Zdravie a wellness

Týchto 8 úžasných výhod Frangipaniho esenciálneho oleja vás ospravedlní!

Týchto 8 úžasných výhod Frangipaniho esenciálneho oleja vás ospravedlní!

Frangipani Esenciálny olej je odvodený z čarovných kvetov, Stromu života. ' Držali ste niekedy kvety? S ich opojnou, romantické vône, ktoré vás upokojiť vpravo dole na duši.

Ty a ja, musíme zistiť, čo tento éterický olej je všetko okolo. Vzrušený? No, je to tu!

Strom života:

Kry alebo Plumeria vytvára zvodné, krásne, žlté kvety. Tieto kvety majú dlhé, krémovej a mäkké plátky, ktoré produkujú opojnú vôňu. Starovekí indiáni verili, že strom predstavuje nekonečný život našej duše.

load...

Zdá sa, že ak si rezať vetvu Frangipani, že bude aj naďalej kvitnúť. Jej kapacita rastie symbolizuje večnosť, a preto je považovaný za posvätný ako, strom života. ' Ostatné kultúry tiež uctievaný strom, so svojimi kvetinami zvlášť.

Frangipani vôňa je pripojený k samotnej božstvu. Kvety sú uctievaní inšpirovať spiritualitu a vyvolať lásku. Áno, romantický parfum bol spájaný s zmyselnou láskou naprieč veky. Vedeli ste, že lord Krishna prednosť Frangipani?

Kry Esenciálne oleje: Výhody

Kým kvety môžu byť použité na výzdobu vlasy, esenciálny olej odvodený z zložky tejto božskej rastliny má mnoho výhod. Oni sú takto.

load...

1. Cítite Láska:

Frangipani esenciálny olej je považovaný za jedného z najlepších parfumov na svete. Jeho vôňa je provokatívne vplyv na tých, ktorí ju inhalovať, produkovať zmyslové pocity.

Kvetina je napojený na ženskosti a Feng Shui, Frangipani je spojená s láskou. Môže vraj byť použitý ako mávnutím čarovného prútika v milostných kúziel rovnako.

2. Pripojí pomôžu s vnútorný pokoj:

Kry silice prináša mier a harmóniu späť do svojho života. Teraz sa môžete pripojiť k sebe, prírody a vesmíru. Jeho upokojujúce vlastnosti znížiť negatívne dopady každodenného stresu, povznášajúce vnútorné ducha (1). Živiť svoju dušu a priniesť sebauvedomenie s týmto magickým olejom.

3. Vysoká Sebavedomie je zase späť:

Prešiel nízkym cesty v poslednej dobe? Použiť trochu Frangipani esenciálny olej a môžete dať len, vysoké 'vo svojom sebavedomie naspäť dovnútra. Olej podporuje vysokú pozitívne sebavedomie a zdvihne svoje emócie celkovo.

4. Vám dáva mäkký, krásnu pleť:

Kry éterický olej je zvieravý. To je použité v masážnej terapie, aby hydratujú pokožku. Olej zaistí koži zostane mäkké a dobre spolupracuje s popraskané a suché pokožky tiež.

5. De-zdôrazňuje mysli tým, že vám spať:

Kry silica má sedatívne účinky, takže môžete spať. Olej sa upokojiť svoju myseľ a tiež zmierňuje stres v tomto procese.

6. Trvá na tom zdravé telo antioxidanty:

Silica má antioxidačné a protizápalové vlastnosti. To udržuje zdravé telo vďaka eliminácii škodlivé toxíny a voľné radikály z tkanív. Tak, čistiace vlastnosti Olej je chráni orgány pred poškodením, nevyžaduje žiadne výlety do nemocníc.

7. Uvoľňuje To búchanie Pocit In Your Head:

Je bolesť hlavy dáva vám úzkosť? Zabiť dve muchy jednou ranou. Frangipani olej môže zmierniť bolesti hlavy a dokonca aj bolesti chrbta. Olej môže ďalej uvoľniť svaly a nervy, čo umožňuje liečiť všetky druhy bolestí.

8. Afrodiziakálne Nastaviť náladu:

Kríky silice a jej vôňa fungujú ako afrodiziaká. Tie vám umožní pripojiť vášnivo a zároveň vštepovať dôveru v duchovnom dizajne. Dalo by sa dokonca ísť tak ďaleko, ako nájsť božstvo v intimity. Dôvery a lojality vo váš partner príde ľahšie s upokojujúce, ale romantické Frangipani vône.

Nie je to esenciálny olej úplne unikátny? Je tiež veľmi drahé v porovnaní s inými éterických olejov s 10 ml fľaša stojí takmer $ 40. Napriek tomu, že cena by mohla stáť za to, akonáhle ste to skúsil.

Do zanechať komentár o svoje skúsenosti s výhodami tejto úžasnej oleja. Teším sa na rokovaní od vás!

load...