Zdravie a wellness

10 úžasných výhod granátového jablka na kožu, vlasy a zdravie

10 úžasných výhod granátového jablka na kožu, vlasy a zdravie

Granátové jablká! Každý, kto o nich vie a nikto nemôže poprieť výhody plynúce z tejto zdanlivo non zobrazenie popisu vyzerajúce ešte úžasný dar prírody. To nie je bez riadneho dôvodu, že granátové jablko našla zmienku v starovekej texty z knihy Exodus, Babylon textov, Homeric Hymns a Korán. Avšak skutočná hanba tu je, kto vedel, že pokorný granátové jablko kôra mala viac výhod prinášajú ako ovocie samotné.

V nedávnej dobe, čínske výskumy tvrdia, že granátové jablko kôra sa držať obrovský potenciál, pretože obsahuje dvojnásobok antioxidantov ako ovocná dreň obsahuje. Každý, kto vie niečo o antioxidanty, vie, že naozaj nemôžete mať dosť z nich teda čím viac, tým lepšie.

Teraz, keď počiatočný šok pre niektoré z nás, ktorí sa aktívne ignoroval hodný majstra potenciálnych zdravotných prínosov sa vykonáva a za sebou, poďme sa komplexný pohľad na tom, ako a prečo sa granátové jablko kôra je pokladnicou zdravotných výhod.

load...
Granátové jablko Peel Výhody:

Granátové jablko kôra zdravotné prínosy:

1. Efektívny boj nástrojom proti srdcovým ochorením:

Ako bolo uvedené skôr, granátové jablko kôra je bohatá na antioxidanty a tieto antioxidanty sú veľmi schopné chrániť LDL cholesterolu proti oxidácii. Dôvod, prečo tomu tak je prospešné, je len preto, že oxidácii LDL cholesterolu v tele môže viesť k oxidačnému stresu, hlavným faktorom prispievajúcim k srdcovým ochoreniam a ďalších chorôb. Ako už bolo spomenuté predtým, môžete si nikdy dosť antioxidantov.

2. Účinná detoxikačný činidlo:

Každý vie, že antioxidanty aktívne bojovať proti jedovaté látky v tele teda vysoké antioxidačné vlastnosti granátového jablka kôry sú schopné nástroj pri použití na detoxikáciu organizmu.

3. Bohatým zdrojom vitamínu C:

Vitamín C, iný musí mať, pre ktoré sme často kúpiť drahé vitamínové doplnky sa nachádzajú vo veľkom množstve v granátové jablko šupkou. Vitamín C je rozsiahly rast látka, ktorá pomáha hojiť rany a forma zjazvené tkanivo. To tvorí bielkoviny na budovanie svalovej hmoty a je dôležitým hráčom na opravy a údržbu chrupavky, kosti a zuby.

load...

4. Granátové jablko šupkou výhody pre zubnú hygienu:

Lopaty z granátového jablka ovocia sa často používajú v toothpowders a zubné pasty a ak sa vezmú v práškovej forme s vodou pomáha bojovať proti zápachu z úst.

5. Granátové jablko šupkou prínos pre kašľa a bolesti v krku:

Podľa tradičnej liečivé praktiky z granátového jablka olúpeme pomáha úľavu kašeľ a použitý v práškovej forme s vodou ako kloktadlo pomáha zmierniť bolesti v krku.

Granátové jablko kôra prínos pre zdravé vlasy a pokožku:

6. Efektívne hydratačný krém:

Kyselina ellagic obsiahnutá v granátové jablko kôry účinne bráni vlhkosti v koži buniek pred vysušením tak udržať pokožku dobre hydratovaná a zabrániť suchá koža, ktorá môže v konečnom dôsledku viesť k poškodeniu kože.

7. Účinná krém činidlo:

Granátové jablko kôra je účinný krém činidlo a pomáha predchádzať a odstránenie škôd spôsobených na pokožku UVA a UVB slnečnými lúčmi.

8. Prevencia rakoviny kože:

Úžasný nový výskum odhalil na Americkej asociácie pre výskum rakoviny konferencie vyplýva, že granátové jablko extrakty obsahujú preventívny prostriedok, ktorý bojuje proti vzniku rakoviny kože.

9. Boj proti starnutiu a vrásky:

Výskum tiež ukazuje, že granátové jablko kôry extrakty pri použití semien umožňuje syntézu prokolagénu, zabraňuje enzýmy, ktoré odbúravajú kolagén a účinne podporuje rast kožných buniek tak, prirodzene a účinne odďaľuje starnutie kože a vrásky.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - 10 úžasné zdravotné prínosy granátových jabĺk

10. Zdravé vlasy:

Granátové jablko kôra extrakty boli efektívne využité v boji proti vypadávaniu vlasov a aktívne riadiť trápnu hrozby lupín.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár. Zostať fit, zostať zdravý!

load...