Zdravie a wellness

Najlepšie dostupné výživové nápoje - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie dostupné výživové nápoje - naše 10 najlepších výberov

S nepravidelným rozvrhy a rýchle tempo života, koľkokrát ste zabudli, že vaše telo potrebuje k rehydratácii dopĺňaná energiu a živiny. Veľkou otázkou je, ste si vedomí toho, že vaše telo potrebuje energiu, ktorá bude riešiť napäté pracovnú dobu? Ak ste potom aké kroky sú berieš, aby vyhovovali potrebám? Aké sú top výživa Nápoje? Zistite tu.

Nutričné ​​nápoje sú chutné a naozaj dobré pre zdravie. Výskum preukázal, že tieto nutričné ​​nápoje zvyšujú fyzickú a duševnú rast. Nielen pre deti, ale tieto nutričné ​​nápoje sú dobré aj pre dospelých. Niektoré z nich sú vo forme prášku, ktorý môže byť zmiešaný s vodou alebo mliekom, aby nutričné ​​nápoj a niektoré z nich sú už v tekutej forme.

10 najlepších výživa Nápoje

Rôzne najlepšie nutričné ​​k dispozícii v Indii nápoje sú nasledovné:

1. Glucona D:

Glucona D z domu Heinz patrí medzi popredných a najlepších výživových doplnkov nápojov, ktoré sú k dispozícii v Indii. Obsahuje 99,4% glukózy, ktoré vám poskytuje okamžitú energiu, než akýkoľvek iný nápoj. To je tiež obohatený o vápnik a vitamín D, ktoré nám poskytujú energiu a omladzuje naše telo.

load...

2. Amuletom Kool:

Jedná sa o ďalší skvelý a najmilovanejšiu nutričné ​​k dispozícii v Indii nápoj. Dva najslávnejšie variant- amuletom Kool Koko alebo amuletom Kool Café, sú najvýhodnejšie. Sú dobré pre zdravie, ak sú konzumované s mierou. Sú obohatené o vitamíny a vápnik, ktorý dáva energiu, ktorá vás oživuje.

3. Ovaltine Drink Mix:

Ovaltine je chutný výber nápojov. Je to dobré pre deti i dospelých. Ovaltine nápoj mix obsahuje minerály a vitamíny, ktoré sú užitočné pre udržanie zdravia nášho tela. To dodáva energiu, ovláda chuť do jedla, metabolizmus, dobrý spánok a ovláda nálady. To tiež znižuje riziko vzniku srdcových chorôb. Najlepšia časť tohto nápoja je, že je bez tuku, ktorý automaticky podporuje dobrý zdravotný stav.

load...

4. Horlicks Lite:

Horlicks lite je nutričné ​​nápoj, ktorý je šitý na mieru, aby spĺňali všetky nutričné ​​potreby dospelých. Je obohatený o 23 životne dôležitých živín, ktoré obsahuje vysoko kvalitné antioxidanty a bielkoviny. To pomáha pri poskytovaní silu a vytrvalosť nášho tela. Pomáha tiež pri oprave poškodenej bunky tela.

5. Cadila ActiLife:

ActiLife má nutričné ​​potreby dospelých, ktorí majú nepravidelný stravovacie návyky a veľmi hektický životný štýl. Je málo tuku, ktorý pomáha pri znižovaní hladiny cholesterolu. To tiež obsahuje prebiotickej ActiFibres ktorá napomáha zlepšenie trávenia a celkovú imunitu. Má tiež vitamín B komplex a vitamín C, ktorý pomáha pri zmiernenie stresu a udrží vás aktívny po celý deň.

6. Zvýšenie:

Boost môže byť tajomstvo vašej energie. Áno je to pravda. Boost z domu Nestlé je medzi najlepšie nutričné ​​nápoje sú k dispozícii v Indii. Jedná sa o kompletné nutričné ​​nápoj, ktorý je obohatený o 26 vitamínov a minerálnych látok, ktoré vás udržia zdravé, imunitný a silný.

7. Cadbury Bournvita:

Je medzi najstaršie a bežných nápojov, ktoré sú k dispozícii v Indii. Je známe, že poskytujú najlepšie výživu pre naše telo. Predtým Bournvita bol milovaný len deti. Ale teraz, aj dospelí milujú a nikdy váhať ju piť.

8. Protinex:

Jedná sa o vedecky formulované vyvážený nutričný práškový doplnok, ktorý je obohatený o proteín rotinex a ďalších nevyhnutných vitamínov a minerálov. Dáva imunita, pevnosť, odolnosť a výživu. Je to tiež s nízkym obsahom tuku nápoj, ktorý je naozaj dobré pre zdravie.

9. Nestle Nutrition Resource vysokým obsahom bielkovín:

Je obohatený o životne dôležité minerály a vitamíny, ktoré sú užitočné pre celkové wellness tela. To je v práškovej forme, takže to môže byť buď zmiešaný s vodou alebo mliekom, alebo môžu byť pridané k jedlu. Je bohatým zdrojom probiotických vlákna, ktoré je prospešné pre trávenie. Ďalej obsahuje vápnik, draslík, ktorý pomáha pri zvyšovaní imunity a dáva vám energiu.

10. Ranbaxy Revitalite Protein prášok:

Je doplnok stravy s 90% sójovej bielkoviny. To je tiež obohatený vápnikom, aminokyseliny a železa, ktorá pomáha pri budovaní imunity, podporuje pohodu a urýchľuje regeneráciu svalov.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok v 10 zdravej výživy nápojov. Tak prečo čakať spustiť vrátane týchto výživných nápojov vo vašej každodennej stravy. Ešte zdieľať s nami, ak viete, akékoľvek iné zdravé nutričné ​​nápoje v komentáre časti nižšie.

load...