Zdravie a wellness

16 úžasných výhod vitamínu E olej pre pokožku, vlasy a zdravie

16 úžasných výhod vitamínu E olej pre pokožku, vlasy a zdravie

Všimli ste si niekedy, že väčšina kozmetických výrobkov obsahuje vitamín E ako primárny zložky? Vitamín E ošetruje pokožku, vlasy a všetky zdravotné problémy efektívne. Tu sme zoznam úžasné výhody Vitamín E olej na zdravie, pokožku a vlasy.

Vitamín E Oil pre zdravie:

Mnoho výhod Vitamín E je možné pripísať skutočnosti, že sa jedná o antioxidant. Vitamín E zlepšuje imunitu, ako sú antioxidanty odstrániť voľné radikály, ktoré poškodzujú telo.

1. Vitamín E Lieči Stretch Marks:

Časté kolísanie hmotnosti môže spôsobiť strie ľahko. Vitamín E olej hojí pokožku zvnútra a miznú na strie (1) a tiež nejaké temné jazvy.

load...

2. Vitamín E pre Burns:

Použitie Vitamín E olej je vysoko odporúčané liečiť popáleniny (2). To bude fungovať len pre menšie popáleniny a ty nie väčších. Nechajte horieť vychladnúť, naneste trochu Vitamín E olej priamo do oblasti, ktorá je ovplyvnená a nechať ho, pamätajte, pretiahnuť, alebo dať príliš veľký tlak na kožu.

3. Vitamín E Oil pre prevenciu rakoviny kože:

Ľudia, ktorí trávia väčšinu svojho času pod slnkom môže byť na vysoké riziko rakoviny kože (3). Jednoduchý tip pridanie vrstvy Vitamín E olej na kožu v spôsobe zmiešaní opaľovací krém s olejom a jeho uplatnenie na kožu pred odchodom von môže byť naozaj prínosné, aby sa zabránilo tento vážny zdravotný problém.

4. Vitamín E Oil na liečbu ekzémov a lupienky:

Použitie vitamínu E olej na postihnutú oblasť na pravidelnom základe ukázala efektívnych výsledkov pri liečbe ochorení kože, ako je psoriáza (4) a ekzém (5).

load...

5. Vitamín E Oil pre liečenie oparov:

Každá koža náchylné k ťažkým sucha alebo poškodenie môže byť ľahko liečiť s vitamínom E olejom. Nezabudnite si vždy kúpiť malú fľašu na oddelení obchodu, kedy sú zimy, ktorým sa dovnútra. Pravidelné používanie oleja môže vyliečiť opary (6). Môžete dať si každodennú ochranu proti rtu vredy pomocou tohto oleja ako rtu zvlhčovač.

6. Vitamín E Oil na srdce:

Vitamín E olej pomáha pri riedenie krvi, ktorý je vynikajúcim prínosom, aby sa zabránilo infarkty alebo akékoľvek upchatiu srdce. To je najlepšie hovoriť s lekárom pre správne množstvo vitamínu E, ktorá by umožnila dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Je tiež pravda, že dobré vysoké hladiny vitamínu E znižuje riziko úpalu a neporiadok tepien alebo akékoľvek choroby srdca (7).

7. Vitamín E Oil vybudovať imunitný systém:

Vitamín E má dobré množstvo antioxidačnými vlastnosťami. Antioxidanty odstrániť všetky voľné radikály z tela. Hladiny imunity zlepšujú a tým, a budete sa cítiť lepšie a ochorie menej (8).

Vitamín E Oil pre kožu:

8. Vitamín E Oil škvŕn a vrások:

Vitamín E účinne odstraňuje stareckých škvŕn. To tiež pomáha pri znižovaní vrások a pomaly mizne preč s pravidelným používania. Vitamín E bojuje späť voľné radikály, a tým miznú vrásky. Jemné linky v pokožke môže znížiť, pretože vitamín E zvýši produkciu kolagénu, ktorý sa zvýši pružnosť. Vitamín E olej, kedy pravidelne aplikované bude omladiť pokožku, ktorá je zdravšie a žiariace (9).

9. Vitamín E Oil Makes Skin Soft:

Vitamín E olej možno použiť ako nočná kozmetické ošetrenie raz týždenne. Antioxidanty v oleji chránia bunky v koži a zabrániť tvorbe nových voľných radikálov, ktoré môžu poškodiť kožu (10).

10. Vitamín E Oil Odstraňuje hnedé škvrny:

Hnedé tmavé škvrny, ktoré sú spôsobené v dôsledku produkcie melanínu a starnutie možno účinne znížiť s aplikáciou vitamínu E. Vitamín E olej má silu na opravu pokožky a zabrániť miesta (11). Môžete použiť vitamín E olej na kožu priamo s cieľom znížiť tieto škvrny a tiež, aby sa pleť napnutá.

11. Vitamín E Oil pre vaše kutikuly:

Pri nákupe kožičky oleja preukáže, drahé, mali by ste sa snažiť Vitamín E olej kožtičky posilňovača. Olej z Vitamín E je účinný pri pridávaní lesk suchých kožtičky. Jemne aplikovať niekoľko kvapiek tohto oleja priamo na kožičku a nechty, aby sa zabránilo ich vysychaniu. Všimnete si zlepšenie v nechty. (12)

12. Vitamín E olej ako čistiaci prostriedok:

Vitamín E olej je úžasná čistiaci prostriedok vhodný pre všetky typy pleti. Nečistoty, ako je špina a znečistenia spôsobujú poškodenie kože. Jednoduchá myšlienka použitie vitamín E olej, jemne vrstvenie pokožku s týmto olejom každý večer pred spaním môžu odovzdať žiarivý lesk na kožu (13).

Vitamín E olej na vlasy:

Vitamín E olej je veľmi prospešné pre rast vlasov a lesk. Pravidelná masáž tohto oleja podporované vyváženej stravy môže ukázať veľké výhody lesklé a lesklé vlasy. Masáž Vitamín E olej zlepšuje krvný obeh v pokožke hlavy a tým dodáva lesk na vlasy. Vitamín E vlasy olej je široko používaný v vlasy kúpeľnej liečby vypadávanie vlasov a ďalšie problémy súvisiace s vlasmi.

13. Vitamín E Growth Oil stimuluje vlasov:

Vitamín E olejová masáž zvyšuje krvný obeh do všetkých častí tela. Zdravý zásoba krvi je dobrý stimulant pre vlasy rast a prekvitať (14). To pomáha v prevencii sivé vlasy a vyživuje pokožku hlavy.

14. Vitamín E Oil pre lesklé vlasy:

Dobrý olejová masáž of Vitamín E olej pravidelne sa hlboko podmieňujú vlasy a urobiť ju tak zdravšie a lesklejšie. Najlepšie oleja môže byť tiež dosiahnuté tým, že spotrebováva vitamín E olej, ktorý napomáha k zvýšeniu obsahu kyslíka v tele, ktorý tým, zlepšuje krvný obeh pokožky hlavy. To stimuluje mazu na vlasoch, čo vlasy viac lesklé (15).

15. Vitamín E Oil pre rozštiepené končeky:

Vlasové kúry, znečistenie, vlasy sucho sú príčiny vlasy rozdelí koncovej problems.It možno ľahko liečiť doma. Masáž 2 veľké lyžice Vitamín E olej jemne do vlasovej pokožky a potom zakryť vlasy s teplým uterákom (16). Táto liečba vlasy zabezpečí hladký a hydratovaná vlasy.

16. Vitamín E Oil Pre predčasné šedivenie:

Vitamín E olej je jedným z najlepších zdrojov, aby spomaliť proces starnutia (17). Šedé vlasy vyzerajú nezdravo a rozhodne nie je dobré na jedného. Jediné, čo musíte urobiť, je použiť vitamín E olej. Najlepšie výhody vitamínu E môžu byť získané použitím oleja na vlasy od korienkov až tipov a tiež tým, že spotrebováva vitamín E bohaté potraviny v strave, ako je sója z pšeničných klíčkov, fazuľa, kapusta, špenát, brokolica a vajec.

Výhody Vitamín E ropy sú skutočne účinná, ak prijaté pod správnym vedením; vždy konzultovať s lekárom pre kontrolu miery. Pre externé kože a vlasy využitie, by ste mali urobiť malú náplasť test, aby zistil, či ste alergickí, alebo nie. Pokiaľ máte radi mať zdravé telo a mladší vyzerajúca pleť a vlasy, obsahujú vitamín E olej vo svojom každodennom živote.

load...