Zdravie a wellness

Ako spáliť 500 kalórií za 30 minút?

Ako spáliť 500 kalórií za 30 minút?

Výživa je v poriadku a dobré, ale všetko chutné jedlo nie je zdravé. Každé ďalšie kalórií jete podarí nájsť spôsob, ako ťa otravujú. Prajete si, aby sa zabránilo prebytočného tuku? Chcete vedieť, najrýchlejší spôsob, ako to dosiahnuť? Naučte sa tu 30 minút cvičenia, ktoré môžete napáliť 500 kalórií denne. Čítajte ďalej.

Údržba hmotnosť:

Každý sníva o ideálnej hmotnosti, ale len málo jeho dosiahnutie. Ideálna váha je miesto, kde vaše BMI a hmotnosť sú v dokonalom súlade s vašej výške. Ak chcete udržať si zdravú váhu a vyzerať dobre, človek musí spáliť rovnaké množstvo kalórií, pretože spotrebujú (1). V priemere, ak máte 2500 kalórií, vaše telo využíva niekoľko kalórií pre základné funkcie, a používať niekoľko pre každodenné činnosti. Vzhľadom k tomu, vaše aktivity spáliť všetky kalórie ste jedli, budete udržiavať aktuálne váhu. Nedostatok fyzickej aktivity, v kombinácii s vysoko kalorickej stravy bude transformovať všetky kalórie do tukových zásob. To vedie k nemotorný hmotnosť, zníženú metabolizmu, obezity a iných zdravotných rizík (2).

Odborníci radia, aby všetci oddávajú fyzickej aktivity denne po dobu minimálne 30 minút (3). Časový rámec 30 minút je dostatočná, aby osoba, zdravý, a zároveň udržanie kondície. Každý jednotlivec môže pohodlne vojde do pol hodiny do ich každodenného života, ale obsadené plán je.

load...

Schudnúť:

Spáliť viac kalórií, než budete jesť, to je kľúčové slovo pre chudnutie. Keď budete vynakladať viac kalórií, než to, čo bolo vo vašom tanieri, výsledný deficit sa vzťahuje mobilizácia tuku v tele. Jednoducho povedané, pálenie len 500 kalórií denne usilovne po dobu jedného týždňa vám pomôže zhodiť celú libru. Je to najlepší spôsob, ako schudnúť, pretože pravidelná fyzická aktivita sa chystá udržať ho svoje telo za dobré (4).

Poďme preskúmať niektoré z najlepších spôsobov, ako spáliť 500 kalórií za 30 minút.

Viac kalórií, menej času:

Váhový úbytok závisí na vašej telesnej hmotnosti. Ťažký človek by sa spáliť viac kalórií za kratšiu dobu v porovnaní s štíhle osoby.

load...

Tiež po dobu 30 minút, aby sa na tom, že cvičenie musí byť intenzívna a boli vykonávané úplne zapojenie (5).

 • Vyberte si cvičenie, ktoré sa rýchlo spaľujú kalórie a zároveň umožňuje, aby aj naďalej hybnú silu.
 • Striedajú rôzne cvičenia v dĺžke trvania 30 minút pre najlepší efekt.
 • Zamerať sa na udržanie vysoké tempo, než počítanie kalórií.
 • Za 30 minút sa stredne ťažká človek je zvyčajne schopný spáliť 400 kalórií.
 • Niekto nad 90kgs by spáliť viac ako 500 kalórií v rovnakom časovom rámci.
 • Začnite s warm-up, striedať cvičenia a vychladnúť po tréningu.

S tým povedal, ideme na to.

Cvičenie, ktoré horia 500 kalórií za 30 minút:

1. Beh:

Beh spaľuje kalórie ako žiadna iná cvičenie robí. Výsledky sú pozorované v priebehu niekoľkých dní pravidelných rýchlobežných sedenie. Nepotrebujete žiadne vybavenie za to. Alebo môžete použiť robota, ak je to žiaduce.

Spustiť pri stabilnom, ale rýchlym tempom (8mph) po dobu 30 minút, zastaviť len po dobu 30 sekúnd chytiť dych. Asi 500 kalórií, aby sa miznúce akt v čase, keď dokončíte. Potenie prostredníctvom tejto intenzívnej kardio cvičenie tiež prispieva k vášmu dobrému zdraviu.

2. Silový tréning:

Tréning s činkami, zatiaľ čo vy zamerané na rôzne svalové skupiny v tele prináša definíciu. Silový tréning je ďalšia intenzívna forma cvičenia, ktoré spaľuje veľké množstvo kalórií, keď sa vykonáva s minimálnou prestávkou. V 30. Minúte pracovať rôzne svalové skupiny, odpočinok po dobu 30 sekúnd medzi skupinami.

3. Telesnej hmotnosti Tréningy:

Tu budete používať svoj vlastný telesnej hmotnosti, aby vám odolnosť proti gravitácii. Cvičenie, ako je push-up, drepy, výpady a fošne dopytu kalórií, pálenie je v tomto procese.

Striedajú rôzne telesnej hmotnosti cvičenie s vyhradeným intenzitou po dobu 30 minút, a budete mať plné telesné cvičenie, ktoré by zlepšili svoj metabolizmus a spálil takmer 500 kalórií. Uistite sa, že sú pripravení na také napätie, pretože tieto cvičenia sú vážna vec.

4. Intervalový tréning:

Ďalší spôsob, ktorý spaľuje kalórie ako mágia je intervalový tréning. Keď sa striedať vysokú intenzitu s nízkou intenzitou cvičenia, vaše telo je jumpstarted do spaľovanie viac kalórií, než je obvyklé. Je zaujímavé, že toto cvičenie udržuje váš metabolizmus vysoká aj po 30 minútach. Jednoducho povedané, tuk horí ďalej.

5. Plávanie:

Plávanie horáky kalórií a efektívne buduje hladinu vytrvalosť. Je to tiež dobrá voľba pre tých, ktorí nemôžu zdvihnúť váhu kvôli zlej kolená a chrbát. Plávanie intenzívne po dobu 30 minút spáli takmer 500 kalórií, ak nechcete odpočívať veľa.

 [Prečítajte si: Ako napáliť 500 kalórií denne? ]

Ďalšie cvičenia, ktoré prichádzajú v blízkosti zahŕňajú

 • Jazda na bicykli (16 - 18 mph)
 • Jogging (6,5 mph)
 • Interval šprinty
 • Veslovanie
 • Ricochet
 • Hádzaná
 • Bojové umenia
 • Horolezectvo
 • Beh na lyžiach
 • Zumba (odpor školenia)

Ostatné zábavné spôsoby, ako stratiť kalórie:

Sú intenzívne 30 minút dáva vám husia koža? Žiaden strach. Cieľom je, aby stratiť 500 kalórií za deň, zbavujú aspoň pol kila na konci týždňa. Pozrime sa na niekoľko un-desivé a zábavné spôsoby, ako spáliť 500 kalórií.

 1. Tanec mierne do Zumba rutiny po dobu jednej hodiny. To nemôže zlyhať, aby vás napumpovať.
 2. Zapojili do záhradníctva, či už je to váš dvorček alebo niekoho iného. Zahradničení môže byť docela únavné, a to bude zarábať na zákusky body so svojimi priateľmi a rodinou.
 3. Alebo ešte lepšie, vyčistiť svoj vlastný dom do vášho obľúbeného svižných hudby na hodinu a pol. Zabijete dve muchy jednou ranou.
 4. Presvedčiť k hre kamaráta ricochet s vami každý deň po dobu 45 minút. Ona / on bude ďakujem vám za to.
 5. Naučte sa hrať na hudobný nástroj. K dispozícii je dostatok psychickej a fyzickej námahe spáliť veľa kalórií.
 6. Predviesť svoje lano skákanie alebo lano preskakovanie zručnosti počas 30 minút. Budete určite schudnúť, ak nechcete prísť o nohu ako prvý.

Niektoré z týchto aktivít vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Trik je v tom, aby zostali aktívne. Takže, vstať a ísť!

Našli ste post užitočné? Radi by sme od vás počuť. Prosím, písať svoje pripomienky v nižšie uvedenom poli.

load...