Zdravie a wellness

Ako je kokosová voda užitočná počas tehotenstva?

Ako je kokosová voda užitočná počas tehotenstva?

Jeden z najstarších prírodných tropických osviežovače, ktoré ľudstvo pozná, je kokosová voda. Tento nápoj je plná základných živín, vitamínov a minerálnych látok, a má rovnaký elektrolytickej rovnováhy ako krv. Je teda nielen zdravé a sterilné nápoj, ale energie booster a okamžité riešenie únavy a dehydratácia tiež.

Je kokosová voda Dobrý počas tehotenstva?

Tehotné ženy často trpia vyčerpaním a dehydratáciou. To má za následok z náhlych a rýchlych telesných zmien, zvýšenie stresu pri vykonávaní každodenných aktivít, nárast požiadaviek na vodu z dôvodu vysokej absorpcii vody a potrebám vyvíjajúceho sa plodu. Správne hydratácia pomáha znížiť nepohodlie, ku ktorému dochádza v priebehu tehotenstva u tehotných žien. Kokosová voda je ideálne, výživy, zdravé ústnej Rehydrating riešenie, ktoré je potrebné mať pre tehotné ženy.

Výhody kokosová voda počas tehotenstva

Niektoré z mnohých výhod, ktoré môžu byť odvodené od matky na náročné Tento osviežujúci, zdravý nápoj sú:

load...

1. Posilnenie imunity

Prítomnosť antioxidantov, dôležitých vitamínov a minerálov u mladých a nezrelých kokosových orechov pomáha posilniť imunitný systém tela (1). Z tohto dôvodu, pitie kokosová voda počas tehotenstva pomáha chrániť matku a dieťa pred útokom chorôb. To tiež zlepšuje celkový zdravotný stav matky.

2. Bojujú s infekciami

Prítomnosť vysokých hladín kyseliny laurovej je zodpovedný za správne produkciu mastné derivátu kyseliny ochorenia bojovať s názvom monolaurin, v tele. To činí antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové vlastnosti, ktoré jej. Preto, tento prírodný, sterilné nápoj je bezpečné pre konzumáciu v priebehu tehotenstva; pomáha pri posilnenie imunitného systému, a prevencie a boja proti infekčných ochorení ako je chrípka, HIV atď.

3. Považuje Zápcha a pálenie záhy

Zažívacie problémy sú častým zdravotným problémom, ktorému čelia tehotné ženy. Pitnej kokosová voda môže pomôcť vyčistiť systém riadne a zlepšujú trávenie, posilňujú tráviaci systém, liečbe a prevencii zápchy a pálenie záhy účinne. To pomáha detoxikácii organizmu, udržiavať a regulovať hladinu pH, kyslosť zabrániť, zlepšujú látkovú výmenu, liečiť nevoľnosť a zvracanie tendencie a tiež zníženie bolesti (2).

load...

4. Prírodné diuretikum

Jedná sa o prírodné diuretikum, ktoré pomáha kontrolovať hladinu kyseliny močovej v tele, čo je tiež veľmi dôležité v priebehu tehotenstva. To zvyšuje prietok moču, ktorá je zásadná pre udržanie močových ciest v čistote. Zabraňuje infekcie močových ciest alebo infekcie močových ciest a brzdí pravdepodobnosť predčasného pôrodu. To tiež pomáha udržať zdravie obličiek a zabraňuje vzniku obličkových kameňov a infekcií (3).

5. Zabraňuje dehydratácii a vyčerpania

Kokosová voda je ľahká a osviežujúci nápoj a prírodné izotonické nápoje s bohatým obsahom elektrolytu. To pomáha upokojiť a povzbudiť tehotné ženy, ktorí pravidelne pocítite únavu, dehydratáciu a vyčerpanie. To je ústnou formou rehydratácia a je užitočná pri liečbe hnačkových útoky. Správne hydratácie tiež zvyšuje pružnosť pokožky, ktorá pomáha obmedziť strie, ktoré sa vyskytujú v priebehu tehotenstva (4).

6. Urýchľuje správny rast nenarodené dieťa

Spotreba kokosová voda obsahuje všetky dôležité živiny pre matku, potrebných pre zlepšenie a udržanie svoje zdravie a pre udržanie choroby na uzde. Tie ďalej zabezpečiť zdravie a pohodu, správnu výživu a rast jej nenarodeného dieťaťa.

7. Zlepšuje krvný obeh a reguluje hladinu cukru

Balíčky s vitamínom C, esenciálnych proteínov, horčíka a draslíka, tento prírodný nápoj, s vysokou antioxidačné a obsahu živín, pomáha zvyšovať hladinu dobrého cholesterolu v tele (5). Tak, to pomáha regulovať a úrovne regulácie cholesterolu, cukru v krvi a krvný tlak v tele a tiež zlepšuje krvný obeh. To tiež znižuje pravdepodobnosť hypertenzie a mŕtvice u matky.

8. Zaisťuje Fit Body and Control podporuje tuku

Zero cholesterolu a tuku kokos vody pomáhajú znižovať zlé a zvýšenie dobrého cholesterolu v tele. To tiež pomáha zabrániť hromadeniu nezdravých, prebytočných tukových buniek. Tak, to pomáha regulovať hladinu cholesterolu a tukov v tele, pre prevenciu a obmedzenie prebytok telesného tuku a pomáha matka, aby účinne udržiavať zdravé a fit telo (6).

load...