Zdravie a wellness

6 úžasných výhod olivového oleja pre vaše riasy

6 úžasných výhod olivového oleja pre vaše riasy

Dlhé a tmavé riasy dávať do očí svoju skutočnú krásu. Krásne riasy sú nepochybne niečo, čo väčšina žien túži. Ale nie všetci sú obdarení týmito obraz perfektné riasy! Ženy, ktoré nemajú prirodzené krásne riasy, môžete sa rozhodnúť pre kozmetické možnosti, ako riasenky. Tieto možnosti, aby riasy vyzerajú tmavšie, plnšie, dlhší a krásne. Ďalšou možnosťou, že mnoho žien volí ich použiť falošné riasy. Ale nič nemôže poraziť prírodné riasy! Ale ako môžu ženy, ktorí neboli obdarení perfektné rias génu získať krásne riasy?

Je možné získať tie krásne riasy prirodzene a že sa príliš s minimálnym úsilím! Znie to príliš dobre, aby to bola pravda? Lepšie veriť!

Ak naozaj chcete, aby boli všetky prírodné, husté riasy, budete musieť dať do nejakej úsilie a obetavosť. A v žiadnom momente by ste sa vystatuje týchto "silné a krásne riasy. Ale otázkou je však olivový olej pomoc riasy rastú? Čítajte ďalej a ďalej zistiť.

load...

Prirodzené metódy zahŕňajú použitie prírodných zložiek, ktoré sú k dispozícii doma a sú bezpečné pre použitie.

Ingrediencie, ktoré vrcholy tohto zoznamu je - olivový olej!

Olivový olej na riasy:

Olivový olej je sila tonic, jeden z prírodných liečivých divy, ktoré ponúka mnoho zdravotných výhod. Je to veľmi dobré pre vlasy a pokožku. Tu je niekoľko výhod používania olivového oleja na riasy

load...
 1. Olivový olej je vlastne tuk získaný z plodov Olea europaea (oliva), tradičné strom plodiny nájsť v stredomorskej oblasti, kde sú tlačené celé olivy na výrobu oleja.
 1. Olivový olej sa triedi na základe ich procesu extrakcie a kyslým obsahom v lisované oleje. Extra panenský olivový olej má len 1% obsahom kyseliny a panenský olivový olej má 3% obsahu kyseliny.
 1. Tieto dva typy sú získané z prvého lisovania olív. Iné typy zahŕňajú fino, svetlo, a čistý, ktoré sú zmesou týchto olejov alebo v dôsledku iného procesu.
  1. Olivový olej má zázračné účinky ako na rast vlasov, ako aj na kvalitu a pevnosť vlákien. To robí vlasy mäkšie. To tiež stimuluje rast vlasov. Rovnako ako olivový olej robí narásť dlhé vlasy zdravšie, ale tiež pracuje na rast rias.
 1. Olivový olej je prírodným zdrojom vitamínov a živín, z ktorých všetky sú potrebné pre zdravý rast vlasov. Pri pravidelnom používaní olivového oleja, budú vaše riasy dostať správnu výživu.
 1. Olivový olej robí riasy rastú silnejšie a plnšie. Okrem toho môže byť tiež použitý ako odstraňovač make-upu.

Ako používať olivový olej na riasy:

Teraz je otázkou, ako používať olivový olej pre rast rias. Ide o jednoduchý spôsob a trvá sotva minútu alebo dve.

 • Naliať niekoľko kvapiek olivového oleja na vatový tampón a aplikovať ich na vaše riasy.
 • Olivový olej je ťažký, takže budete musieť byť opatrní a vziať len pár kvapiek.
 • Nechajte olej na 5 - 10 minút, a potom ho opláchnite vlažnou vodou.
 • To vlažná voda sa odstráni všetky preteky oleje z vašich rias a nechať ich v rozprávkovej stave.
 • Táto liečba musí byť sledovaní po dobu 4 týždňov, aby ste dosiahli požadované výsledky.

Môžete tiež použiť rias kefu použiť olej. Trvať niekoľko kvapiek na rias kefu a hrebeň to prostredníctvom vašich rias. Nechať ho sedieť na chvíľu a potom sa rovnaký postup, ako je uvedené vyššie.

Tento režim bude lepšie výsledky, ak sa vykonáva pred spaním. Vaše oči môžu dostať odpočinok a dobrota olivový olej dostane šancu urobiť svoje čaro!

Tipy:

Postupujte podľa nasledujúcich tipov, ak používate olivový olej na riasy:

 • Spolu s olivovým olejovou, vitamín E olej môžu byť taktiež použité na riasy. Je tiež dôležité, aby sa odstránili očný make-up okamžite, aby nedošlo k poškodeniu vlasových folikulov rias.
 • Zdravé a výživné stravy by mal vždy sprevádzať akúkoľvek prírodnej liečby, aby sa dosiahlo najlepšie výsledky. Medzi ďalšie zdravotné doplnky možno taktiež prijať, aby tie tmavé a husté riasy.

Postupujte podľa nasledujúcich tipov a v žiadnom momente, budete pozorovať rozdiel v kvalite našich rias. Hladkosť, hrúbka a dĺžka by určite vyhodiť vás preč-sen!

Máte tenké riasy? Čo urobiť pre to, aby sa javili hrubšie? Nejaký trik? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...