Zdravie a wellness

Ako získať menšie pasy za týždeň?

Ako získať menšie pasy za týždeň?

Chcete dosiahnutie tohto presýpacích hodín postavu rovnako ako svojho obľúbeného herečka? Má štíhly pás bol váš sen, a to často pocit, že je niečo nemožné dosiahnuť? No, tento príspevok vám tieto vynikajúce tipov, ktoré vám pomôžu dostať menšie pas; a že aj počas jedného týždňa!

Zaujíma vás, ako sa dostať menšie pas v týždni? Prečítajte si o tom informovaný!

1. Upraviť svoj jedálniček:

Vedecké štúdie k záveru, že jesť celé zrná, spolu s ovocím a inej zeleniny pomáha znižovať množstvo tuku budete konzumovať. Konzumovať celé zrná je zdravšie, pretože neobsahuje žiadne konzervačné látky. To je jeden z najlepších spôsobov, ako získať štíhlejší počas jedného týždňa. Uvedomte si, že ovocie niekedy obsahujú vysoké množstvo cukru a jesť príliš veľa ovocia môže byť kontraproduktívne.

Lekári hovoria, je potrebné znížiť 3500 kalórií z vašej stravy stratiť jednu libru. Prah pre zdravé chudnutie je 2 libry týždenne, takže sa nemusíte hladovať seba s výstrelok stravy. Jesť zdravšie, nie menej.

load...

2. Piť viac vody:

Ďalšia dôležitú vec, ktorú urobiť, keď sa snažia schudnúť, je piť viac vody. To pomáha zabrániť vaše telo od získania zmätený medzi smäd a hlad. Ak chcete obmedziť tendenciu flámu na potraviny, piť viac vody. Je to dobré pre pokožku a vlasy rovnako.

3. Zameranie na kvalitu a nie na kvantitu:

Zvyčajne ľudia, ktorí majú tendenciu držať diétu neje nič, na rozdiel od jesť zdravé potraviny, ktoré nepridávajú prebytočný tuk alebo cukor do tela. Tajomstvo diéty je jesť zdravšie jedlá, ktoré nepridávajú prebytočné kalórie do svojho tela.

4. Cvičenie:

Zaujíma vás, ako sa robí pása menší v týždni? Cvičenie je ideálne riešenie! Áno, najvýraznejšie vec urobiť pre získanie štíhlejšie je cvičenie. Tak, vy dostať strunové pas bude závisieť na tom, ako veľmi ste ochotní pracovať. Výsledky budú nasledovať len vtedy, keď dáte v úsilí a venovať sa k príčinám. Avšak, postarať a zaistiť, že budete postupne začať. Nie sú psychicky sami pre prvý deň a Nepreťažujte sami, alebo zraní. Zvýšiť intenzitu cvičenia postupne.

load...

Urobiť cvičebný plán, kde si začať na základnej úrovni pracovať vo všetkých fázach a vykonávania intenzívnejšie a dlhšie cvičenie rutiny. Udržiavať cvičebný denník alebo nechať aktualizáciu na Twitteri, aby ste si pripomenuli, čo je potrebné urobiť. Často, keď sa oznamuje niečo na verejnosti, je viac povinnosť to urobiť.

Postupom času, začnete užívať pravidelný pohyb bez pocitu opotrebované alebo bez záujmu. Spolu s orezávanie pasu, bude to tiež zabezpečiť, že budete žiť zdravší život.

Môžete tiež vykonať cieľovo špecifických cvičení, a to najmä tie, ktoré pomáhajú formovať pas. Tieto cvičenia sú veľmi dôležité; aj keď nemôžete zacieliť priamo na chudnutie pása, určite vykonať niektoré cvičenia, aby tón a štíhle svojej strednej časti svaly. 2 Jednoduché pása cvičenie pre Zníženie brušný tuk

5. Zostavte si svoj hrudi a ramenách:

Najlepší spôsob, ako urobiť niečo menšie, je tým, že veci okolo neho hľadať všetky veľké. Rovnako tak, keď cvičíte hornej časti krivky, tj ramená a hrudník, objavia štíhlejší pas.

Môžete zvážiť prevedenie ramena a hrudníka cvičenia.

6. Odev:

Ďalšie zlyhanie-bezpečný spôsob, ako sa dostať, že štíhly pás je nosiť oblečenie, ktoré priťahujú pozornosť k pásu. Nosiť opasok môže byť dobrý spôsob, ako to dosiahnuť. Váš pás môže byť široká, drahokamy, chudá alebo pletené! Keď budete nosiť jeden z nich cez šaty, ktoré poskytujú ilúziu presýpacích hodín postavu, ktorý automaticky robí váš pas vyzerať menšie.

To sú len niektoré jednoduché spôsoby, ako sa dostať menšie pas za týždeň. Prosím, povedzte nám o svoje vlastné oblečenie hack alebo akékoľvek konkrétne cvičenia ste použili znížiť veľkosť pása. Povedzte nám o svojich skúsenostiach zo strany odchode komentár nižšie.

load...