Zdravie a wellness

5 úžasných jogových Asanas, ktoré budú liečiť bolesti svalov

5 úžasných jogových Asanas, ktoré budú liečiť bolesti svalov

Triesla bolesť je trochu trápne a vzácne. Než budeme riešiť problém sám a riešenie, musíme si položiť viac dôležitú otázku.

Čo predstavuje oblasti slabín?

Triesla sa skladá zo skupiny sťahovacie svaly, ktoré sú umiestnené na vnútornej strane stehien, medzi zadnej strany stehien na zadnej strane a štvorhlavého svalu na prednej časti nohy. To sú svaly, ktoré sú súčasťou skupiny - predpínačmi brevis, predpínačmi Magnus gracilis, adductor longus a pectineus.

Tieto adduktory poskytujú stabilitu nohy. Oni si myslia, vnútorné stehná k sebe. Tieto svaly udržať stabilitu, kedy je potrebné dať jednu nohu alebo jednu nohu. Udržujú nohy od vzpier von, zatiaľ čo drží plnú váhu tela.

load...

Najčastejším dôvodom pre triesla zranenia

Zranenie triesla sa zvyčajne stane, pretože náhle zmeny smeru alebo rýchly štart a stop pohyby, a to najmä pri hraní šport alebo beh v teréne.

Ako sa joga pomôcť predchádzať alebo liečiť triesla zranenia

Slabina je zranených, keď je adductor sval natiahnuté za jeho schopných limity. Keď sa pretiahnuť triesla svaly pravidelne, flexibilita zvyšuje, a tiež minimalizovať riziko zranenia.

5 Amazing Ásany jóga pre úľavu od bolesti v slabinách

  1. Raja Kapotasana
  2. Vrikshasana
  3. Ustrasana
  4. Setu Bandhasana
  5. SUPT baddha Konasana

1. Raja Kapotasana

Rajakapotasana je jedným z najlepších jogy triesla úseky. S bežnou praxou, bude to pomôže prekonať bolesť triesla. Tento Asano zlepšuje krvný obeh v dolnej časti tela a zlepšuje ako pevnosť a pružnosť. Praktizovanie tohto ásany pomôže nielen s bolesťou slabín, ale bude tiež profitovať nohy.

load...

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Raja Kapotasana

Späť na obsah

2. Vrikshasana

Strom predstavovať vzbudzuje energiu a zlepšuje rovnováhu v nohách. Funguje na všetkých svalov dolných končatín, vrátane adduktory. Váš triesla je stlačený a všetky bloky sú uvoľnené s bežnou praxou.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Vrikshasana

Späť na obsah

3. Ustrasana

To Asano vymaže kongescií a posilňuje dolnú časť tela. Priestor je vytvorený uprostred adduktory a bolesť sa zníži. Camel Pose je vysoko účinný Asano na liečbu zranenia triesla a úľave od bolesti.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Ustrasana

Späť na obsah

4. Setu Bandhasana

The Bridge Pose je ďalší priestor vytvára póza, ktorá tiež vymaže bloky. To zlepšuje krvný obeh v oblasti slabín. Svaly pružnejšie, čím dôjde k zmierneniu bolesti.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Setu Bandhasana

Späť na obsah

5. SUPT baddha Konasana

Tento Asano je neuveriteľne uvoľňujúce Asano. Zároveň otvárajú svaly, takže sa adduktory a vnútorné stehná pružnejšie. To minimalizuje nielen riziko zranenia slabín, ale tiež zmierňuje bolesť.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: SUPT Baddhakonasana

Späť na obsah

Jedná sa predovšetkým o joge pre úľavu od bolesti v slabinách. Ak ste zranený, uistite sa, že by ste sa poradiť so svojím lekárom a inštruktorka jogy pred výkonom týchto ásan. Ak to neurobíte, budete skončiť zvýšenie poškodenia. Pravidelné cvičenie jogy je najlepší liek. Dalo by sa nikdy mať tento obávaný zranenia! Nemajú vždy hovoria, "prevencia je lepšia ako liečba"?

load...