Zdravie a wellness

14 účinných domácich liekov na liečbu mliečnej alergie

14 účinných domácich liekov na liečbu mliečnej alergie

Máte alergiu na mlieko? Znamená to brániť svoju inak hladké životný štýl? Potom ste pravdepodobne by mala nasledovať určité opatrenia. Aj keď tieto lieky môžu byť prijaté priamo z pohodlia svojho domova, čo iného by niekto chcel, nie?

Tento post sa zaoberá neuveriteľné domáce opravné prostriedky a preventívne opatrenia, ktoré možno prijať na liečbu alebo prevenciu alergie na mlieko, resp. Takže choďte do toho a spoznať, čo mlieko alergie a ako môžete získať dýchajú z nej!

Čo je to mlieko Alergia?

Mlieko alergie môže byť v dôsledku reakcie človeka na niektorú z bielkovín prítomných v mlieku. Niekedy alergia mlieka môže tiež spôsobiť anafylaktický šok, s následkom smrti. Čo komplikuje alergiou na mlieko, je skutočnosť, že u niektorých ľudí alergické reakcie vyvolaná v dôsledku protilátok v mlieku. V niektorých prípadoch je v dôsledku lymfocyty, ktoré sú citlivé na mlieko. Mlieko alergie je nepriaznivá reakcia na mliečne bielkoviny, vzhľadom k tomu, neznášanlivosť laktózy je v dôsledku nedostatku enzýmu v tele.

load...

Aké sú potraviny a zložky, ktoré obsahujú mlieko?

Tu uvedené pre jednoduchosť sú niektoré potraviny a zložky, ktoré obsahujú mlieko, ktorých zoznam je inkluzívna, ale nie je vyčerpávajúci:

  1. Srvátkový hydrolyzát a samotná srvátka
  2. Kazeín, kazeín sodný, kazeín draslík, horčík kazeín, kazeín vápenatý, hydrolyzát kazeínu, syridlo kazeín
  3. Laktóza, laktalbumín fosfát, lactaglobulin, laktalbumín
  4. Margarín, maslo, mliečny tuk
  5. Non-mliečne smotany
  6. Puding, jogurt, cmar, Lassi

Aké sú jednoduché prostriedky pre mlieko alergie?

Existuje veľa jednoduchých opatrení a domáce opravné prostriedky, ako sa vysporiadať s alergiou na mlieko. Lieky na alergiu na mlieko možno rozdeliť do dvoch častí - jednoduchých domáce ošetrenie a preventívne opatrenia:

A. Jednoduché Domáca liečba:

1. Med:

Niektorí ľudia odporúčajú použitie medu na liečbu sezónnej alergie. Je tiež známe, že pomáhajú vysporiadať sa s alergiou na mlieko tým znížiť rozsah reakcie. Odporúča sa, aby sa každé ráno lyžice na lačný žalúdok.

load...

2. Ginger:

Ginger je známe, že liečiť mnohé choroby, a je účinný aj pre prípady extrémne alergickej reakcie. To napomáha dosiahnutiu tolerancie na špecifické alergény znížením nadmernej hladiny anti-histamínu v tele.

3. Mrkvová šťava:

Niektorí lekári odporúčajú konzumáciu mrkvovej šťavy k potlačeniu alergickej reakcie v kombinácii s červenou repou, uhorkou a granátové jablko. To všetko sú bohatým zdrojom železa a zároveň znížiť nežiaduce alergickú reakciu na niektoré potraviny.

B. Jednoduché Preventívne opatrenia:

4. Vyhnite sa mliečne výrobky:

Ak ste niekoho, kto má alergiu na mlieko, to je najlepšie, aby sa zabránilo mlieko a všetky súvisiace produkty. Prevencia, po tom všetkom, je lepšia ako liečba. By ste radšej vyhnúť jedlo, než bola ovplyvnená s alergickou reakciou. Keď hovoríme, mlieko, to sa odkazuje na mlieko od kráv, bizónov, kozy, ovce alebo dokonca jaka na to príde. To je najlepšie, aby sa zabránilo syr, jogurt, smotana, zmrzlina, maslo, ghee, atď za všetkých okolností.

5. Vytvorte si telo Komfortné:

Niekoľko štúdií bolo zistené, že expozícia voči malým množstvom mlieka a súvisiacich výrobkov cez určitú dobu môže pomôcť telu naučiť zaobchádzať s alergiou na mlieko. Expozícia mliečnej bielkoviny v malých množstvách pomáha znecitlivenie tela a prispôsobiť sa vyšším množstvo v priebehu času. Táto metóda je však potrebné prijať v rámci vysokej lekárskym dohľadom a starostlivosť, aby sa zabránilo fatálne následky.

6. Čítať etikety:

Mnoho výrobkov na pultoch dnes obsahujú niektoré prvky mlieka, takže čítať etikety dobre, aby sa zabránilo končiť reakciu. Poznať všetky druhy potravín a zložiek, ktoré obsahujú mlieko. Ak si nie ste istí, poraďte sa so svojím lekárom predtým, než spotrebuje.

7. Go vegan:

Ak máte alergiu na mlieko, dobrým začiatkom je kúpiť vegánske potraviny. Ale aj oni môžu obsahovať mliečne zložky, preto je dobré si prečítať štítky pre bezpečnosť.

8. Carry lieku:

Niekedy je to celkom dobre možné, vzhľadom k array potravín a tanieri, môžete nevedomky konzumujú mlieko alebo akýkoľvek podobný proteín, ktorý by pravdepodobne mohlo spôsobiť alergickú reakciu. To je najlepšie vykonávať svoje lieky, mať svoje číslo tiesňového volania kontaktu ľahko dostupné a vždy vedieť, ako vziať injekciu lieku, ak máte alergickú reakciu.

9. Udržujte Váš Vitamín C Úrovne Up:

Vitamín C je známe, že prírodné antihistaminikom. To bude obmedziť alergickú reakciu a produkciu histamínu, ktoré spôsobujú alergické reakcie a udržať si alergiou na mlieko v šachu. Lekári môžu odporučiť dávkovanie niekedy od 1000 mg počas 5 dní do 1000 mg trikrát denne po dlhšiu dobu.

10. Stay Natural:

Aj keď si možno túži jesť von a chcú flámu von s priateľmi, čo je situácia, ako alergia na mlieko nie je ľahké sa vysporiadať. To je najlepšie držať sa potraviny v jeho najviac surovej podobe. Kúpiť šaláty s množstvom ovocia a zeleniny, keď idete von. Držať sa čo najviac prirodzené vyrába ako je to možné.

11. Cook Doma:

Aj keď môžete vždy kúpiť jedlo pre seba, najbezpečnejšie variant je, aby jedlo doma. Tým by sa zabezpečilo, že ste si dobre vedomí toho, čo sa deje na vaše jedlo a jedlo a zároveň pomôcť zabezpečiť, že nie je nič, čo môže vyvolať alergickú reakciu.

12. Skúste Homeopatia Ošetrenie:

Kým alopatickej liečby nie sú jasné na liečbu alergií na mlieko, je to schodná možnosť skúsiť alternatívne formy medicíny, ako je homeopatia. Homeopatický lekár bude mať podrobnú správu o svojich stravovacích návykoch, rozsah vašej alergickej reakcie na mlieko, a dá vám dávkovanie, spracovanie a plán lieku na základe vašich požiadaviek. To môže trvať trochu dlhšie, než sa prejavia výsledky, ale môže byť efektívny spôsob, ako zaobchádzať s alergiou na mlieko.

13. OIT Alebo Orálny imunoterapia:

Orálna liečba imunoterapia je stará ako 100 rokov, ale v poslednej dobe vedecký výskum preukázal svoju účinnosť. Ukázalo sa, že sú účinné proti alergiou na mlieko, ale v súčasnej dobe poskytuje iba úľavu pre krátkodobú úľavu. To znamená, že môžete konzumovať pomaly malé množstvo mlieka a zlepšiť toleranciu.

14. Bylinné medicíny z Číny:

Tam je dostupnosť starej čínskej bylinnej vzorec, ktorý môže byť použitý a spotrebované na zníženie alergie na mlieko. Je vyrobená z FAHF - 2, a to je známe, že znižuje alergické reakcie. To bola vyskúšaná a testovaná na alergie súvisiace s arašidy a ryby a tiež môže ukázať ako veľmi účinný proti alergii na mlieko u dospelých.

Najznámejšie domáci liek a riešenie alergií mliečnych bielkovín je, aby sa zabránilo spotreby mlieka a súvisiacich výrobkov. Je dôležité poznať svoje lieky a udržať je po ruke po celú dobu. Potom, známy fakt, že mlieko je najčastejšou zložkou vo všetkých potravinách, ktoré konzumujeme každý deň, to sa stáva rozhodujúcou poznať svoje potraviny a ich prísad.

Ak máte v pláne vziať nejakú liečbu, poraďte sa s lekárom. Vyhnúť sa self-predpis za každú cenu a jesť čerstvé ovocie a zeleninu, aby všetky možné živiny, ktoré mlieko inak môže poskytnúť.

Máte alergiu na mlieko? Viete o akýchkoľvek iných mlieko alergie liečby? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...