Zdravie a wellness

8 prínosy z jedenia Bitter Tigre počas tehotenstva

8 prínosy z jedenia Bitter Tigre počas tehotenstva

Bitter tekvica je tiež známy ako balzam hruška alebo horkého melónu po celom svete. Tento stredne veľký zeleninový má výraznú horkú chuť, ale je považovaná za veľmi dôležitú začlenenie do niečí strave kvôli jeho úžasné vlastnosti ako prírodný liek. Horká tekvica sa používa ako prírodné liečivá po celej juhovýchodnej Ázii.

Ale tam bolo vždy pochýb o tom, či horká tekvica, rovnako ako mnoho ďalších zeleniny alebo ovocia, ako sú papája alebo ananás, je v bezpečí počas tehotenstva. V priebehu vekov, tam bol spor o nežiaducich účinkov spojených s jesť horkej tekvica v priebehu tehotenstva. Vlastnosti horkého tekvica poukazujú na určitú rozvoj zdravie, ak je pravidelne jesť. Ale tieto štipľavý zelenina môže niekedy spôsobiť maternicové krvácanie a iné nežiaduce účinky počas tehotenstva. Nižšie sú uvedené niektoré výhody a riziká konzumácia horkej tekvica v tehotenstve.

Výhody jesť Bitter tekvica v priebehu tehotenstva:

Pozrite sa tu, aké sú výhody jesť horké tekvica v priebehu tehotenstva.

1. Vysoká Kyselina listová Obsah:

Kyselina listová je nevyhnutnou podmienkou pre tehotné ženy. Tento minerál pomáha udržať novorodenca v bezpečí pred možnými defekty neurálnej trubice. Bitter tekvica obsahuje veľmi vysoké množstvo kyseliny listovej. Obsahuje jednu štvrtinu dennej potreby tohto nerastu u tehotných žien.

load...

2. Vysoká Obsah vlákniny:

Táto zelenina je balená s vláknom a to vám dáva pocit uspokojenia. To znižuje vaše chute na vysoko kalorické potraviny a nezdravé jedlo. Táto zelenina vám pomôže zostať štíhly aj počas tehotenstva.

3. Obrubníky Disgestive Traťové poruchy:

Tieto dva dôležité problémy, ktorým čelí väčšina tehotných žien na celom svete sú zápcha a hemoroidy. Obsah vlákniny horkej tekvica pomáha pri zmiernenie týchto problémov.

4. Anti-diabetická:

Bitter tekvica má antidiabetické vlastnosti a je potrebné ju konzumovať každý deň. Živiny ako charantin a polypeptid-P pomôcť v boji s gestačný diabetes počas tehotenstva!

load...

5. Antioxidant:

Bitter tekvica obsahuje vitamín C, čo je antioxidant a pomáha tehotné ženy v boji proti škodlivým baktériám. To tiež pomáha pri budovaní imunity v nastávajúcej mamičky.

6. Reguluje črevné hnutia:

Táto zelenina môže tiež pomôcť pri podpore peristaltiky, ktorá neskôr pomáha regulovať pohyb čriev a tráviaci systém u tehotných žien.

7. Great zdrojom živín, ktoré potrebujú plodu:

Bitter tekvica je výborným zdrojom niektorých vitamínov a minerálnych látok. To obsahuje železo, niacín, draslík, kyselinu pantoténovú, zinok, pyridoxín, horčík a mangán. To možno ľahko nazvať super zeleniny, pretože hrá dôležitú úlohu v raste plodu.

8. Zdroj iných živín:

Táto zelenina obsahuje aj ďalšie vitamíny a minerálne látky ako riboflavín, tiamín, vitamín B1, B2, B3 atď a je bohatým zdrojom vápnika a beta karoténu.

Riziká jesť Bitter tekvica počas tehotenstva:

  • Príčiny Toxicita: Bitter tekvica sa skladá z alkalické zložky, ako sú živice, chinín, saponic glykozidy a morodicine. To sú niektoré z látok, ktoré sa šíria toxicitu v ľudskom tele. Táto toxicita môže viesť k bolesti brucha, nevoľnosť a šere videnie, vracanie, začervenanie na tvár, hnačky, extrémna slinenie a slabosti svalov u tehotných žien.
  • Prebytok konzumácia môže spôsobiť žalúdočné Súvisiace problémy: hnačka, kŕče v bruchu a ďalších žalúdočné problémy môže dôjsť, ak tehotná žena konzumuje horkej tekvica v prebytku.
  • Príčiny citlivosti v niektorých: Semená horké tekvica obsahuje VICINI, ktoré môžu spôsobiť príznaky favism v niektorých citlivých bytostí. Červené Arils nájdené v semene sú toxické pre deti. Z tohto dôvodu, to nie je obľúbený zeleninový pre tehotné ženy.
  • Predčasný pôrod: Bitter tekvica môže tiež viesť k nejakej nepríjemnej činnosti maternice, ktoré môžu skutočne viesť k predčasného pôrodu u väčšiny žien.

Bitter tekvica, ak jedli prvýkrát môže vyvolať kŕče v bruchu, zápal žalúdka, a iné takéto žalúdok súvisiace diseases.considered dobré alebo zlé pre akékoľvek bežné strave. Ale tehotenstvo je doba, ktorá je zvláštne. Tehotné ženy musia konzultovať so svojím gynekológom pred voľbou svoje stravovacie návyky, a to najmä pri zahrnutie položky majú nejedol predtým.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na stravovanie horké tekvica v priebehu tehotenstva. Je vždy lepšie, aby sa na bezpečnej strane diét a starostlivo jesť. Takže ste nikdy sa snažil jesť horké tekvica skôr, nesnažte jesť horké tekvica v priebehu tehotenstva. Majú bezpečné a zdravé tehotenstvo!

load...