Zdravie a wellness

7 jogy Asanas získať okamžitú energiu

7 jogy Asanas získať okamžitú energiu

Dlhý deň v práci nie je žiadne ospravedlnenie sa cítiť slabá. Nenechajte sa odlivu mozgov, slabá kolená a nezreteľná reč dostať do vás a dať vám nadol. Aby bolo možné preniesť s energiou celý deň a odraziť sa ďalší deň s rovnakým elánom a nadšením, uchyľujú k jogy ásan. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o nich.

Pred tým, poďme sa dozvedieť o tom, ako jóga zvyšuje energiu.

Joga sa stavia Energy

Jóga vytvára a udržuje energiu vo svojich orgánoch prostredníctvom ásan. Tam je spiace kozmickej energie v každom z nás, že ásany prebudiť. Oni budovať a udržiavať energiu v tele, že jóga cestách k prirodzenej energie booster, ktorý štiepi kúsky energie uloženej spolu s dĺžkou tela. Jeho jedinečnosť spočíva v prebudení všetky systémy v tele a prináša nový život pre nich. Úseky otvoriť svoj systém s cieľom posilniť energiu v celom tele. Skontrolujte nasledujúce ásany, ktoré vám pomôžu vybudovať energiu.

load...

Morning Jóga pre energetiku

  1. Vriksasana (Tree Pose)
  2. Natarajasana (Dance Pose)
  3. Utkatasana (predseda Pose)
  4. Ustrasana (Camel Pose)
  5. Chakrasana (kolo Pose)
  6. Bhujangasana (Cobra Pose)
  7. Kapotasana (Pigeon Pose)

1. Vriksasana (Tree Pose)

Vriksasana alebo Tree Pose dostane jeho meno kvôli jeho tesnej podobnosť s pevnou prítomnosť stromu. Na rozdiel od väčšiny iných jogových ásan, mali by ste mať oči otvorené pre toto predstavovať udržiavať rovnováhu. To je najlepšie robiť ásany v dopoludňajších hodinách, ako to vyžaduje úplné sústredenie a pozornosť, ktoré možno ľahko dosiahnuť počas skorých ranných hodinách dňa. Podrž to začiatočník úroveň Hatha joga predstavujú najmenej jednu minútu na každej nohe.

Výhody: Vriksasana posilní chrbticu a zlepšuje koordináciu nervosvalovú. Posilňuje kolená a nohy. Póza dvíha vaše duševné schopnosti a pozdvihne silu svojich pleciach. To sa tiahne svojej hrudi, vnútorné strany stehien a zlepšuje zmysel pre rovnováhu.

load...

Ak chcete vedieť viac o póze, a ako to urobiť, sa dostavili k odbaveniu Vrikshasana.

Späť na obsah

2. Natarajasana (Dance Pose)

Natarajasana alebo Dance Pose je pomenovaný tak, póza sa podobá jednej z tanečných postojov Šivu vo svojej tanečnice avataru. Je to náročné, póza, ktorá funguje najlepšie, keď sa vykonáva v ranných hodinách na lačno. Natarajasana je medzistupňom Vinyasa jogy, ktoré by sa mali konať najmenej po dobu 15 - 30 sekúnd a ďalej nahor, ak to pôjde.

Výhody: Natarajasana posilňuje svojej hrudi, boky a nohy. To dáva dobrý úsek k stehnám a zlepšuje držanie tela. Póza robí vaše telo pružné a fit. To zmierňuje stres z organizmu a zlepšuje rovnováhu.

Ak chcete vedieť viac o póze, a ako to urobiť, sa dostavili k odbaveniu Natarajasana.

Späť na obsah

3. Utkatasana (predseda Pose)

Utkatasana alebo predseda Pose je ako sedieť na pomyselnej stoličke. Znie to jednoducho, ale vyžaduje veľa drti, aby tak urobili. Je to silný póza, ktorá vyžaduje veľa trpezlivosti. Táto základná úroveň vinyasa joga potrebuje aspoň 30 - 60 sekúnd držať pózu a funguje najlepšie, keď sa vykonáva ráno na lačný žalúdok. Vaša energia je najvyššia v dopoludňajších hodinách, a budete potrebovať, aby to všetko udržať Utkatasana.

Výhody: Utkatasana ťahá trup, boky a spodnej časti chrbta. To zvyšuje odhodlanie vašej mysle a stimuluje vaše srdce. Póza zmierňuje kĺbov a chrbta. To tóny vaše nohy a posilňuje lýtka. Utkatasana zvyšuje výkon a flexibilitu stehien.

Ak chcete vedieť viac o póze, a ako to urobiť, sa dostavili k odbaveniu Utkatasana.

Späť na obsah

4. Ustrasana (Camel Pose)

Ustrasana alebo Camel Pose je úžasný backbend. To je najlepšie robiť ásany ráno na lačný žalúdok a črevá čisté a energie vyrobenej z trávené potravy zo včerajšej večeru. Cvičiť ásany vo večerných hodinách je tiež v pohode, ale uistite sa, že existuje medzera aspoň 4 - 6 hodín po poslednom jedle. Držte túto základnú úroveň Vinyasa predstavovať aspoň 30 - 60 sekúnd.

Výhody: Ustrasana otvára hrudník a prednú časť vášho trupu. Posilňuje chrbát a ramená. Póza odstraňuje bolesť v dolnej časti chrbta a robí chrbticu pružnejšie. Posilňuje vaše stehná a paže. Ustrasana tóny krk a lieči zápchu.

Ak chcete vedieť viac o póze, a ako to urobiť, sa dostavili k odbaveniu Ustrasana.

Späť na obsah

5. Chakrasana (kolo Pose)

Chakrasana alebo bicykel Pose je náročná späť póza, ktorá je súčasťou jogy režimu Aštanga. Držte ásany najmenej po dobu 1 - 4 minút pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Najlepší čas na predpokladajú, že táto základná Ashtanga jóga predstavuje je v ranných hodinách po tom, čo jasne svoje útroby a pred máte raňajkách. Ak je táto funkcia sa jedná o jeden z najlepších rannej jogy predstavuje pre energetické boost.

Výhody: Chakrasana dáva silu do nôh, paží, zadok a dolnej časti chrbta. Stimuluje štítnu žľazu. Póza lieči astmu a rozprestiera svoje jadro. Znižuje depresie a budete sa cítiť energický a plný života. Kolo predstavovať zachováva všetky systémy v tele v harmónii a zapaľuje svoje sedem čakier.

Ak chcete vedieť viac o póze, a ako to urobiť, sa dostavili k odbaveniu Chakrasana.

Späť na obsah

6. Bhujangasana (Cobra Pose)

Bhujangasana alebo Cobra Pose je energizujúci backbend a vyzerá podobne ako zdvihnuté kapote kobry. Je súčasťou 12 predstavuje, v režime Surya Namaskar. Držať na tejto základnej ashtanga jóga predstavovať minimálne 15 - 30 sekúnd. To je najlepšia prax Bhujangasana skoro ráno na lačný žalúdok, keď môžete použiť uloženú elektrickú energiu vyrobenú z včerajšej jedlo.

Výhody: Bhujangasana stimuluje tráviaci systém a tonizuje orgánov podbrušku. Reguluje metabolizmus a dáva pľúc dobrý úsek. Táto predstavovať zlepšuje krvný obeh a kyslíka v celom tele. Zvyšuje vašu myseľ a znižuje stuhnutosť v dolnej časti chrbta.

Ak chcete vedieť viac o póze, a ako to urobiť, sa dostavili k odbaveniu Bhujangasana.

Späť na obsah

7. Kapotasana (Pigeon Pose)

Kapotasana alebo Pigeon Pose, keď predpokladá, vyzerá podobne ako ladný postoj holuba. Ak sa to urobí pravidelne, holub predstavovať bude prínosom pre vaše telo vo veľkej miere. Kapotasana je začiatočník úroveň Ashtanga jogy, ktorý funguje najlepšie, keď sa koná najmenej jednej minúty a cvičil ráno na lačný žalúdok a čistých čriev.

Výhody: Kapotasana posilňuje a preťahuje kĺby a svaly na nohách. Znižuje krvný tlak a zvyšuje prísun kyslíka do tela. Póza lieči močových ciest a znižuje stuhnutosť bedra, chrbta a ramennej oblasti.

Ak chcete vedieť viac o póze, a ako to urobiť, sa dostavili k odbaveniu Kapotasana.

Späť na obsah

Teraz, keď viete všetko o joge pre energetickú boost, čo ešte čakáte? Tieto energie stavebné ásany sú určite zdvihnúť náladu. Teraz sa poďme odpovedať na niektoré najčastejšie otázky týkajúce sa jogy a energie.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Koľko dní v týždni by som mala cvičiť jogu udržať svoje energetické hladiny neporušené?

Cvičím jogu každý deň, aby sa vaše energetickej hladiny up. Ak to nie je možné, cvičenie aspoň 2 - 3 krát týždenne po dobu asi 20 minút až jednu hodinu bude tiež robiť.

Ako je joga líši od ostatných foriem cvičenia?

Jóga pracuje ako na mysli a tela súčasne, a používa svoje telo ako prostriedok na liečbu problémov prejsť. Spája svoju myseľ, telo a dych, takže sa pozriete dovnútra a je si vedomý svojho bytia. Je to zdravé proces a nie obyčajný pohyb končatín.

Naše day-to-day činnosti vysať energiu z nás, a horúco a prach, v ktorom žijeme bude robiť len to bolo ešte horšie. Na konci dňa, nechcete vyzerať ako vylisované šťavy paketu. Začnú cvičiť energie zvyšuje ásan a cítiť ten rozdiel.

load...