Zdravie a wellness

12 úžasných výhod Goldensealu pre pokožku, vlasy a zdravie

12 úžasných výhod Goldensealu pre pokožku, vlasy a zdravie

Mnohí z nás pestovať kvitnúca rastlina v našich domoch, ale nepoznajú mnohých liečivých a bylinných použitiach. , Goldenseal 'je široko pestuje, ale väčšina z nás si neuvedomuje, jeho samotnú existenciu! Závod sa sušia a dať na viac a rozmanité využitie po celom svete. Rôzne alternatívne formy medicíny používať túto bylinu na liečbu rôznych ochorení. To je tiež medzi top 5 rastlinných produktov v Spojených štátoch a jeho popularita rastie každým dňom, po celom svete. Bylina sa tiež označuje ako, indický Turmeric '. Rovnako ako kurkuma, Goldenseal taky je powerhouse dobré zdravie!

Nutričné ​​hodnoty z Goldenseal:

Goldenseal je bohatým zdrojom vitamínu B, E, C a A, spolu s dôležité minerálne látky, ako je železo, zinok, draslík, vápnik a mangán. To tiež obsahuje stopy živice, životne dôležité a dôležité mastné kyseliny a éterické oleje potrebné pre správne fungovanie ľudského tela.

Zdravie Výhody Goldenseal:

1. All-In-One Tonic:

Golden tesnenie má protizápalové, antibiotické a adstringentné vlastnosti. Jednoducho povedané, je možné ho použiť na liečbu zápalov, kde vôbec je to nutné pre ľudské sliznice, rovnako ako v krku, žalúdka, tlačovín, uši a dokonca aj oči.

load...

2. Natural vykašliavanie:

Príznaky bežného prechladnutia netreba predstavovať. Aj keď relatívne neškodných, prechladnutie môže budete cítiť zle od žalúdka a nepríjemný. Goldenseal, keď bol spotrebovaný vo miernych dávkach, môžu účinne liečiť chladný a chrípka. Tiež sa používa na zmiernenie zápchy a vytlačeniu prebytočného kolekcie hlienu z tela. Takže až sa nabudúce ocitnete popotahoval z dôvodu prechladnutia, obrátiť na Goldenseal!

3. Pre lepšiu zažívanie a močové cesty:

Najnovšie štúdie ukazujú, že Goldenseal môže byť použitá na liečbu porúch trávenia. Tento koreň čistí žliaz funkcií v tele, propagáciu lepší tok žlče a tráviacich enzýmov. Tento koreň má moc zmierniť problémy trávenia súvisiace, vrátane trávenia a zápcha. Čím lepšie je váš tráviaci systém, zdravšie vaša pečeň a chrbtica bude.

4. Pomáha prekonať Anorexia:

Goldenseal je účinným nástrojom pri liečbe mentálnej anorexie. Táto porucha príjmu potravy narúša telesný vzhľad človeka, ktorý ich núti obmedziť ich príjem potravy, ako schudnúť. Goldenseal je pomerne silná a silný tráviaci stimulant a tonikum, ktorý sa používa na liečbu anorexie. To zažívacie tonikum podporuje trávenie a stará sa o pacienta späť do zdravia.

load...

5. Vhodné pre ženy:

Táto bylina je užitočné najmä pre ženy. Funguje to na liečbu mnohých močových a reprodukčné ochorenia u žien. To môže byť tiež použité na liečbu vaginálnej bolesti, menštruačné ťažkosti, a vaginálne zápal.

6. AIDS v chudnutí:

Táto rastlina má vrodený diuretické vlastnosti. Preto môžu byť použité tých, ktorí chcú schudnúť, pretože pomáha pri odstraňovaní nahromadených toxínov tým, že podporuje potenie a močenie.

7. Dobré pre kĺby:

Akýkoľvek druh hromadenie v kĺboch ​​môže byť prekážkou ich aktívne a efektívne fungovanie. Štúdie naznačujú, že Goldenseal má potenciál, aby sa zabránilo tekutín a iných látok z hromadí v kĺboch. Ľudia, ktorí trpia spoločných otázok môže spotrebovať Goldenseal, pod lekárskym dohľadom, získať úľavu od týchto podmienok.

Kožné Výhody Goldenseal:

8. Prírodné Akné Náprava:

Dôveryhodný ľudový liek na akné, zlatá pečať sa tiež používa na liečbu kožných vredov, vyrážky, odreniny, opuch alebo zápal. Je šetrná k pokožke, a účinne lieči akné bez vedľajších účinkov.

9. Zachádza Porušenie kože:

Podľa posledných štúdií, Goldenseal má liečivé hodnoty a môžu byť použité pre účinnú liečbu nespočetné kožných ochorení. Bylina je teraz široko používaný ako účinná látka v rôznych liekov, ktoré sa používajú na liečbu ekzému, svrbenie, herpes, pľuzgiere a boláky.

10. Všetky prírodné antiseptikum:

Až sa nabudúce budete odstrihnúť prst pri rezaní vegetariáni, skúste Goldenseal. Bylina má antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti, a môžu byť použité na liečbu najviac otvorené rany bez obáv. Môže dôjsť k miernej brnenie, ale byť istí, vaša, prst hojenie už!

Vlasy Výhody Goldenseal:

11. Hair Tonic:

Vždy som veril, že od tej doby vlasy nežije nič rozmazaný tam môže niečo zmeniť. Ale čím viac som čítal, tým viac som začal veriť, že starostlivosť o vlasy, môže naozaj robiť to mäkké, objemný a plný života. Goldenseal môžu byť konzumované ako doplnok orálne k zlepšeniu zdravia vlasov.

12. Anti lupinám zmes:

Goldenseal sa používa na liečbu lupín a je aktívnou zložkou v mnohých rastlinných produktov určených pre starostlivosť o vlasy. Používať túto bylinu v jeho prirodzenej forme, by jednoducho namáčanie vo vode pred sprchou ako sa zbaviť tie otravné biele vločky!

Goldenseal je tak populárny a má také rôznorodé aplikácie, ktoré je vždy nedostatok! S viac a viac ľudí sa obrátil svoju pozornosť na bylinné liečby a životný štýl, mnoho bylín chytili fantáziu ľudí. Ale Goldenseal nie je absolvovanie výstrelok. Ide o osvedčený produkt, ktorý poskytuje úžasné výsledky. Na internete má veľký zoznam jednoduchých, ale výkonných, recepty - takže nemáte žiadne výhovorky a môže používať rastlinu ako liek na liečbu mnohých ochorení!

load...