Zdravie a wellness

6 úžasných prínosov Feverfew pre pokožku, vlasy a zdravie

6 úžasných prínosov Feverfew pre pokožku, vlasy a zdravie

Starí Gréci nazývali Feverfew, parthenium ', pretože podľa gréckej legendy, táto úžasná bylina bol použitý k zachrániť život niekoho, kto upadol z Parthenon chrámu v Aténach! S takou bohatou históriu za, môžete si byť istí, že Feverfew má niekoľko príbehov.

Feverfew, bežne známy ako divoký harmanček, je rastlina, ktorá patrí do rodiny slnečnice. Je známych niekoľko ďalších mien, ako sú príliš Featherfew vďaka svojej perie, ako je lístie. Vzhľadom k dlhej dobe, Európania používajú Feverfew ako bylinný liek na liečbu rôznych ochorení a ochorení. Tieto Feverfew listy sú stále používa na výrobu liekov. Takže to, čo robí tento závod tak miloval Gréci má v obchode pre vás? Zdravie a krása!

Výhody Feverfew rastliny:

Feverfew Výhody pre kožu:

1. Začervenanie kože a opuchy:

Feverfew je prírodný protizápalový bylina. To pomáha pri znižovaní zápal kože prirodzene. Je to nielen lieči začervenanie a opuch kože, ale tiež zabraňuje ich budúce výskyt. Existuje mnoho ďalších kožné ochorenia, ako je pásový opar, záplaty a škrabance, ktoré možno liečiť pomocou Feverfew.

load...

2. Podporuje zdravej kože:

Feverfew čaj je veľmi vysoký obsah antioxidantov. Pravidelná a mierna konzumácia Feverfew čaju chráni naše telo pred škodlivými voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú bunky kože. Byť protizápalové povahy, obnovuje a revitalizuje pokožku, ktorá je zdravá a mladá zvnútra.

Feverfew Výhody pre vlasy:

Pád 3. Zastaví vlasov:

Feverfew pomáha pri znižovaní padania vlasov. Ako už bolo spomenuté predtým, je protizápalový od prírody a ľudí, ktorí používajú to zažili drastické zníženie vypadávania vlasov. Použitie Feverfew byliny priamo na váš skalp môže byť trochu riskantné a môže to skončiť rokovania s vedľajšími účinkami. Z tohto dôvodu sa navrhuje, aby sa rozhodnú pre pitie čaju Feverfew striedmo zastaviť padanie vlasov a udržať na uzde plešatosť.

Feverfew Výhody pre zdravie:

4. Migréna:

Štúdie preukázali, že Feverfew migrény znižuje frekvenciu záchvatov migrény. To funguje efektívnejšie ako populárny protizápalovými liekmi ako je aspirín atď. Tlmí amíny a histamines, ktoré ovládajú zápal a zastaviť kŕče krvných ciev. Tieto zápaly a kŕče krvných ciev je príčinou bolesti hlavy a migrény.

load...

5. Artritída:

Zlúčeniny v Feverfew byliny sú užitočné pri zmiernenie bolesti a zápal spojený s artritídou. Udržuje krvných doštičiek bola schopná oslobodiť zápalové látky. To tiež pomáha pri zmierňovaní horúčku.

6. Menštruačné kŕče:

Feverfew pomáha zmierniť menštruačné kŕče. To je preto, že smeruje k obmedzeniu uvoľňovanie hormónu s názvom prostaglandínu, ktorý je zodpovedný za bolesť a podráždenie, ktorá prichádza s PMS.

Boli to jedny z hlavných výhod spojených s Feverfew. Ak vás zaujíma, o jeho dostupnosti, nebojte sa! Trh je plný Feverfew doplnkov, piluliek, kapsúl a tinktúr, ktoré si môžete vyskúšať. Ale Feverfew čaj je najbežnejší a najbezpečnejší spôsob, ako ťažiť z Feverfew rastliny. Poďme sa teraz pozrieť na nutričnú hodnotu Feverfew alebo harmančekový čaj:

Všeobecne platí, že Feverfew je bezpečné pre väčšinu ľudí, ale tam sú niektoré nežiaduce účinky spojené s Feverfew, že by ste mali byť vedomí.

Nežiaduce účinky Feverfew:

1. Časté vedľajšie účinky Feverfew môžu zahŕňať hnačku, nadúvanie, žalúdočná nevoľnosť, pálenie záhy, zápcha, vracanie, nadúvanie a nevoľnosť.

2. Existujú nejaké ďalšie nežiaduce účinky Feverfew, ako je únava, vyrážka, priberanie na váhe, búšenie srdca, stuhnutosť kĺbov a problémy so spánkom.

3. Feverfew je nebezpečné pre tehotné a dojčiace ženy.

4. Žuvacie čerstvé Feverfew listy môžu spôsobiť opuch pier, úst a jazyka. To môže tiež viesť k dočasnej strate chuti a vriedky v ústach.

Nedovoľte, aby tento zoznam nežiaducich účinkov vydesiť vás off! Môžete bezpečne používať Feverfew ale pamätajte, aby sa príliš konzumovať. Štúdie ukázali, že 50 až 100 mg extraktu Feverfew v jeden deň je dosť, aby sa zabránilo migrénu. U iných chorôb a problémov, mali by ste sa poradiť s lekárom. Ako som už povedal skôr, Feverfew čaj je jedným z najlepších spôsobov, ako ťažiť z Feverfew rastliny. Ale to je veľmi dôležité, že budete postupovať podľa pokynov smer a dávkovanie uvedené na obale. Koniec koncov, prevencia je lepšia ako liečba.

Neváhajte sa podeliť o svoje názory cez sekcii Komentáre nižšie.

Zostaňte s nami a zostať v spojení.

load...