórií, je tým, že včlení viac vlákniny do svojho jedálnička. Odporúčané množstvo je asi 30 g denne, ale väčšina ľudí nemajú konzumovať dostatok vlákniny.

Ako je to užitočné?

Vláknina je z dvoch druhov, rozpustných a nerozpustných. Rozpustná vláknina absorbuje vodu a transformuje na gél pri trávení. Nerozpustná vláknina zostávajú nestrávené, keď prechádza váš systém. Oba typy vlákien spomaľujú proces trávenia a pomáha vám cítiť plnšie po dlhšiu dobu (1).

load...

Späť na obsah

2. Znížte príjem sacharidov

Sacharidy sú bežné v potrave veľa. V skutočnosti zo všetkých skupín potravín, množstvo sacharidov spotrebovanej je najvyššia. To predstavuje problém, pretože každý gram sacharidov obsahuje štyri kalórií. A väčšina potravín, ktoré sú bohaté na sacharidy sotva majú nejaké ďalšie živiny.

Ako je to užitočné?

Vyplnenie sa s sacharidov pridáva veľa kalórií do svojho jedálnička, čo je dôvod, prečo rezanie späť na sacharidy môže byť veľkým krokom k chudnutiu (2).

Späť na obsah

3. Jesť zdravšie Tuky

Je tu rozšírená mylná predstava, že tuky sú zlé pre vás. To nie je tak úplne pravda. K dispozícii sú zdravé tuky, a tam sú tie nezdravé. Musíte sa uistiť, že tuky, ktoré jete, sú dobré pre vaše zdravie.

Ako je to užitočné?

Väčšina nevyžiadanej potraviny obsahujú nezdravé alebo nasýtené tuky. Oni sú zodpovední za rad chorôb. Avšak nenasýtené tuky, ktorý sa nachádza v avokádo, olivový olej a orechy, môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu a riziko srdcových chorôb, keď s mierou.

.. "Osobne som rád do posilňovne som rád, že medzi ľuďmi, ktorí sú spotený a tlačiť seba, ktorí sú zamerané na rovnaké ciele som rád, že v skupine takto. - Cameron Diaz, americká herečka

Späť na obsah

4. Začleniť cvičenie režim Into svoj rozvrh

Cvičenie a chudnutie idú ruka v ruke. I keď to nemusí byť možné začať cvičiť hodinu denne cez noc, môžete začať tým, že robí malé veci naraz. A 15 minút chôdze, alebo po schodoch namiesto výťahu sú dobré spôsoby, ako začať.

Ako je to užitočné?

Dokonca aj keď nechcete skončiť vypracovanie veľa, trochu cvičenie je lepšia ako žiadna cvičenia. Pravidelné cvičenie pomáha spaľovať kalórie a zvyšuje váš metabolizmus. Pomáha tiež pri udržanie svalovej hmoty, a pretože svaly potrebujú viac kalórií ako tuk, môžete skončiť pálenie značné množstvo kalórií každý deň.

Späť na obsah

5. Vystrihnúť prázdnych kalórií

Je ľahké stratiť prehľad o všetkom, čo jete. Niektorí z nás dokonca jesť a bez registrácie to. Koľkokrát ste dal myšlienku na ranné cappuccino, a skutočnosť, že môže obsahovať viac ako 120 kalórií?

Ako je to užitočné?

Máme tendenciu konzumovať veľa vecí, ktoré majú vysoký obsah kalórií, ale ani považovať za potraviny. Sýtené nápoje, káva a nevyžiadanou ako čipy sú niektoré príklady. Preto je dôležité, aby registrovať, čo jete, a sledovať. Môžete znížiť späť na veľa kalórií práve tým sa vyhnúť potraviny, ktoré sa vám to vyplnili (3).

Späť na obsah

6. Vyberte si lepší Snacks

Tri jedlá denne môže budete cítiť hlad medzi nimi. A to je miesto, kde väčšina z nás prekĺznuť. Dokonca aj keď sa budeme snažiť jesť pokrmy, ktoré sú zdravé, my skončíme tmely na občerstvenie, ktoré sú všetko, len nie. A to má veľký vplyv na naše hmotnosť, takže by sme sa mali rozhodnúť pre lepšie možnosti občerstvenia.

Ako je to užitočné?

Najväčším vinníkom, ktorý spôsobuje zvýšenie telesnej hmotnosti je náš zvyk nezdravé snacking. Hranolky a chipsy a sušienky robiť nič, aby nás naplniť, ale pridá veľa sacharidov, cukru a tuku. Je tiež ťažké zastaviť u jedného alebo dvoch, pretože sme stále pocit, že taký hlad. Tak sa rozhodnú pre občerstvenie, ktoré majú vysoký obsah vlákniny.

"Robím veľa vecí s malou hmotnosťou podobného, ​​dám na piesne, ktoré mám naozaj rád a urobím [biceps kadere s] 5-libry váhy po celú dobu skladby a len sa snaží vyhorieť. - Beyonce, americký spevák, skladateľ

Späť na obsah

7. Zbavte sa nevyžiadanej

Väčšina z nás je veľmi ťažké pustiť z našich obľúbených jedál. Čipy a cookies by mohol byť na výkrm a nezdravé, ale stále skončiť s nimi. Čo je dôvod, prečo nie kupovať nezdravé jedlo je dobrým krokom k chudnutiu.

Ako je to užitočné?

Dôvod, prečo jeme toľko nevyžiadanej je preto, že sme si ju kúpili, a udržiavať ju k dispozícii a prístupné. Poznáte príslovie, zíde z očí, zíde z mysle '. Prečistenie vášho špajzu a chladničky vysoko-in-kalórií a nízku-in-živín potraviny vám môžu pomôcť znížiť späť na nezdravé snacking.

Späť na obsah

8. Jedzte menšie porcie

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sme sa zlomiť z našich diétnych plánov je skutočnosť, že je naozaj ťažké odolať pokušeniu. Niekoľko dní zelených smoothies a šalátov, a ocitnete sa napcháva na každý druh smeti predstaviteľné. Väčšina z nás nemajú vôľu udržať jesť niečo, čo sme pohŕdať po dlhú dobu. Čo je dôvod, prečo deprivácia nefunguje. Najlepší spôsob, ako mať chcieť chceme, a nie pribúdajú na váhe, je tým, že jej menšie porcie.

Ako je to užitočné?

Myšlienka menšie časti vychádza z faktu, že berie svoj mozog asi 20 minút spracovať to, čo jete. Tak, dokonca ani nemusí uvedomiť, že váš žalúdok plný a držať jesť. Je nevyhnutné, aby si vziať prestávky medzi porcie skutočne gáza, či ste hlad.

Keď vidíte viac jedla na tanieri, máte tendenciu jesť viac (4). Tak to dáva zmysel, aby slúžiť sami menšie porcie. Týmto spôsobom, viete, že nie ste prejedanie. A to vám pomôže schudnúť, bez toho aby ste museli vzdať svojej obľúbenej potraviny.

Späť na obsah

9. Uvariť vlastné jedlo

S prácou a rôzne ďalšie úlohy náročné našu pozornosť, varenie vlastného jedla sa môže javiť ako príliš veľká fuška. Ale ak hľadáte, ako schudnúť, je to veľký krok si môžete vziať.

Ako je to užitočné?

Najlepším spôsobom, ako zistiť, či jedlo jete, je zdravé pre vás je tým, že sa sami. Týmto spôsobom sa dostanete experimentovať s tým, čo sa vám páči a čo nie. Dostanete tiež vyskúšať nízkokalorické varianty svojich obľúbených jedál. To vám pomôže riadiť svojim častiam.

"Aj jesť ako barbar. Budem jediná herečka, ktorá nemá anorexia zvesti. Nechcem dievčatká byť ako:, Oh, ja chcem, aby vyzeral ako Katniss, takže budem preskočiť večera '... Som sa snažil dostať svoje telo vyzerať fit a silný - nie tenké a podvyživený. - Jennifer Lawrence, americká herečka

Späť na obsah

10. Piť dostatočné množstvo vody

Dostatok pitnej vody je veľmi dôležité pre vaše zdravie. Nedostatočný príjem vody by mohla byť v skutočnosti ovplyvňuje koľko vážite.

Ako je to užitočné?

Niekedy, smäd môže byť nesprávne vyložil ako bodavá bolesť z hladu podľa vášho mozgu. Tak, aby gáza, či ste naozaj hlad, alebo nie, skúste vypiť pohár vody pred jedlom nič.

Späť na obsah

11. Do not Give Up

Sú chvíle, kedy pokušenie dostane lepšie z nás, a my sme skončili tmely na haraburdu. Alebo ideme na párty a skončiť jesť oveľa viac než to, čo sme mali v pláne.

Vždy budú existovať prípady, kedy sme odpadávať vozidlo. A to môže zdať príliš jednoduché, aby sa vzdal na celé poňatie o chudnutí. Ale aj keď sklzu raz alebo dvakrát (alebo stokrát), vráťte sa držať svojho jedálnička.

Ako je to užitočné?

Odborníci sa zhodujú, že ísť preč svoj jedálniček sa muselo stať. Ale tiež súhlasí s tým, že by ste sa mali vrátiť k nej, ak chcete udržať mimo váhu, ktorú stratil na prvom mieste (5).

Späť na obsah

Plán Diet

Nízkokalorická strava nemusí byť utrpenie je vyhotovený byť. Ak sa budete držať tri jedlá a dve desiaty denne, mali by ste zostať plná.

Existuje množstvo receptov, ktoré si môžete vyskúšať na raňajky, obedy a večere, ktorá nie je len pomoc pri chudnutí, ale sú výborné na štarte.

Raňajky

Sú takí, ktorí považujú raňajky za najdôležitejšie jedlo dňa, a kázať, že to je niečo, čo by nikdy nemala byť vynechaná. Logika bolo, že ak ste vynechal raňajky, mali by ste byť hladnejší na obed, a môžete dokonca dopriať v pre-obede snacking. Ale nedávny výskum ukazuje, že ako veľmi budete jesť na obed nie je naozaj záleží na tom, či ste mali raňajkách.

Ale preskakovanie jedál nie je nikdy dobrý nápad, pretože to so sebou prináša nepreberné množstvo zdravotných problémov. Takže, keď úbytok hmotnosti je vo vašej mysli, môžete ísť na staré dobré ovsené vločky alebo vyskúšať s vysokým obsahom vlákniny, super-zdravý kokteil.

1. Zmiešané Bobule koktail

Ingrediencie potrebné

 • 1 - 3 cup čučoriedky
 • 1 - 3 šálka jahôd
 • 1 - 3 hrnček maliny
 • 1 banán
 • 2 lyžice ľanové semienko
 • 1-2 šálky bez tuku jogurt
 • 3-4 šálky odstredeného mlieka
 • 1 lyžica medu
 • Vanilkový extrakt 4 lyžičky - 1

Ako spraviť

 1. Pridajte všetky prísady do mixéra a zmes kým nie je hladká.

2. Frappuccino Ovos

Ingrediencie potrebné

 • ½ šálky ovsa
 • ½ šálky odstredeného mlieka
 • ½ šálky vody
 • ¼ lyžice soľ
 • 1 lyžička instantnej kávy

Ako spraviť

 1. Skombinovať všetky ingrediencie do hrnca.
 2. Umiestnite na miernom plameni a priviesť ju do varu.
 3. Počkať na ovos vychladnúť trochu predtým, než spotrebuje.

Obedy a večere

Obed je najdôležitejšie jedlo dňa. Čo máte na obed by vás dostať cez deň, celú cestu na večeru, s možno aj občerstvenie medzi nimi. Čo je dôvod, prečo by malo byť plnenie, ale zdravý a nízky obsah kalórií.

Ak sa vám váš obed na cestách, uistite sa, že ste sa rozhodli pre možnosti, ktoré neobsahujú s vysokým obsahom tuku obväz alebo prázdnych kalórií. Niečo v duchu grilované kurča na celozrnný chlieb je ideálny.

Večera, aj keď nie je príliš ťažké, by mal byť schopný vám udržať po celú noc. Guláš podávaný bez chleba a ryže, by mala fungovať veľmi dobre.

3. Kuracie Stew

Ingrediencie potrebné

 • 2 šálky varené vykostené kura, cubed
 • 2 šálky nakrájanej cibule
 • 2 šálky celá lúpané paradajky
 • 1 šálka nasekanej zeler
 • 2 šálky nakrájané mrkvy
 • 1 šálka kukurica
 • 1 šálka hrášku
 • 5 šálok kurací vývar

Ako spraviť

 1. Vo veľkom hrnci zmiešajte všetky ingrediencie.
 2. Premiešame a varíme asi pol hodiny, alebo kým zelenina nezmäkne.

4. Korenená Tofu

Ingrediencie potrebné

 • 1 - 2 kg so zníženým obsahom tuku tofu, cubed
 • 1 1-2 čajové lyžičky rastlinný olej
 • 1 čajová lyžička sezamového oleja
 • 2 lyžice sójovej omáčky
 • 1 lyžica octu

Ako spraviť

 1. Zohrejte olej na panvici a speniť tofu až je dozlatista.
 2. Vyberte panvicu z ohňa a pridáme sójovú omáčku a ocot.

Snacks

Bývate Ak hlad, všetko haraburdu sa snažíte vyhnúť sa môžu dostať príliš lákavé odolať. Udržať si od dobývania príliš veľký hlad medzi jedlami, vždy niečo s vami, ktoré môžete prežúvať. To nemusí vždy byť zeler alebo mrkva palice. Vždy sa môžete dopriať niečo dobré, ktorý nie je úplne hrozné pre vaše strava.

5. Arašidové maslo a Apple Sandwich

Ingrediencie potrebné

 • 1 stredná jablko
 • 1 lyžica krémová arašidové maslo

Ako spraviť

 1. Jadro jablko a nakrájajte na plátky. Stredne veľký jablko by vám osem plátkov. Ak neplánujete ihneď jesť, kefa na plátky s citrónovou šťavou, takže nemajú zhnednú.
 2. Maslo arašidové maslo cez každý štyri plátky. Zakryť zvyšných plátky.

6. Pečené cícer s korením

Ingrediencie potrebné

 • 1 - 3 cup cícer
 • ½ lyžičky zmesi korenia (cesnakový prášok, cibuľa prášok, paprika)
 • Štipka soli

Ako spraviť

 1. Umyť a vysušiť cícer.
 2. Marinovať ho do korenia.
 3. Vložte do predhriatej rúry a pečieme 40 minút.

Zrútenie Diéta pre Chudnutie za 10 dní

Je tu jedna dôležitá vec, ktorú by ste mali mať na pamäti - to nemusí skončiť stratou tak veľkú váhu, ako chcete. Počiatočná pár kíl / libier bude ľahké sa zbaviť, ale po tom, to môže byť trochu tvrdšie. Úbytok hmotnosti nebude tak drastické, ako to bolo. Ale vec je, že budete robiť niekoľko zmien v životospráve a mieria dolu cestou lepšieho zdravia. Strata udržateľný hmotnosti je pre vás lepšie, v dlhodobom horizonte.

Ale ak vaše hľadáte, ako schudnúť naozaj rýchlo, možno za dôležitú funkciu, alebo aby sa zmestili do oblečenia ste nosia nejakú chvíľu, môžete prísť o značnú časť hmotnosti rýchlo po prísnu diétu. Ale slovo opatrnosť pred ponoriť hlboko, môže sa vrátiť váhu ste stratili, akonáhle zhasnú na diétny plán.

Ako schudnúť do 10 dní doma (pre začiatočníkov)

V prípade, že ste štartér, je tu 10 dní rutiny pre vás. To ukazuje, čo by ste mali jesť, v akom čase a v akom množstve:

Dní Ranný nápoj Raňajky (do 9:00) Obed (do 13:30) Večerný nápoj Večerný príjem (o 5) Večera (do 9 rokov)
Deň 1 Horúca limetová šťava s medom Ovos alebo bielkovinové jedlo * Malý šálka ryže 3 rôzne dusené zeleniny (vyhnite sa zemiakom) 1 alebo 2 chapattis Zelený čaj bez cukru Malý pohár výhonkov (alebo ovocných plodov) 2 až 3 chapattis (čísla závisia od vášho príjmu, ale nie viac ako 3)
Deň 2

‘’

‘’‘’‘’‘’‘’
Deň 3 ‘’‘’‘’‘’‘’‘’
Deň 4 Horúca limetková šťava s medom (alebo) zeleným čajom bez cukru Bielkovinová múčka * 1 stredný šálka pšeničnej ryže 1 chapati varený zeleninový alebo zeleninový šalát ‘’Šálka zeleninového šalátu 2 chapattis Šálka zeleninového šalátu 2 chapattis
Deň 5 ‘’‘’‘’‘’‘’‘’
6. Deň ‘’‘’‘’‘’‘’‘’
7. Deň Zelený čaj Bielkovinová múčka * 1 stredný šálka pšeničnej ryže (alebo) 2 chapattis 1 šálka surového zeleninového šalátu ‘’Malý šálka klíčkov (alebo) malého šálky vlákien obsahujúcich ovocie Bielkovinová múčka *
8. Deň ‘’‘’‘’‘’‘’‘’
9. Deň ‘’‘’‘’‘’‘’‘’
10. Deň ‘’‘’‘’‘’‘’‘’

Mnohí z nás už bojovali s našou váhy na jednom mieste alebo iný. Takže pripomienky a námety a tipy, ktorí pracovali pre vás sú vždy vítané.

Späť na obsah

Ďalšie inšpiráciu, prečítajte si, čo odborníci hovoria!

 [Prečítajte si: Ako schudnúť Doma]

Odborníci Tipy schudnúť do 10 dní:

1. Astrid Swan McGuire:

1. Vystrihnite všetky limonády a len piť vodu a bylinné čaje pre nápoje

2. Vystrihnite všetku soľ a cukor!

3. Získať minimálne 30 minút kardio každý deň. Pot

Astrid Swan McGuire: www.astridswanmcguire.com

2. Lauren Roxburgh:

1. Odskakovať - ​​stimuluje lymfatický systém, horúčavy toxíny, spaľuje tuk a pomáha pri trávení. 68% účinnejší ako beh, ako schudnúť! Skúste 15 minút / deň po dobu 10 dní.

2. Himalájske soľné kúpele... Ide = a 2 dni detox + znižuje zápal a zadržiavanie vody. Pridajte 1 - 2 šálky soli do horúceho kúpeľa. Ak nemôžete sa vykúpať, skúste horúcu saunu - pot!

3. Skúste pena Rolling - zvýšiť obeh, vyhladzuje hrubé, objemné, husté oblasti tela a znižujú stres a upokojiť nervový systém!

4. Piť 1-4 šálka kokosového H2O + 1-2 vylisované citrónovej + kajenské korenie podľa chuti + 16 oz vody... 2 x / deň - to bude de-nadúvanie, stimuluje metabolizmus, a tak vám menej hlad!

Lauren Roxburgh: www.laurenroxburgh.com

3. Bude Pike:

1. Dýchať pred dosiahnutím pre potraviny:

Priberanie na váhe je zvyčajne výsledkom dáva do chute, ktoré pochádzajú z našich emócií, strachu alebo nedostatok lásky. Tým, že niekoľko nádychov a pred jedlom, môžete sa pýtať sami seba, čo ste naozaj chuť. Viackrát ako nie, že bude veci, ako je mier, pripojenie, objatie alebo jednoducho dostatočným množstvom vody.

2. Oceniť svoje telo:

Niektorí z mojich klientov stratili až 6 libier za týždeň jednoducho tým, že vyvíja nový vzťah so svojím telom. Oceňuje to je ako oceniť časť seba samého, a vysiela pozitívne signály do buniek, ktoré na oplátku začnú efektívne pracovať lepšie a viac, čo vedie k zdraviu a chudnutie.

3. Face pravdu o aktuálnej situácii:

Zapíšte aktuálne návyky a výhovorky, ktoré sa držia späť, rovnako ako všetky emócie budete držať o vašej hmotnosti (ex zlosť, strach, pocit viny, smútok).

Pocity sú držané v tele ako energia a viesť k priberaniu na váhe. Majú tiež vplyv na naše zvyky a správanie.

Mnoho z mojich klientov schudol jednoducho tým, že uznáva pravdu aj tým, že ich súčasné možnosti ich vedomia.

Bude Pike: www.willpike.co.uk

4. Hayden William Courtland:

1. Znížiť spotrebu rafinovaných sacharidov a nahradiť viac bielkovín a zdravých tukov.

2. Pri práci von, používať kratšie záchvaty s vysokou intenzitou cvičenia (tj 10 min zapnutie a vypnutie šprinty) častejšie ako dlhé, pomalé cvičenie (tj stálym tempom bežecký pás bežiaci).

3. Uistite sa, že ste získali dostatok kvalitného spánku v noci (najmenej 7 hodín, s výhodou

Hayden William Courtland: www.scienceforfitness.com

5. Steve Maxwell:

1. Vystrihnite škrobnatých sacharidov potraviny napríklad cukry, škroby, pečivo a chlieb všetkého druhu. Čerstvého ovocia FINE

2. Jesť veľký, surové zeleninový šalát každý deň a porcie živočíšnych bielkovín štyrikrát týždenne.

3. Zastaviť nadmerné vodné pitie.

Steve Maxwell: www.maxwellsc.com

6. Amber Ellison Walker:

1. Získajte dostatok spánku: Toľko je závislý na tom, koľko spánku vám každú noc; hladiny hormónov, stres, rozhodovacie schopnosti, všeobecné nálady a chuti do jedla.

2. Nečakajte zázraky: Je bežné, že chce splniť svoje ciele tak rýchlo, ako je to možné. Pri chudnutí, pomalé a stabilné cesta je vždy dlhodobé víťaz.

3. Venujte pozornosť: Vy ste vlastne hlad, keď jete? Myslíte si prestať jesť, než sa cítite cez vypchaté? Ješ bezmyšlienkovite, zatiaľ čo sa budete pozerať na televíziu.

Amber Ellison Walker: www.ithinkicanfitness.com

7. Dai Manuel:

1. Piť viac vody

2. Jedzte menej (všetko o vytvorenie deficitu kalórií - jesť o niečo menej než to, čo vaše telo potrebuje - môžete to urobiť tým, že jej trochu menej, a pohybujúce sa trochu viac - ja preferujem robiť combo oboch)

3. Pohybovať (od 1% roztokom - iba 15 minút denne - všetci máme 15 minút!)

Dai Manuel: www.daimanuel.com

8. Kathy Glabicky:

1. Nápojové ton vody!

2. Do niektorých vysokou intenzitou interval workouts- páči Kathy G je behúne Tabata. Viac zaplatená zábava a dostanete po popálení, ktorá udržuje horiace dlho potom, čo ste odišiel do posilňovne.

3. Jedzte čisté! No spracované potraviny. Ovocie a zeleninu a chudé proteín only!

Kathy Glabicky: www.treadtabata.com

9. Elizabeth Kovar:

-Hýb sa! To nemusí vždy nutne znamenať prácu v naplánovanom cvičením. Ale pohybujúce sa po celý deň, ako je chôdza, upratovanie domu, ktorý stál a bežiaci pochôdzky spaľuje kalórie po celý deň. Výskum sa teraz ukazuje, že tí, ktorí sa pohybujú často v priebehu dňa boli úspešné chudnutie a ľahko udržiavať ciele.

-nárůst svoj zelenina a ovocie spotreba! Nielen, že je jedlo liek, ale India je stohovať s živinami poháňal ovocia a zeleniny, ako mangostanu, granátové jablká a okra. Výskum neustále ukazuje, že vysoké strava na rastlinnej báze nielen znížiť riziko srdcových chorôb, ale sú štíhlejšie v prírode.

-Uistite plán! Náročné seba, ako schudnúť do 10 dní, je prospešné pre výzvu, ale toto je ideálny čas, aby plán životný štýl. Veľké weightloss prenasledovanie vziať čas, trpezlivosť a vytrvalosť. Väčšina veľkých zisky plynú zo zmien životného štýlu, takže to je čas, aby uznal svoje chyby alebo negatívne návyky - bez súdu!�

Elizabeth Kovar: www.elizabethkovar.com

10. Katy Clark:

1. Namiesto bielkoviny a zeleninu !! Zostali ďaleko od cukru a sacharidov. Začnite svoj deň s vajcami, šalát k obedu a ryby alebo kurča k večeri so zeleninou. Orechy a ovocie po dobu dvoch občerstvenia! Clean stravovanie je najlepší spôsob, ako schudnúť.

2. Jeden z mojich Fit Chef Katy Top 10 úskalia je, že "Liquor robí silnejší !!! Takže vyhnúť všetkým dúškami. Plus iné tekuté kalórie ako krémov, odšťavovanie a športové nápoje sú zbytočné cukru kalórií. Som si istý, že nie ste pitie sóda teraz, takže nemám spomenúť, že. Skúste perlivá voda s ovocím a bylinkami, Kim dolárov, obyčajného čaju alebo kávy a veľkým množstvom vody !!

3. Pridajte plyometrics a šprinty na vaše cvičenie. Skok drepy, horolezci alebo burpees Plus 100 yard šprinty, aby na spaľovanie tukov. Môžete sa cítiť trochu rozvláčny, ale to znamená, že svoju prácu. Skúste 10 opakovaní každého plus šprint a opakujem, že okruh 5 krát! Ak potrebujete viac nápadov hľadať moju Fit Chef Katy kanál na Pear Sports App

Katy Clark: www.fitchefkaty.com

11. Jaime Mcfaden:

1. Drž sa od akéhokoľvek potravinárskeho umelých! To platí pre čokoľvek v balíčku, alebo niečo, čo nie je čerstvé. Snažte sa jesť veľa zeleniny a chudé bielkoviny (ryby, kuracie mäso, vaječné bielky, fazuľa...) Vezmite ho späť k základom a uvidíte výsledky - extra voda pomôže taky! Vložíme do tovaru a vypláchnuť zlé veci.

2. CUT cukor a alkohol - je to len 10 dní, môžete to urobiť. Skontrolujte, či skryté cukru vo veci, ako je zálievka, nápojov a sauces- zvyčajne je to tá najťažšia pre svojich klientov tak, že si zaslúži vlastné pripomenutie.

3. Silový tréning 3x týždenne a 30 - 60 minút kardio každý deň - tým viac sa pohupovať teraz menej budete neskôr. Boj sa dostať tesný!

Jaime Mcfaden: www.wheybyj.com

12. Victoria Garcia Drago:

Keď príde na chudnutie a udržanie zdravej hmotnosti, ženy a dokonca aj muži sa ma spýtal, čo je kľúčom pre roky.

1. Ak máte iba 10 dní a chcete získať rýchle výsledky, môžete sa rozhodnúť pre organické šťavy očistiť po dobu 3 dní, aby šokovať svoje telo a zvýšiť váš metabolizmus. To bude ako reštartu do systému.

2. Po šťavy očistiť, pite veľa vody (teplota v miestnosti je najlepšie pitnou ľadovej vody môže byť krutý na tráviaci systém) s niekoľkými plátkami citrónu, limetky, (a v lete si môžete pridať nakrájané uhorky), aby sa telo hydratovaná, vaša pokožka žiarivá a udržať váš žalúdok naplnený. Tiež, najviac často ako ne, keď budete mať pocit hladu môže byť smäd. Majú 8oz pohár citrónovej vody pred jedlom žiadne jedlo, počkajte 10 minút, a ak je ešte hlad, jesť jedlo. Ponechať aspoň dve hodiny alebo viac medzi príjmom potravy, takže vaše telo môže mať čas stráviť. Poznámky: Uistite sa, že citrón voda je domáci, limonády predávané v obchodoch je plná cukru. Tiež pri svojej vlastnej citrónovou vodou, uistite sa, nepridávajte cukor.

3. Posledný tip je všímavosť a disciplína. Väčšina ľudí jesť z nudy alebo úzkosť. Ak sa ocitnete nudil, hrať svoju obľúbenú hudbu a začať tancovať, keď ste v práci, skúste ísť na krátku prechádzku počas prestávky. Tiež zostať aktívny; si uvedomiť, že cvičenie je pre udržanie zdravej hmotnosti dôležité. Myslím na teba kalórií je napríklad bankovníctvo... Nemusíte míňať peniaze, ktoré nemajú, takže nemusíte odraziť svoj účet, rovnaká analógia platí aj pre potraviny. Nejedzte kalórií budete nehorí cez deň. Jesť toľko kalórií ako vaše telo spaľuje udržať váhu a jesť menšie množstvo pre chudnutie (konzultovať profesionálne, ak potrebujete pokyny).

Pri príprave jedla sa uistite, že na obed a večeru, väčšina tanieri pochádza zo zelených a zeleniny (1-2 tanieri), druhá ½ by ¼ chudé bielkoviny a ¼ sacharidov (ak ste aktívny) obsahovať trochu a zdravé tuky (olivový olej, avokádový napríklad).

Na raňajky, skúste robiť koktail s bieleho jogurtu (plain je najlepší spôsob, ako ísť, pretože má najmenšie množstvo cukru) s 1 kus ovocia podľa vlastného výberu a bielkovín. Ak máte ešte hlad, skúste hrsť orieškov (veľkosť dlane), nakrájané jablko w / mandlí alebo arašidového masla, 2 praženicu (môže byť zmiešaný s niektorými vegetariáni). Udržujte svoj príjem cukru minimalizované, ak vôbec. Udržujte svoj príjem ovocia 3 kusy denne (plody majú cukru v krvi, aj keď je to prírodný cukor a je to menej škodlivé ako spracovaného cukru). Nezabudnite, že spracovaný cukor a spracované potraviny opustí váš žalúdok cíti prázdny, čo vedie svoje jesť viac, keď zbytočné. Čítať etikety, viem, čo ste uvedenie do vášho tela. Ak nemôžete vysloviť prísady, a ak je to nekonečný zoznam, môže byť lepšie jesť niečo bližšie k prírode. Čím menej spracovaná, tým lepšie. Čím bližšie k prírode, tým viac výživný, že to bude aj tým spokojnejší budete.

Victoria Garcia Drago: www.pura-yoga.com

13. Paul Stainthorpe:

1. Jedzte správne a cvičiť pravdu - cvičenie, zatiaľ čo jesť vyváženú stravu možno podporiť chudnutie. Cvičenie nielen cítite skvele, ale budete vyzerať skvele taky.

2. Dostať do rutiny - Zdravý rutinu s vyváženou stravou bude vaše chudnutie cieľ oveľa dosiahnuteľné. Nielen to, ale to bude vaša cesta udržateľné. Príliš veľa ľudí schudnúť (a príliš rýchlo), len aby zistil, vážení prichádza späť.

3. Uistite sa, že váš domov je dobre zásobené - Putovanie okolo domu bezcieľne hľadajú niečo žuť ďalej? Uistite sa, že váš dom je vždy zásobené plné ovocia a občerstvenie ako hrozienka (alebo čo vás baví pár kúskov). Ak nechcete mať v dome budete v pokušení chytiť ten vrecúško chipsov alebo sušienky a každý má tie!

Paul Stainthorpe: www.fatherfitness.co.uk

14. Matt Swierzysnki:

1. Znížiť spotrebu, prázdnych 'kalórií napríklad sušienky, šumivé nápoje, spracované potraviny.

2. Získať aktívny daily - chôdza, beh, bicykel, plávanie, tanec, hra športové atď. Urobiť cvičenie baviť a problém sami sa dostať von z vášho pohodlia zóny.

3. Piť viac vody a tiež jesť menšie porcie 4 - 6 krát počas dňa - používať menšie taniere, misy atď.

Matt Swierzysnki: www.mattswaz.co.uk

15. Kellie Davis:

1. Sada malé, dosiahnuteľné ciele, skôr než narýchlo. Môžete realisticky lose.5 - 2 kilá tuku za týždeň. Odbúravanie tukov a chudnutie je nie je to isté. Mnoho diét, ktoré podporujú rýchle chudnutie faktor k strate svalovej hmoty a vody rovnako. V ideálnom prípade môžete prísť o 2 libry tuku maximálne do 10 dní.

2. Sledujte svoje jedlo v notebooku. Zapíšte si všetko, čo jete v daný deň, aj keď je to len jeden alebo dva uhryznutie. Vizuálne vidieť, čo jete, je otvorenie veľmi oko a to vám môže pomôcť určiť, kde nejaké extra kalórie pochádzajú.

3. Zvýšiť príjem vody a jesť veľa zelenej listovej zelenine. Pritom vám pomôže cítiť plnšie rýchlejšie a bude tiež podporovať dobré trávenie.�

Kellie Davis: www.motherfitness.com

16. Lisa Marie Kinder:

1. Zákaz biely chlieb, cestoviny a cukor (čítať etikety) a jesť zelená vegetariáni v hojnosti.

2. Piť veľké množstvo vody; pridanie citróna a lístkami mäty na neho

3. Správa stresu; odpočinkom a získať dostatočné množstvo spánku (6 hodín), odporúčam jogy týždenne & 30 minút pohybu denne / výkon

Lisa Marie Kinder: www.lisakinder.com

17. Nicole Chaplin:

1. Plán a zapíšte si jedlo. To vám pomôže udržať na trati a umožní sledovať množstvo potravín a nápojov ste v užívaní. Čistejšie a zdravšie jete, tým lepšie a rýchlejšie uvidíte výsledky.

2. Dajte sa do pohybu. Najlepší spôsob, ako schudnúť a stratiť ju rýchlo sa spáliť viac kalórií. Ak môžete urobiť, jog po dobu 15 minút, ísť na to a pridať ďalších 5 až 10 minút.

Dostanete to, čo ste vložili do. ​​Takže zvýšiť kardio viac robí činnosť vás baví a začať vytvárať životný štýl.

3. Dostatočne spite! Spánok ovplyvňuje metabolizmus a hmotnosť. Ak máte chronický nedostatok spánku môže spôsobiť priberanie na váhe tým, že ovplyvňujú spôsob, akým vaše telo spracováva a ukladá uhľohydráty a zmenou hladiny hormónov to ovplyvní vašu chuť k jedlu. Takže je to nevyhnutne potrebné, aby ste získali správny spánok a pocit omladený na ďalší deň dopredu.

Nicole Chaplin: www.nicolechaplin.com

18. Kelly Leveque:

1. Vyčistite svoj jedálniček. Eliminovať všetky zrná, spracovaných potravín a cukor. Obmedzte príjem soli minerálnych solí husté ako himalájsky Pink soľ a zvýšenie potraviny s bylinkami a korením miesto korenia. Zameranie na 4 oz divokej alebo trávy krmovinového proteínov v každom jedle, jesť vody bohaté a vlákien balené zeleniny na vyčistenie hrubého čreva a obsahujú minimálne lyžice zdravých tukov v každom jedle. (Ie: kokosový olej, avokádo alebo surové orechy) Ak hľadáte kopať vaše chudnutie do overdrive, vymeňte 1 - 2 jedlá s #bewellsmoothie.

2. Načasovanie je všetko. Piť vodu (1-2 vašej telesnej hmotnosti v oz) medzi jedlami, aby správne čistiť a hydrátu, bez toho, aby zasahoval s trávením. Snaží udržať čo najmenšie okno 4 hodín medzi jedlami pre správne trávenie a nárast ľudský rastový hormón, ktorý bude orezávať svojej prostrednej. Strieľať mať plný 12 hodinový pôst medzi večerou a raňajkami, tým sa zabezpečí vaše orgány sú stále šancu náležite detox a urýchliť chudnutie. Cieľom pre najmenej 8 kvality hodín spánku v chladnom, tiché, utajené miestnosti.

3. Získať spotený. Jóga, silový tréning, šprinty alebo infračervená sauna bude fungovať. Potenie je jedným zo štyroch spôsobov, ako môže naše telo detox (hovno, pee, dychu a potu). Keď sme sa ísť ďalej, alebo potenie v saune, naše telo prirodzene snaží nás reguluje späť k normálu. Toto úsilie umožňuje celú našu telo detox, horí stovky kalórií ale čo je dôležitejšie, zvyšuje náš tep a dýchanie. Zamerajte sa potiť aspoň raz za deň a zmiešajte ju prirodzene zvýšiť vaše telá schopnosť sa potiť a vyhnúť plošinu. Pot je sexi!

Drž sa. Byť krásne. Byť tie.

Kelly Leveque: www.bewellbykelly.com

19. Alex Curtis:

1. Časť Riadenie a je schopný si predstaviť veľkosť porcií je dôležitým diéta nástroj. Ak máte pochopiť, čo sa časť naozaj vyzerá, budete môcť sledovať, koľko ste náročné. Tu je niekoľko užitočných tipov.

          • 1 šálka varenej ryže, cestoviny, etc = 1 baseball
          • 1 stredne ovocia = 1 baseball
          • 1 šálka čerstvé ovocie / zelenina = 1 baseball
          • 3 oz. Mäso / hydina = balíček kariet
          • 3 oz, grilované / pečené ryby = šekové knižky
          • 2 pl arašidové maslo alebo hummus = 1 golfová loptička
          • 1 oz. Syr = 3 naukladaných kocky
          • 1 šálka jogurtu = 1 baseball
          • 1 pl dresing = 1 poker čip
          • 1 šálka jahody = o 12
          • 1 šálka mrkvy = asi 12 detská
          • ¼ šálky mandlí = asi 24
          • 1 lyžička olej = veľkosť špičky palca

2. Vyčistite eating- potraviny nakupujeme denne sú naplnené pridaných konzervantov a cukry. Rafinované cukry sú diéta katastrofa. Je dôležité obmedziť spracovaných potravín. Usilovať o jesť potraviny, ktoré obsahujú menej ako 6 ingrediencií. Snažte sa jesť veci, ktoré majú cukor ako jeden z najlepších 4 zložiek. Toto môže byť napísané ako cukor, kukuričný sirup, fruktóza, a mnoho ďalších mien. Držať na celé potravín, ako je čerstvé ovocie a zeleniny a celozrnných výrobkov, ako je quinoa, jačmeň, a hnedá ryža.

3. Malé časté meals- Je dôležité nenechať si dostať hlad. S cieľom udržať svoju energetickú hore a váš metabolizmus bude potrebné jesť asi každé 4 hodiny. Keď vaše telo prejde príliš dlho bez jedla začne chrániť seba tým, že uloží kalórií a tuku, keď sa konečne jesť. Nenechať si príliš hlad bude znemožnené tiež jesť príliš veľa počas jedla. Držať s 5 - 6 malých jedál po celý deň.

Alex Curtis: alexcurtiswellness.com

20. Lisa Bargstadt:

Dovoľte mi, aby som začal tým, váhu, ktorá je ako prvý hodil je hmotnosť vody (nadúvanie).

1. Jedzte čisté a až celej potraviny. Jesť svoje bielkoviny, sacharidy a tuky, ale uistite sa, že sú un spracované. Pokiaľ ide o sacharidy, celozrnné produkty sú skvelé!

2. Cvičenie aspoň 5 dní zo 7 v týždni. NEBOJTE SA dvíhať ťažké, ale vždy uistite sa, že je to, čo vaše telo zvládne. Načúvajte svojmu telu!

3. Pite veľa vody !! Voda pomôže flush vaše telo, a samozrejme udržať si hydratované !!�

Lisa Bargstadt: www.lisabargstadt.com

21. Alexandra Williams:

1. Preveďte najmenšiu možnú sumu. Týmto spôsobom budete mať úspech. Napríklad, namiesto toho povedal: "Urobím 30 minút cvičenia dnes," potom vzdať, keď to neurobíte, povedzme, "Urobím 5 minút cvičenia." Určite môžete nájsť 5 minút.

2. Buďte realistickí. Ak ste získal 50 libier v priebehu niekoľkých rokov, v pláne stratiť v rovnakom pomere. Tak do 10 dní, mali by ste sa snažiť prísť o 2 libry. Týmto spôsobom budete mať úspech.

3. Premýšľajte o 3 potravín sa vám páči, ale nemilujú. Rozťať časti v polovici všetkých 10 dní.�

Alexandra Williams: www.funandfit.org

22. Faya:

Aj keď som sa radšej zamerať na neudržateľné a rýchlym úbytkom telesnej hmotnosti, tri prvky, ktoré odporúčam svojim klientom sústrediť sa na svoju dovolenku tvar, sú nasledujúce:

1. Výživa a hydratácia - telo je 70% skladá z vody, a to je zapojený do takmer každej systémové funkcie - zabezpečiť primeranú úroveň hydratácie pred tréningom zdvihne efektivitu výcvik, a umožňuje vaše telo, aby plne využila svojho paliva pre relácie. Eliminuje rafinovaných cukrov, ktoré idú s nízkym GI, ktoré sa rozhodli pre strava bohatá na chudé bielkoviny, sledujú zdravé tuky (myslím, avokádo, olivový olej, a rybie) a jesť málo-and-často cez deň sú najlepší spôsob, ako regulovať hladinu cukru v krvi.

2. Tréning - je to vhodné a správne školenia je zásadný. Plán, ktorý je šitý na mieru tak, aby vyhovovali silné stránky vášho tela a slabých stránok nie je luxus, ale nutnosť, inak zranenia bude nasledovať, čo by mohlo naozaj pokaziť dovolenku! Odpočinkové dni sú povolené, ak oni sú doplnené intenzívne on-dňoch maximálnym nasadením. Zložené cvičenie pomôže spáliť viac kalórií zapájaním viac svalových skupín.

3. Sleep - uľahčiť najlepšie obnovy, opráv a duševnú bdelosť, dostať 7,5 hodín večer, keď je to možné.

Faya: www.fitnessontoast.com

23. Heidi Kristoffer:

1. Cieľ dostať 8 hodín spánku každú noc

2. Jedzte ošetrujúce, zdravé, plniace potraviny

3. Je veľa krútenie predstavuje pre Detox, spolu s stavebné sila predstavuje pre vybudovanie viac svalov, ktoré spaľuje viac tuku.

Heidi Kristoffer: www.heidiyoga.com

24. Jamie Crowe:

1. Vystrihnite VŠETKY škrobnatých sacharidy a ovocie - to je takmer nemožné stratiť akékoľvek významné (viac ako 3 - 5 libier) FAT do 10 dní, ale môžete prísť celkom slušné množstvo váhy pochádzajúce z vody, sacharidov a soli. Škrobovej sacharidy držať približne trojnásobok svojej váhy vo vode, takže ak máte 100 gramov sacharidov od chlebov, ktoré znamená, že extra 300 gramov vody, ktorú bude držať príliš! Takže po dobu 10 dní, tak vegetariáni, žiadne ovocie a bez chleba!

2. Vystrihnite všetky soli okrem toho, čo je prirodzene v potravinách. To je trochu zrejmé, ale významným hráčom v zadržiavanie vody je príjem soli. A všeobecne povedané, väčšina ľudí konzumujú príliš veľa soli v ich strave, a zároveň klesá príjem soli dole, strieľať na 100 Oz vody za deň, ak ste pod 160 a 140 Oz za deň, ak vaše cez 160. Pád soľ a zvýšenie voda bude spôsobí, že vaše telo sa drasticky znížiť akékoľvek ďalšie voda môže byť držal.

3. Preveďte 2 - 4 krátke "Tabata" štýl práce outs (20 sekúnd, 10 sekúnd vypnuté počas 8 kôl) po celý deň. Nebojte sa o tom, je to naozaj ťažké, stačí vstať a presunúť svojej koristi. Dobré pohyby sú základné pohyby telesnej hmotnosti ako - fošne, skok drepy, pozemné touch skok drepy, kliky, vzduchové drepy, bočné výpady, chrbát zboru výpady, termínových výpady, squatovat výpady, burpees, atď. Zmiešajte pohybmi hore! Nemyslite si, že budete musieť vykonať rovnaký pohyb na všetkých 8 kôl.

Bonus tip !!! Fix držanie tela! To nebude v skutočnosti spôsobí, že budete strácať váhu (to môže byť aj keď), ale stojí lepšie držanie tela robí vyzerať štíhlejšie. Skvelý, jednoduchý postoj cvičenia je premýšľať o tom, ťahanie pupok k chrbtici, zatiaľ čo stláčanie svoje glutes. Vaša abs a zadok by mal byť asi 20% tesný, keď robíte to, premýšľať o tom, ťahanie vaše ramená zase dohromady. "

Jamie Crowe: www.kdrfitness.com

25. Shelly Eichas:

1. Vypite plný pohár vody pred začatím každé jedlo. Budete s najväčšou pravdepodobnosťou znížiť množstvo kalórií, ktoré jete počas tohto jedla.

2. Ak je sedieť na jedlo by malo byť tvorené v posledných pol zeleniny (obedy a večere, zvyčajne viac ovocia pri raňajkách). Jesť zeleninu najprv spolu s chudé bielkoviny a potom jesť sacharidov porciu jedla, ale iba v prípade, že ste stále hlad. Ak si nie ste stále hlad, potom nemajú jesť. Škrob / sacharid zvyčajne obsahuje viac kalórií ako ostatné komponenty v jedle, takže ho uložiť do poslednej pomáha znížiť zbytočné kalórie, pretože väčšina ľudí nie sú stále hlad v čase, keď dokončenie všetko ostatné.

3. Keď sa dostanete chuť na niečo, čo ste pravdepodobne nemali mať, keď sa snažia schudnúť, čistenie zubov. Znie to hlúpo, ale premýšľať o tom, čo nemajú chuť tak dobré, keď máte ten mätový, len brúseného chuť v ústach. To pomôže odraziť chute.

Shelly Eichas: www.exceedphysicalculture.com

26. Michael George:

1. Preveďte šťavu rýchlo po dobu 7 dní, potom predstavili 1 proteínový koktail denne do svojho jedálnička pre obdobie posledných 3 dňoch.

2. Znížte príjem sacharidov na minimum, len jesť predovšetkým chudé zdrojov bielkovín a zeleniny po dobu 10 dní.

3. Vykonajte 60 až 90 minút strednej intenzity kardio cvičenia po dobu 10 dní v rade.

Michael George: www.michaelgeorge.com

27. Brooke Taylor:

1. Spustite vedenie potravín denník. V súčasnej dobe 90% populácie používa nejakú verziu chytrý telefón, ktorý nám dáva možnosť sťahovať rôzne aplikácie. Dve potravinárske aplikácie, ktoré odporúčam hrať okolo, sú "stratiť" alebo "môj fitness kamoš." Ako sme všetci počuli miliónkrát "Abs sú vyrobené v kuchyni, nie v telocvični." Uvedomenie si toho, čo ste uvedenie vo svojom tele po celý deň je váš prvý krok pri vytváraní dlhodobý program, ktorý vám pomôže zoslabiť svoj pas a začať schudnúť na váhe.

2. Plánujte dopredu. Poznáte ten pocit, kedy ste hladný a bude jesť len o niečo v dohľade s cieľom, aby sa váš žalúdok zastavenie vrčí? Uistite sa, že ste konzumovať dostatočné množstvo bielkovín a zeleniny po celý deň ich začlenením v každom občerstvenia a ku každému jedlu. To bude udržiavať hladinu cukru v krvi vyrovnaná a vyhnúť nutkanie pre váš polovici popoludňajšie sladké liečiť. Zbaliť občerstvenie, plánovať dopredu, a sústrediť sa na to, aby sa vaše telo živiny / energie na rozdiel od prvej vec, ktorú uvidíte v lahôdkarstva.

3. Udržujte svoj tréning efektívny a nosiť tepovej frekvencie. Ak sú vaše ciele sú, ako schudnúť, musíte trénovať úplne odlišné potom, ak ste sa snaží zlepšiť svoju vytrvalosť. Tak prečo by ste to nechať ako hádanky, ak máte vytýčený cieľ, ktorý chcete dosiahnuť? Môj všetkých čias obľúbený model je "Polar FT 60 tepovej frekvencie." Môj návrh je, aby tento nástroj použiť na pomoci v intervalovom tréningu obvode 3x týždenne nasleduje kardio intervaloch. Vystúpte stroje a začleniť stability cvičenie, ako aj všetky pohyby tela do tréningu. To bude nielen pomôcť zlepšiť stabilitu, silu, vytrvalosť, ale tiež zacieliť hlboké vnútorné svaly, ktoré podporujú vaše jadro. Potom budete zabiť dve muchy jednou ranou dostať do svojej sily a kardio tréning v jednom zábere. Sledovaním vaša tepová frekvencia v priebehu opustíte posilňovňu napätím namiesto vyčerpaný. AS začnete podmieniť seba v priebehu času, budete samozrejme nútení spochybniť sám seba novým spôsobom za účelom dosiahnutia svojich cieľov a povýšiť tepovú frekvenciu.

Brooke Taylor: www.tayloredfitness.net

28. Terry Asher:

Ešte predtým, než začnete cvičenie existuje veľa trikov a tipov pre vás stratiť telesný tuk. Niektoré potraviny, hydratáciu a proteín všetky bude hrať kľúčovú úlohu v metabolizme a spaľovanie tukov schopnosti.

1. Barley na raňajky - Švédski vedci zistili, že konzumácia jačmeňa alebo raže jadrá pre prvé jedlo dňa vedú k viac stabilnú hladinu cukru v krvi. Obaja sú považované za nižší glykemický index, zvýšenie hladiny cukru v krvi veľmi pomaly. To pomôže stabilizovať hladinu cukru v krvi a ktoré vám pomôžu vyhnúť sa vrcholy a údoliami, ktoré si môžete nechať pocit, hladný.

2. Nápoj Veľa Zásobovanie Voda je v každej bunke v tele, a keď dehydrovaná vaše telo beží menej efektívne ako je obvyklé. Je veľmi dôležité, aby zostali hydratované na chudnutie, pretože to tiež zvyšuje váš metabolizmus o ďalších 50 kalórií denne, to je 5 libier za rok!

3. Jedzte viac proteínom pridaním asi 1 gram za libru telesnej hmotnosti vám pomôže udržať svalovej hmoty a chudnúť rýchlejšie. Výskum ukázal, že proteín mohol spáliť až 35 percent viac kalórií po jedle.

Terry Asher: www.gymjunkies.com

29. Dave Asprey:

1. Prechod z zápal spôsobujúcich rastlinného oleja späť do vysoko stabilná zdravej ghí vaša babička.

2. Vymeňte ryžu a zemiaky s viac zeleniny. Karfiol je skvelý náhradu pre ryžu v akomkoľvek štýle varenia, ale neskončí na bokoch.

3. Fruktóza, dokonca z ovocia, dá vám toužení jedla po celý deň, ak ju máte na raňajky. Ak budete jesť ovocie, jesť po večeri, a to v dopoludňajších hodinách, takže môžete spať v priebehu potravinárskych chute.

Dave Asprey: www.upgradedself.com

30. Alicia Mona:

1. Piť viac vody

2. Vystrihnite extra kalórie (malinovky, cukry, omáčky, dressing)

3. Byť aktívnejší, 30 min kardio 5x týždenne.

Alicia Mona: http://aliciamonaefitness.com

31. Valerie Orson:

1. Strižné časti na polovicu. Naozaj. 50%. Zdieľať, alebo box ho. Tak často porcie sú wayyyy príliš veľké. V súčasnej dobe som v Taliansku a neustále vidieť pokrmy, ktoré sa javia ako potrava pre trollov v niektorých iných miestach. A hádaj čo? Taliani sú skoro všetky v skvelej kondícii!

2. Začnite každý jedlo so zeleným čajom (teplovzdušný, ale nie príliš horúce). To zaplní žalúdok, ktorá veľkosť je veľkosť vašej päste (áno, naozaj) a prirodzene obmedziť vašu chuť k jedlu o 25%.

3. Cieľ na 20.000 krokov denne. Nie priemer 10,000. To by bolo minimum, aby nie pribúdajú na váhe. Ak chcete schudnúť, musíte AMP svoju hru a zdvojnásobiť minimálne. Všimnite si, že môžete krájať tie 20k kroky v čo najväčšom počte krokov, ako chcete, rovnako ako 10 x 2000, 1 x20k, 20 x 1000 atď......

Valerie Orson: www.lebootcamp.com

Dúfať, že tieto tipy a techniky určite pomôže získať tú krásne a zdravé štruktúry! Ďakujeme každý a každý kozmetický odborníka, ktorý sa podelili o svoje nápady s nami. Ktorá fitness expert sa tipy sa chystáte sledovať? Neváhajte a podeľte sa o svoje myšlienky s nami v komentároch nižšie!

load...