Zdravie a wellness

Top 10 úžasné domáce opravné prostriedky na zvýšenie hmotnosti

Top 10 úžasné domáce opravné prostriedky na zvýšenie hmotnosti

Ak ste v tej menšine, ktorá chce na priberanie na váhe, skôr než ju stratí, jeden z najlepších spôsobov, je pozrieť sa na niektoré domáce opravné prostriedky. Jedná sa o jednoduché a efektívne, a nebude mať žiadne vedľajšie účinky vôbec. Najlepšie na tom je, že môžete zahrnúť väčšinu z týchto tipov skutočne vo svojej pravidelnej životný štýl, bez príliš veľa zmien, a pribúdajú na váhe ľahko. Domáce lieky na priberanie na váhe, je spôsob, ako ísť!

Tu sú top 10 domáce prostriedky pre zvýšenie telesnej hmotnosti, ktoré vám pomôžu priberanie na váhe, bez príliš veľa úsilia.

1. Vyčistené maslo a cukor:

 • Zmiešajte jednu polievkovú lyžicu prečisteného masla s rovnakým množstvom cukru.
 • Konzumovať tento lektvar najmenej pol hodiny pred jedlom na prázdny žalúdok.
 • Jeden mesiac konzumácia tejto zmesi ukáže dramatické výsledky.

2. Popoludňajší Siesta:

 • Nech je to miesto zdriemnuť v popoludňajších hodinách po dobu asi 45 minút až hodinu.
 • To pomôže nielen vám pribúdajú na váhe, ale tiež vám pomôže spať v noci.
To je náš najobľúbenejší zo všetkých domov opravné prostriedky na priberanie na váhe rýchlo!

3. Mango a mlieko:

 • Konzumovať jeden mango (zrelé) trikrát denne.
 • Uistite sa, že máte vypiť pohár teplého mlieka po jedle mango.
 • Uvidíte znateľné výsledky po mesiaci.

4. Obrázky a Hrozienka:

 • Sušené figy a hrozienka sú chockfull kalórií, a tak pomáhajú v priberanie na váhe.
 • Namáčanie šesť sušených fíg a asi 30 g hrozienok cez noc vo vode.
 • Nasledujúci deň jesť v dvoch častiach.
 • Väčšina ľudí vidieť viditeľné výsledky v asi 20 až 30 dní.
[Prečítajte si: Dôvody pre Weight Gain]

5. Arašidové maslo:

Všetci teraz vedia, že arašidové maslo má vysoké kalórií. Tak to je ideálny domáci liek na priberanie na váhe. Uplatňovať liberálno arašidové maslo na chleba alebo bagety a uvidíte, ako vaša váha sa zvyšuje v žiadnom okamihu!

load...

6. Zemiaky:

Sú balené s sacharidov, takže nie je pochýb o tom, že je jesť pravidelne pomôže zvýšiť svoju telesnú hmotnosť. Gril alebo piecť zemiaky s maslom, alebo si hranolky s použitím extra panenský olej, ak sa vám páči. Ak ste jesť hranolky, obmedzte spotrebu zemiakov až dvakrát týždenne.

7. Matice:

Orechy, ako sú mandle, vlašské orechy, slnečnicové semená a ľanového semienka, sú plné kalórií a urobiť perfektný desiatu medzi jedlami. Munch na nich, aby si svoje chuťové, živiny a samozrejme priberanie na váhe. Orechy obsahujú zdravé tuky a sú zdravé spôsob, ako zvýšiť svoju váhu. Avšak, nie veci sami s nimi, pretože nebudete cítiť hlad po ďalšom jedlom.

8. De-stres:

Stres je jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia schudnúť. Takže ak máte čo do činenia s stresujúce situácie v práci alebo doma, zaberajú jogy alebo veliteľ dýchacie techniky, ktoré vám pomôžu de-stres vaše telo. Akonáhle sa naučíte, aby de-stres a relaxovať, zistíte, že je ľahké dať na váhe.

load...

9. Banán a mlieko:

Možno neviete, ale banány sú plné kalórií. Dajú vám okamžitej energie výťah. To by vysvetľovalo, prečo tenisti často Munch na banáne medzi hrami. Jesť jeden banán každý deň ráno a sledovať ho s pohár teplého mlieka sladeného s lyžičkou cukru.

10. Mandľové mlieko:

Mandľové mlieko je tiež skvelý spôsob, ako dať na pár libier. Varí mlieko s mandľami, sušené figy a dáta. Kmeň mlieko a konzumovať ho zahriať každý deň asi mesiac. Nevyhadzujte uvarených mandle, figy a dáta. Munch na ne dostať všetky živiny.

Môžete použiť kombináciu rôznych domáce opravné prostriedky pre zvýšenie svojej váhy. Pokračovať, kým nedosiahnete požadovanú váhy. Skúste niektoré z týchto 10 najlepších domáce opravné prostriedky, ak hľadáte pre zdravé, jednoduché a jednoduché spôsoby, ako k špičke vášho váhe.

load...