Zdravie a wellness

Top 6 jogových videí z YouTube

Top 6 jogových videí z YouTube

Čo nie je na YouTube? News, recepty, film, hudba, zdravie - všetko! Vrátane jogy.

Ak nie ste ten typ, ktorý je dostatočne trpezlivý učiť jogu pri čítaní knihy alebo mať čas sa prihlásiť do kurzu, ste na správnom mieste. Sme dali dokopy 7 vynikajúce jogy inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu naučiť jogy v pohodlí vášho domova.

Na čo čakáš? Prejdite nadol a ísť!

Jóga na YouTube

YouTube ponúka nepreberné množstvo jogy videí. Ale všetky nie sú nevyhnutne dobré. Videá s tými správnymi pokyny a pokyny sú dôležité pre správne učenie jogy. Nájdenie videá takej výnimočnej kvality voľne prezerať je ťažké.

load...

Ale to neznamená, že tam nie sú. Avšak možnosti sú rozmanité a vybrať si ten správny medzi nimi môže byť ťažké.

Nemusíte sa starať o to, hoci. Urobili sme si zoznam pre teba. Začíname s tými.

Jóga videá na YouTube

  1. Jóga pre Beginners- Yoga Vidya
  2. Morning Yoga Workout- Boho Beautiful
  3. Jóga pre Hmotnosť Loss- jogy S Adriene
  4. Zásadný prednosťou Yoga- Tara Stiles
  5. Quick Fix Yoga- Shilpa jóga
  6. Spaním jóga Sequence- Yoga S Adriene

1. Jóga pre začiatočníkov - Yoga Vidya

load...

O video: Táto jóga video od Yoga Vidya je ideálny pre začiatočníkov. To vás zoznámi so základmi jogy s 20-tich minút praxe jogy ásan začiatočník úrovni. Aruna ukazuje ásany s voice-over podľa Sukadev Bretz.

Výhody: Mix jogových ásan zobrazená vo videu vám dá relaxácie, energiu, pružnosť a pevnosť. Budete sa cítiť svieži a omladzuje do konca roka to.

Video Makers: Yoga Vidya je organizácia Europe na báze, ktorá produkuje cvičenie jogy videá s cieľom pomáhať ľuďom cvičiť jogu v pohodlí svojho domova. Nezisková organizácia tiež prevádzkuje jogy ustúpi a vedie semináre o joge a filozofiu pravidelne.

Späť na obsah

2. Ranné jóga cvičenia - Boho Beautiful

O videu: Toto video je o Juliana z Boho Beautiful. Tu, keď sa zobrazí ranné jogy rutínu, ktorý pracuje dobre pre vaše ramená, jadro a zadnej strany stehien. Jedná sa o cvičenie zasadnutí, ktoré posilňuje a preťahuje celé telo.

Výhody: Toto cvičenie vám pomôže zostať sústredený a napätím po celý deň. To vymaže svoju rannú únavu a dá vám dávku ráno motivácie, ktoré vám pomôžu vziať v deň pozitívne.

Video Makers: Video, súčasťou Boho Krásne organizácie, je duchovným dieťaťom Marka a Julianna. Oni dreli s myšlienkou vytvorenia videa pre zdravie a wellness na dlhú dobu pred tým, než mohol začať, ak off v roku 2017. Od tej doby, Boho Beautiful rastie a mení životy ľudí v pozitívnym spôsobom.

Späť na obsah

3. Jóga pre Chudnutie - Jóga s Adriene

O video: Kto nechce fit a zdravé telo? Adriene nás sprevádza proces dosiahnutia jedného s týmto 40-minútové video jogy. Je to vyčerpávajúce chudnutie sekvencie, ktorá je určite spáliť kalórie a dať vám závideniahodnú postavu.

Výhody: jóga ásany vo videu vám pomôže tón vášho brucha, lepšie dýchať, posilňovať svoje jadro, zlepšujú trávenie, a pretiahnuť svoje telo. S ďalšími tipy a odporúčania zo strany Adriene, ste si istí, vypáliť vážne kalórií.

Video Makers: Adrienne, učiteľ jogy Austin báze an, 'Jóga S Adriene,' beží online jóga video série. Jeho cieľom je inšpirovať ľudí, aby cvičím jogu každý deň a spojiť sa s ich telami.

Späť na obsah

4. Jadro Sila jogy - Tara Stiles

O videu: Jadro sila je rozhodujúca pre vašu vytrvalosť a cvičenie. Budovanie hlavná sila uľahčuje praxi fyzickej aktivity. V tomto 9-minútové video zasadnutí, Tara Stiles zobrazuje rad jogy ásan, ktoré vám pomôžu postaviť hlavná sila.

Výhody: Cvičenie tieto kľúčové posilňovanie ásan vás ochráni pred zranením, pôsobí ako brnenie pre váš nervový systém a vnútorných orgánov, udržať bolesti chrbta v šachu, a zlepšiť rovnováhu a stabilitu.

Video Makers: Tara, ktorý nás viedol cez video a demonštroval ásany, je učiteľom jogy, ktorého prístup k joge je ľahké sledovať. Ona sa nezdráha vyskúšať nové metódy v rámci tradičného systému jogy. Video je podľa Livestrong žena, čo je organizácia, ktorá ponúka jednoduché riešenie pre zlepšenie ochrany zdravia a života.

Späť na obsah

5. Quick Fix Yoga - Shilpa jóga

O video: Kto nechce rýchlu opravu problémov života? Tento 15-minútové video plné telesné cvičenie vám práve to. Jedná sa o kompiláciu jogy ásan, ktoré môžete praktizovať každý deň zdravú cvičenie skúsenosti.

Výhody: Tento celotelový cvičenie jogy vám pomôže zvýšiť vašu flexibilitu, budovať svalovú hmotu, a zvýšenie pevnosti a uistite sa, že celé vaše telo dostane vykonáva a omladená.

Video Makers: Video je podľa Shilpa Shetty, slávnu herečku v Indii a fitness nadšencov. Má mnoho jogy videá na svojom konte cez ktorú šíria dobrotu jogy a demonštruje to pre diváka porozumieť a naučiť jogy v bezproblémové spôsobom.

Späť na obsah

6. Spaním jogy sekvencie - jogy s Adriene

O videu: Je to 30-minútové cvičenie jogy od Adrienne, ktorý vám pomôže lepšie spať a. Video obsahuje regeneračné a relaxačné jogy ásany, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na lepší spánok. Relácia je užitočné s jasným zobrazením jogy ásan a návrhy Adrienne je.

Výhody: Tieto ásany uvedené vo videu vám pomôže lepšie spať. Budú uvoľniť svoje telo úplne a upokojiť svoju myseľ, dopravu vás do stavu pokoja a masírovať svoje zmysly do hlbokého spánku.

Video Makers: Adrienne, učiteľ jogy Austin báze an, 'Jóga S Adriene,' beží online jóga video série. Jeho cieľom je inšpirovať ľudí, aby cvičím jogu každý deň a spojiť sa s ich telami.

Späť na obsah

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Je vhodné naučiť jogy z videa?

K dispozícii je v učení jogy z dobre štruktúrované, riadne vedený a demonštroval jogy videá certifikovaným učiteľom jogy alebo skúseného fitness profesionála nič zlé.

Ako často robí jednu prax jogy?

Cvičím jogu každý deň, ak je to možné.

Existuje široká škála jogy videá na YouTube z čoho vyberať. Ešte pred niekoľkými rokmi, to nebol ten prípad. Z nejakého dôvodu, ak nie ste schopní sa učiť jogu osobu od inštruktora, jóga videá sú ďalšie najlepšou voľbou. Pozrite sa na video vyššie spomenutých a môžete začať.

load...