Zdravie a wellness

11 úžasné zdravotné prínosy zimolez

11 úžasné zdravotné prínosy zimolez

Honeysuckle je oranžové voňajúce kvety. Tieto Peewee hlboko do modra bobule spolu s kvetinami môže byť jedovatý u times.Want sa dozvedieť viac o úžasných zimolez výhodách a viac, potom čítajte ďalej!

Čo je Honeysuckle?

Tento zvon v tvare ker je členom Lonicera rodiny a zvyčajne nachádzajú v severnej Ázii, Rusku, Ďalekého východu, ďaleko severnej Európy a severnej Kanade.

Rodina zimolez znamená viac či menej 200 druhov, z ktorých tri sú uznané za ich prínos pre zdravie a boli použité na liečebné účely dávno modrej zimolez, Európska zimolez a japonský zimolez. Hosting vysoké výživné hodnoty, tieto byliny sú zvyčajne v kombinácii s inými bylinami vytvoriť úžasné zdravotné povzbudzujúce nápoje. Byliny, ktoré tvoria skvelú kombináciu s zemolezu patrí moruše, koreň zázvoru, prvosienka, pestrec mariánsky a echinacea.

load...

Honeysuckle Výhody:

Raw zimolez, ako aj jeho deriváty, ako je zimolez čaj a zemolezu oleja je známe, že majú skvelé liečivé účinky, a preto boli použité v tradičnej čínskej medicíne pre nepamäti. Rozvedené nižšie sú niektoré z najvýznamnejších zdravotných prínosoch zemolezu a jej vedľajšie produkty.

1. Zmiernenie bolesti hlavy:

Vrodené protizápalové a bolesť zmierňujúce vlastnosti zimolez, aby to nádherné prírodný prostriedok na liečbu silnej bolesti hlavy. Okrem toho sa tiež zistilo, že je vysoko účinný pri zmierňovaní rôznych črevných infekcií. Vďaka svojej veľkej protizápalové účinky.

2. Lepšie Imunita a horúčka Liečba:

Prskající zimolez čaj ak sa vezmú s malým množstvom medu môže pomôcť zvýšiť váš imunitný systém a pomáhajú bojovať niekoľko sezónne vresovísk podmienok, ako je chladný a chrípkou prirodzene. Navyše, funguje to ako kúzlo poskytnúť okamžitú úľavu od vysoké horúčky a pomáha upokojenie bolesti v krku a zmiernenie kašľa.

load...

3. Udržujte hladinu glykémie:

Pomoc pri udržiavaní hladiny cukru v krvi je ďalšie najobľúbenejšie vresoviská atribútom tejto úžasnej byliny.

4. Ochrana proti vírusovým a bakteriálnym infekciám:

Zimolez čaj sa predpokladá, že hostiteľ niektoré prvky, ktoré eliminácia podpora infekcie spôsobujú baktérie, ktoré spôsobujú strep, tuberkulózy a salmonely infekcie.

5. Smooth Dýchací systém:

Tento úžasný lektvar je tiež známe, že bojovať s infekciou močového mechúra a zabezpečiť hladké fungovanie dýchacieho systému.

6. Aromaterapia:

Olej extrahovaný z tejto sladkej voňajúce kríky je skvelý aromaterapia olej, ktorý pomáha zmierniť psychickú a fyzickú záťaž, takže sa cítite psychicky pokojný a pokojný.

7. Natural detoxikačným:

Tento nádherný olej je prírodný čistiaci a detoxikačný, ktorý vyčistí ľudských pečene ako my ako telo od vetra, tepla a toxínov.

8. Honeysuckle Výhody pre pleť:

Vďaka svojej vynikajúcej antiseptické a protizápalové vlastnosti, zimolez olej robí divy na úľavu od kožné vyrážky, sumachu jedovatá a škvŕn. Okrem toho je tiež hlásené ponúknuť úľavu pred spálením a drobné popáleniny.

9. Kloktadla a ústna voda:

Zimolez listy majú skvelé sťahujúce schopnosti, a preto môžu byť použité pri príprave kloktadla a ústne vody.

10. Bezproblémová Tráviaci systém:

Púčiky zemolezu kvetu možné efektívne použiť na liečbu rôznych porúch trávenia súvisiace. Navyše výskumy ukázali, svoju úlohu v prevencii rakoviny prsníka.

11. Oslobodenie od Nevoľnosť:

Posledný, ale určite nie najmenej; zimolez čaj je veľmi účinná u pacientov s hepatitídou C, pretože napomáha znižovanie dole ťaživý nevoľnosť a vracanie pocit.

Nutričné ​​zemolezu:

Tiež známy ako "Honeyberries" alebo "Haskap," zimolez je powerhouse rôznych výkonných živín, ako sú vitamíny, minerálne látky, vlákniny, sacharidov a oveľa viac. Obsahuje významnú dávku vápnika, horčíka, draslíka, vitamínu C, rutinu a kvercetínu, ktoré spoločne pracovať pre zabezpečenie správneho fungovania všetkých telesných systémov.

Okrem toho sa tiež hostí rad účinných antioxidantov a niektorých kyselín, ktoré bojujú proti voľným radikálom a tým aj podpora bráni rôznych druhov rakoviny a brzdí proces starnutia. To nie je len tak; protizápalové a antioxidačné vlastnosti tohto zdravého kríka je to vynikajúci zložkou k prevencii bakteriálnych infekcií rovnako.

Opatrenia:

Hoci zimolez javí ako vedľajší efekt bez ker, ale zdravotníci radia očakávali mamičky ísť ľahko na používanie zimolez, ako to môže spôsobiť krvácanie, ktoré je veľmi škodlivé pre nich a ich dieťa.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na zimolez výhody. Už ste využili zimolez byliny skôr, sa podeliť o svoje skúsenosti v oblasti komentáre časti nižšie.

load...