Zdravie a wellness

4 prínosy a 5 vedľajších účinkov fenkavice počas tehotenstva

4 prínosy a 5 vedľajších účinkov fenkavice počas tehotenstva

Tehotenstvo je čas na oslavu! Je čas plánovať, radovať sa pri vytváraní nového života a tiež nejaký čas úzkosti! Tehotné ženy majú tendenciu sa starať o to aj tých najmenších vecí a myslím, že to môže mať vplyv na ich dieťa. Ale nie všetci strach je neopodstatnený! Jedlo tehotná žena sníva má mať obrovský vplyv na zdravie plodu. Tam sú niektoré potraviny, ktoré je potrebné sa vyhnúť v priebehu tehotenstva. Ale môžete si vziať senovka grécka počas tehotenstva? Poďme zistiť!

Výhody pískavice počas tehotenstva:

Tam sú niektoré populárne výhody senovka v tehotenstve, ako je:

1. Boje gestačný diabetes:

Ak je senovka prijatá v miernom množstve, že je známe, že znižujú gestačný diabetes. Tento typ cukrovky sa vyvíja v priebehu tehotenstva a môže dokonca pretrvávať po pôrode. Pískavica je často používaný diabetikov, pretože stabilizuje hladinu cukru v krvi, ale v priebehu tehotenstva, radu lekára je nutné pred konzumáciou.

load...

2. Pomáha s Zväčšenie pŕs:

Hormonálna nerovnováha môže niekedy spôsobiť neprimeranú zväčšenie pŕs počas tehotenstva. Ak 3 - požití 4g senovka ponorený do horúcej vody, môže byť tento problém zmierniť.

3. Pomáha pri skracovaní:

Od roku veku, ženy používajú senovka grécka na vyvolanie kontrakcií. Dokonca aj zdĺhavá práca možno skrátiť pomocou senovka grécka.

4. Pomáha pri dojčení:

Štúdie preukázali, že konzumácia bylinu po dobu niekoľkých dní môže poskytnúť drastické výsledky, pokiaľ ide o dojčení. Jedna z týchto štúdií uvádza, že tam je nárast o 500% na produkciu mlieka u žien, ktoré konzumujú semená senovky v priebehu tehotenstva.

load...

Nežiaduce účinky pískavice:

I keď existujú niektoré známe výhody senovka, niektoré nežiaduce účinky príliš boli hlásené tehotné ženy, a to najmä v prípade, prijatá v nadmernom množstve. Ak požiada tehotná žena nebola nikdy nemal senovka grécka, to nie je najlepšie začať užívať ho počas tehotenstva, pretože to nie je najlepší čas experimentovať. Aj v prípade, že majú vo zvyku brať senovka grécka, konzultácie lekára je nutné pokračovať vo zvyku, a ak áno, aká zmena v dávkovaní je potreba, atď. Tu sú niektoré z týchto vedľajších účinkov senovka, ktoré by ste mali byť vedomí:

1. Kontrakcie:

To je aj vedľajší účinok a prínos, v závislosti na tom, kedy sa senovka spotrebovaná. Ak je vaša dodacia lehota je na vás a budete mať pískavice na vyvolanie pôrodu, je to výhoda. Ale v prípade, že rovnaký efekt začína prejavujúce pred dokončením tehotenstva, môže to mať za následok predčasného pôrodu alebo dokonca potrat.

2. Zažívacie problémy:

Mnoho tehotných žien si sťažujú, že konzumácia senovka počas tehotenstva spôsobiť rôzne úrovne zažívacie úzkosť, počnúc nevoľnosť, celkové nepohody na podráždený žalúdok, plyn, nadúvanie a dokonca aj hnačku.

3. Javorový sirup pach moču:

To je zvláštne reakcia, ktorá sa prejavuje v mnohých tehotných žien. Ich moč vonia ako javorový sirup senovka obsahuje zlúčeninu, ktorá sa nachádza v javorový sirup príliš. To nie je škodlivý stav, ale to môže byť zamenené za chorobu javorového sirupu, čo je vzácny a nebezpečný stav.

4. Alergia:

Rovnako ako všetky ostatné bylinky, senovka grécka, môže vyvolať alergickú reakciu, ktorá sa prejavuje pri prekrvenie nosovej sliznice, dýchavičnosť, kašeľ, opuch alebo iných náročných podmienkach.

5. Drug Interaction:

Pískavica spomaľuje vplyvom zrážania krvi lieky ako aspirín, ibuprofén, diklofenak, clopidogrel, naxopren, dalteparínom atď.

Pozor:

Pokiaľ ide o semená senovky, tam nebol dostatočný výskum plne označiť bylinu ako bezpečné alebo nebezpečné. Ale od vekov, senovka bol používaný počas tehotenstva. Tých niekoľko málo štúdií, ktoré boli vykonané na pískavica sú malé a výsledky nemožno považovať za všadeprítomné. Okrem toho, aj keď senovka je prirodzené, že nemusí byť bezpečné. Tak to je najlepšie vziať senovka grécka s opatrnosťou a obráťte sa na svojho gynekológa ako prvý.

Ak si nie ste istí, či má alebo nemá konzumovať senovka grécka počas tehotenstva, je najlepšie navštíviť lekára. Aj keď môžete byť v pokušení ísť povedačky o tom, ako sa spotreba tejto byliny môžu zvýšiť produkciu materského mlieka, Vás žiadame, ísť s vašou intuície a nie je nad to urobiť.

Telo každého človeka reaguje na rôzne potraviny a bylinky inak. A viete, že vaše telo to najlepšie! Dávať pozor na prípadné zmeny, ktoré sa budete cítiť nepríjemne, keď sa vezme senovka grécka počas tehotenstva! Jesť zdravo a vždy s úsmevom, pretože to je kľúčom k šťastnému tehotenstva!

Poznáte nejaké ďalšie výhody pri senovka grécka počas tehotenstva? Podeľte sa s nami.

load...