Zdravie a wellness

27 úžasných výhod a použitia Yerba Mate pre pokožku, vlasy a zdravie

27 úžasných výhod a použitia Yerba Mate pre pokožku, vlasy a zdravie

Keď bol v poslednej dobe ste mali čaj a veril ste pili niečo úžasne zdravé? Nie je kedykoľvek v nedávnej minulosti, že jo? No, tam je to čaj, ktorý môže ponúknuť riešenie mnohých vašich zdravotných problémov.

Je to Yerba mate tea hovoríme! Chceli by ste vedieť, výhody, ktoré ponúka? Ísť dopredu a čítať!

Čo je Yerba Mate Čaj?

Yerba Mate čaj je infúzie z Yerba mate čajových lístkov, ich stonky a ďalších bylín. To pochádza z južnej Brazílie. Táto rastlina začína ako ker a zreje do stromu. To bolo kultivované od domorodých obyvateľov juhovýchodnej Brazílii a je široko rozšírený v Južnej Amerike, kde je tradične konzumované.

load...

Yerba kolega čaj je obohatené živinami, ako je vápnik, horčík, vitamínu A, draslík, B-komplexu a sodíka, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Yerba kolega čaj je ponúkaný ako bezpečný nervový systém povzbudzujúci prostriedok; obsahuje nižšie množstvo kofeínu v porovnaní s inými bylinami kofeínom indukovanú s minimálnymi vedľajšími účinkami. Pozrime sa na výhody Yerba maté čaj nižšie.

Yerba Mate Výhody pre pleť:

Ženy, a to najmä počas tehotenstva, sa často sťažujú na celulitídu. To sú tukové zásoby (v náplasti) pod kožu a dať svojej pleti vydutie a jamky vzhľad.

1. Znižuje celulitídy:

Ak ste sa stretávali s celulitídou neúspešne, je na čase, aby sa pokúsila extrakt Yerba Mate na koži. Kofeín v extrakte zníži celulitídu a pomôžu získať dokonalú, hladkú kožu.

load...

2. Vymazanie Strie:

Extrakt je tiež prínosom pre zníženie viditeľnosti strií, spoločný problém, väčšina tehotných žien skúsenosti.

3. Ponuky zdravej kože:

Yerba Mate extrakt je prírodná mazivo pokožky a používať ho pravidelne vám môžu pomôcť získať jemnú a zdravý vzhľad. Dnes dostanete Yerba Mate olej, ktorý môže byť použitý k dať vaša pokožka krásny lesk a lesk.

4. Koža Svrbenie:

Môžete uvariť silný odvar z Yerba maté čaj a pridať ju do kúpacej vane s teplou vodou. Používať túto vodu ako posledné pláchanie. Dalo by sa máčať nohy aj na zmiernenie svrbenia a bolesť.

Yerba Mate Výhody pre vlasy:

5. Pridá Lustre na farbené vlasy:

Farby na vlasy môžu vlasy nudné. Oni tiež skončiť poškodením vlasy a je potrebné venovať náležitú starostlivosť, ak chcete predĺžiť účinky farby. S Yerba Mate, môžete pomôcť priviesť späť lesk a lesk na vaše farbené vlasy.

6. Zlepšuje Objem:

Nielen to, ale tiež pomáha pri posilňovaní svoje vlasy a robiť to živý a objemný.

7. Obnoví Farba vlasov:

Yerba Mate má tiež schopnosť obnoviť svoju prirodzenú farbu vlasov.

Strata 8. Zachádza vlasov:

Vitamíny a minerálne látky v Yerba Mate môže posilniť svoje vlasové folikuly a znížiť nadmerné vypadávanie vlasov.

9. Podporuje rast vlasov:

Pomáhajú tiež pri podpore rastu vlasov.

Yerba Mate Výhody zdravotníctva:

Okrem ktorý vám pomôže získať skvelé kožu a vlasy, Yerba Mate môže robiť zázraky pre vaše zdravie rovnako.

10. Veľký Vitamín Obsah:

Je bohaté na B komplex vitamínov a vitamínu C.

11. Minerálne Store:

To tiež obsahuje niekoľko minerály, ako je mangán, zinok a draslíka.

12. Zvyšuje imunitný systém:

Yerba kolega čaj je veľmi vysoký obsah antioxidantov; má 90% viac antioxidantov než zelený čaj. Yerba čaj posilňuje imunitný systém výrazne. Yerba čaj detoxikuje krv, zvyšuje imunitu, znižuje známky starnutia. Zabraňuje tiež mnoho druhov rakoviny a znižuje nespavosť a stres.

13. Znižuje riziko vzniku rakoviny:

Ak rakovina beží vo vašej rodine, možno budete chcieť, aby sa Yerba Mate znížiť pravdepodobnosť vzniku ju.

14. Kardiovaskulárne zdravie:

Yerba kamoš čaj podporuje kardiovaskulárne zdravie. Aminokyseliny a antioxidanty prítomné v Yerba maté pomôcť tuku a cholesterolu k cirkulácii v krvnom riečisku a nedovoľujú im akumulovať v stenách tepien. Yerba dôstojník zamedzuje tvorbe krvných zrazenín, ktoré môžu spôsobiť mozgovú mŕtvicu alebo infarkt myokardu (1).

15. Srdcové zdravie:

To môže znížiť krvný tlak a obnoviť srdcovú zdravie.

16. Zmierňuje stres:

Ak máte pocit, depresiu a náladový, popíjať pivo a Yerba Mate. Kofeín v bylinkovej bude stabilizovať vašu náladu a pomôže zmierniť stres.

17. Zlepšuje koncentráciu Výkon:

To tiež pomáha zlepšiť mentálne sústredenie a pomáha koncentrát.

18. Kofeín Obsah nespôsobuje vedľajšie účinky:

Kofeín v Yerba Mate nespôsobuje vedľajšie účinky, ako je tras a nespavosť, ktoré sú často spojené s inými kofeínové nápoje.

19. Podporuje trávenie:

Rodáci z Južnej Ameriky, pretože dlhú dobu konzumácia Yerba maté čaj ako bylinné a tradičné liek proti zažívacích ťažkostí. Stimuluje zvýšená sekrécia žalúdočných kyselín a žlče. Čistí hrubého čreva, aby sa predišlo akejkoľvek množeniu baktérií. Ak chcete pomôcť uľaviť od zápchy, je možné konzumovať Yerba maté čaj dvakrát denne po dobu jedného týždňa.

20. Perorálne zaobchádza choroby:

Yerba Mate je ideálny pre liečbu zápach z úst alebo zápach z úst. Je možné odstrániť baktérie, ktoré sú často zodpovedné za zápach z úst. To je dôvod, prečo to je obyčajná súčasť zubných pastách.

21. Odstraňuje únavu:

Pitie Yerba mate tea ponúka úľavu od fyzickej a psychickej únave, pretože pôsobí ako povzbudzujúci prostriedok.

22. Lieči Zápcha:

Ďalšou dôležitou výhodou je, keď ste zápchu a nevie, čo má robiť. Stačí mať tento čaj získať úľavu.

23. Zabraňuje nástup osteoporózy:

Ženy, ktoré sú na hranici po menopauze často trpia osteoporózou. Osteoporóza je častým problémom staré. Bohužiaľ, vzhľadom k meniacim sa životným štýlom, a to aj mladí trpia problémami kostí. Avšak, pitie tradičné Yerba maté čaj môže pomôcť k strate ovládania kostí, a to najmä u žien po menopauze.

24. Zlepšuje fyzickej odolnosti

Yerba kolega čaj je známa ako napájacieho pleťový krém, ktorý zvyšuje hladinu energie a zvyšuje svalovú silu. To zase pomáha efektívnejšie spaľovať sacharidy. To spomaľuje kyselina mliečna vybudovať vo svaloch, aby sa znížil príspevok prácu z boľavé bolesti a napätie, a urýchľuje zotavenie čas (2).

25. Pomáha pri chudnutí:

Pravidelne pitie Yerba maté čaj, ktorý má stimulačné vlastnosti reguluje a spomaľuje proces trávenia, ktorá vám dáva pocit sýtosti čoskoro potom, čo ste začali jesť. Tým sa minimalizuje yourhunger bolesti a zvyšuje bazálny metabolizmus. Tak, s Yerba mate čaj spolu s pravidelným cvičením a diétou s nízkym obsahom môže mať za následok dobré chudnutie.

26. Infekcie močových ciest:

Infekcia močových ciest môže byť trýznivé. A Yerba mate čaj pomáha predchádzať infekciám močových ciest. Pri pravidelnej konzumácii, v časoch núdze, teawill tento problém liečiť úplne.

27. Zaobchádza Diabates:

Yerba kamoš čaj môže pomôcť tým, ktorí trpia cukrovkou rovnako. Ukázalo sa, zníženie sérového cholesterolu, sérových triglyceridov, a koncentrácia glukózy, keď bola testovaná na myšiach, ktoré boli kŕmené s vysokým obsahom tukov. Záverom možno povedať, Yerba kamoš čaj môže potenciálne byť používaný na liečbu obezity a diabetu.

Yerba dôstojník obsahuje kofeín a môže spôsobiť, že niektoré nežiaduce účinky rovnako. Popísané nižšie sú jeho nežiaduce účinky:

1. Niektorí ľudia by mohli zaznamenať nespavosť.

2. To môže tiež spôsobiť žalúdočnú nevoľnosť, vracanie alebo nevoľnosť, syndróm dráždivého čreva (IBS) a glaukóm.

3. Mohlo by to tiež viesť k nervozite a nejakú formu nepokoj, úzkosť a poruchy krvácania.

4. Pitie nadmerné množstvo Yerba maté čaj môže tiež spôsobiť vysoký krvný tlak a bolesti hlavy.

5. Dlhšie Spotreba tohto čaju môže dokonca spôsobiť rakovinu.

6. Nie je to bezpečné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

7. Aj u pacientov s diabetom je potrebné sa starať, zatiaľ čo konzumovať tento čaj.

Ak chcete naozaj využívať liečivých výhod Yerba maté čaj, je lepšie držať sa pije 2 - 3 šálky nej denne. Nič viac než to môže spôsobiť problémy.

Ak spozorujete vedľajšie účinky, poraďte so svojím lekárom! Istota je istota!

Máte radi piť bylinkové čaje? Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...