Zdravie a wellness

Ako používať minerálny olej na odstránenie ušného vosku?

Ako používať minerálny olej na odstránenie ušného vosku?

Hľadáte účinný spôsob, ako vyčistiť ušný maz? Potom je tu pre vás dobrú správu. Minerálny olej je známe, že je vysoko efektívny pri vypratanie ušného mazu. Je to asi lepšie ako akékoľvek iné voľne predajných liekov, ktoré tvrdia, že vypratať svoju ušný maz.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej.

Ear Wax - Prehľad

Kým ušného mazu pomáha udržať vnútornej časti ucha suchu a chráni váš sluch pred infekciami baktérií, hmyzu a húb, môže to poškodiť váš sluch, ak dostane nahromadené príliš veľa. To môže viesť k hučanie v ušiach, strata a earaches sluchu. Nájdenie prirodzený a neškodný roztok na čistenie z ušného mazu je dôležité pomáhať týmto problémom predchádzať.

load...

Ako používať minerálnym olejom pre odstránenie ušného mazu

Minerálny olej je jedným z najlacnejších opravné prostriedky na odstránenie ušného mazu, pretože je ľahko dostupné. Ak ho chcete používať na čistenie vosk z uší, je potrebné:

 1. Vezmite malé množstvo oleja z jeho fľaše pomocou čistého kvapkadlo či striekačku.
 1. Nakloňte hlavu mierne na stranu and drop alebo použiť niekoľko kvapiek do zvukovodu.
 1. Uistite sa, že vaša hlava zostane v polohe, kým olej preniká hlboko.
 1. Každý deň opakovať dvakrát, aby sa ubezpečil, že ušný maz dostane uvoľnil.
 1. Ďalej ohriať trochu vody do asi 98,6 ° C Naplňte čistý sterilizované kaučuku žiarovky striekačku s niekoľkými kvapkami varí a mierne ochladí vlažnej vody.
 1. Používanie voľnú ruku, vytiahnuť svoje ucho a striekať pár kvapiek vody do zvukovodu.
 1. Nechajte pozostatok kvapky vody odtekať ucha. Uistite sa, že ste skontrolovať správne na dreváky z ušného mazu.
 1. Ak nie sú žiadne dreváky, postup opakujte, kým nie je odstránený.
 1. Až budete hotoví, použite uterák zotrieť prebytočnej kvapky vody z vonkajšieho ucha.
 1. Ďalej vyplniť to isté či iné čisté kvapkadlo s niekoľkými kvapkami liehom.
 1. Držať za ruku k uchu, zatiaľ čo nakláňanie hlavy na stranu a dať pár kvapiek alkoholu do zvukovodu a čakať na pár sekúnd.
 1. Ďalej ľahko skloňte hlavu znovu, ale v opačnom smere, a nechať všetky odreniny alkohol pomaly odtekať. To pomôže pri sušení svoje vnútorné ucho úplne bez nutnosti používať bavlnené tampóny.

Ako vidíte, tam nie je moc vyklízí ušného mazu s minerálnym olejom. Všetko, čo treba dávať pozor, je teplota prevarenej vody. Netreba hovoriť, že voda, ktorá je príliš horúca alebo príliš studená môže poškodiť sluch, aj riziko trvalého poškodenia je vždy k dispozícii. Studená voda môže spôsobiť veľa bolesti, zatiaľ čo horúca voda môže spôsobiť závraty a nevoľnosť. Mali by ste sa tiež uistiť, že ste čistenie položky, ako kvapkadlo a dôkladne striekačka pred použitím.

Ďalšie tipy na zapamätanie

 • Ak nemôžete položiť ruky na minerálnom oleji, môžete tiež použiť olivový olej alebo detský olej. Obaja sú bezpečné a šetrné alternatívy.
 • Môžete tiež použiť iné oleje, ako tea tree olej, aby sa uvoľniť a zbaviť ušného mazu. To je ďalšia dobrá voľba, ako to tiež pomáha pri zabíjaní plesní a baktérií, ktoré môžu byť prítomné vo vnútri zvukovodu.
 • Môžete tiež použiť peroxid vodíka pre bezpečné odstránenie ušného mazu. Všetko, čo musíte urobiť, je zaplniť kvapkadlo s kvapalinou a dať pár kvapiek pomaly do zvukovodu. Potom, čo ste čakal na pár minút na to, aby sa rozpustil ušný maz, naplňte čistú gumovú teplomera striekačku teplou vodou a použiť ju spláchla peroxidu vodíka.

Teraz, keď viete, ako používať minerálny olej pre odstraňovanie ušného mazu, čo ešte čakáte? Je to lepšie ako výrobky nájdené v lekárňach, je prirodzené a jemné.

load...

Už ste niekedy používa minerálne oleje pre odstránenie ušného mazu? Ako to pomôcť? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...