Zdravie a wellness

8 úžasných výhod Nigella (Kalonji) pre pokožku, vlasy a zdravie

8 úžasných výhod Nigella (Kalonji) pre pokožku, vlasy a zdravie

Odolný? Už ste snívali mať silný, lesklé a lesklé vlasy často vidieť v reklame? Prajete si zlepšiť svoje pleti textúru tým, že prirodzenou cestou? Ak áno, nemusí byť na love už ako ste pristáli na pravej strane, pretože Nigella semená alebo čiernej rasce vám pomôže dosiahnuť nielen to, ale oveľa viac. Existuje rad Nigella semien výhod, ktoré by mohli byť uvedená dole.

Ostatné názvy Nigella semená sú 'Kalonji' v hindčine, 'Nalla jeelakarra' v Telugu, 'Karuppu YEL'v tamilčine, 'Karinjirakam' v Malayalam, 'Krishna jeerige' v Kannada, Kaaral v Marathi a 'Kalo Jira' in bengálčina.

Nigella Seeds Výhody

Existuje nepreberné množstvo vysoko kvalitných výskumných štúdií, ktoré zdôrazňujú Sativa výhody Nigella.

Nigella Výhody pre vlasy:

Tento čierny olej, ktorý je botanicky známy ako Nigella sativa, je všeobecne známe, medzi Indy ako Kalonji alebo čierny rasca a bol používaný ako agent príchuti v indickej kuchyne od nepamäti.

load...

1. Pripravte sa na tú je rehabilitačné rastlinný olej, ktorý bol obdarený darom prírody stimulácia rastu vlasov a zabrániť vypadávaniu vlasov. Tento Najistejšie riešenie vášho problému vlasy pomáha pri poskytovaní potrebnej vlhkosť potrebnú pre vaše vlasy.

2. Čierny olej hrá významnú úlohu pri stimulácii rastu vlasov posilnením vlasové folikuly, ktoré vedú k silnej vlasových korienkov.

Výhody Nigella Seeds pre pleť:

Doplniť štruktúru pokožky s týmito čiernych semien, pretože sú veľmi bohaté na esenciálne mastné kyseliny, ako je linolová a linolenová. Tie sú nevyhnutné, pretože nie sú vyrábané v tele. Využitie Nigella semien bol de rigueur dnešnej doby a pomáha udržať vaše pleť mladistvý a žiarivý.

load...

Pozrite sa na niektoré z výhod Nigella oleja na pokožku:

3. Pasta medu a Nigella semená môžu byť vyrobené, ktorý má byť aplikovaný po dobu pol hodiny. Získate žiariaca pleť, akonáhle ho umyť.

4. Ak sa stretávajú s problémami, ako je akné pleť, potom pripraviť pastu obsahujúcu Nigella semená a jablčného octu. Naneste ju na postihnuté miesto a nechajte ju na chvíľu. Urob to v pravidelných intervaloch.

5. Pre tých, ktorí trpia suché kožné problémy, môže byť riešený pasta z čierneho prachu semien, Nigella olej a sezamový olej. Aplikovať tento týždeň vidieť znateľné zmeny vo váš typ pleti.

Nigella Seeds Zdravie Výhody:

V Indii, mnoho bylinných a liečivých výhod tohto osiva, ktoré boli známe pred vekmi a sú stále používané ako korenie na prípravu jedál ako je indické karí. Existuje nepreberné množstvo výhod, ktoré sa ponúkajú Nigella semien. Nižšie uvedené je zoznam niektorých zdravotných výhod černuška siata. Pokračuj v čítaní!

6. Nigella semená môžu byť ponúkaný ako, odolnosťou enhancer ', a pomáha pri liečbe stavov súvisiacich s imunitou, ako je AIDS. Bolo tiež zistené, že imunita a krása sú dve základné výhody vyplývajúce z týchto semien.

7. Výskum zistil, že Nigella semená nielen pomôcť zlepšiť krásu, ale tiež pôsobiť ako tajný liek na zvýšenie pamäti moc a retenciu.

8. Tieto čierne rasca semená sú hojne bohaté na chemikálie, ktoré môžu pomôcť liečiť astmu, nevoľnosť, ochorenie srdca, cukrovka, vysoký krvný tlak, zápal mozgových blán a do istej miery aj rakoviny.

Dúfajú, že článok o Nigella semená dávky bolo poučné. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...