Zdravie a wellness

10 úžasných výhod pitia zeleninových štiav pre zdravie a krásu

10 úžasných výhod pitia zeleninových štiav pre zdravie a krásu

Odšťavovania je jedným z najlepších spôsobov, ako sa cítiť lepšie, vyzerať lepšie a majú viac energie!

Či už sa rozhodnete vychutnať si zeleninový šalát alebo uvariť svoj obľúbený karí s miešanú zeleninou, môžu existovať stovky spôsobov, ako nechať svoje telo absorbovať výhody. Tieto miešaná zelenina ponúkajú rôzne výhody, ak sú konzumované spoločne. Ale jeden z najúčinnejších spôsobov, ako nechať svoje telo absorbovať optimálne dobrota vegetariáni je extrakciou šťavu a piť ho v pravidelných intervaloch. No, v prípade, že váš nos zažívajú tie nespočetné vrásky už len pri zmienke o pitnej zeleninové šťavy, je na čase, aby ste sa naučil špičkové zdravotné výhody zeleninových štiav.

Ako si vyrobiť zeleninové šťavy?

Môžete šťavy každý rastlinný chcete, či už je to mrkva, kvaka, špenát, horká tekvica, fľaša tekvica, paradajky, zemiaky alebo repa. Len zaistiť umývať zeleninu pred odšťavovania dôkladne. Tiež znížiť zeleninu na malé kúsky, aby ľahko získať šťavu.

load...

Zdravie Výhody pitnej zeleninové šťavy:

Vedeli ste, že každý dospelý človek by mal žrať aspoň dve šálky zeleninové šťavy každý deň? Teraz to nemusí byť možné, pretože vaša pozornosť ide do toľkých iné jedlé objektov. Ale, to je najlepšie, keď si mohol šťava up niektoré z týchto čerstvej zeleniny a dodávať svoje telo s jeho dennej dávky živín. Tu sú zeleninové šťavy prínos pre váš vhľad:

1. Dodáva telu vysoké množstvo živín:

Docela dosť porcií rôznych druhov zeleniny sa zmestí do jednej šálky šťavy. V skutočnosti, päť šálok zeleniny môžu byť ľahko podávané na vás v jednej šálke ak je vo forme šťavy. Samozrejme, že pitie sa bude dodávať svoje telo s vysokým obsahom živín, ktoré na oplátku vám pomôže zostať zdravý a šťastný.

2. Lepšie živín Absorpcia:

Piť zeleninové šťavy zaisťuje, že telo absorbovať všetky živiny, ktoré potrebuje. Keď jete zeleninu, telo potrebuje čas oddeliť živiny od vlákniny a potom absorbovať tieto živiny ho využiť pre rôzne funkcie. To je čas, pričom postup a v prípade, že nie sú žuvanie jedlo správne alebo máte slabý tráviaci systém, tento proces stojí niekoľko prekážok. Z tohto dôvodu, piť čerstvé zeleninové šťavy zaistí, že vaše telo dostane ľahký prístup ku všetkým týchto živín.

load...

3. Ľahšie Option:

V skutočnosti odšťavovania zeleniny je jednoduchšie možnosť. V snahe získať výhody zo všetkých živín, ktoré vám pomôžu udržať na žuvanie zeleniny po celý deň! Teraz, to znie nudné, že? Takže, jednoduchšie možnosťou je dať do odšťavovača a piť šálku pre vaše zdravie. Make zvyk piť šťavy denne, prvá vec po ránu!

4. Hydratuje tela:

Telo zostáva hydratovaná, pretože nemáte dávku zeleniny v tekutej forme. Preto, či už je to šálku alebo šálky zeleninové šťavy, ktoré budete piť samozrejme k dispozícii v rámci tohto opatrenia vody je treba každý deň vypiť!

5. Prírodné Dobrota:

Vitamínové nápoje sú tak populárne a dostanete ich v okolitých obchodoch so zdravou výživou. Ale prečo sa rozhodnúť pre fľašového vitamínov, keď sa môže liečiť svoje telo s prírodnými vitamínmi? Zelenina vám šťava sú pretekajúca nielen vitamíny, ale aj s minerálmi a čo je najdôležitejšie, chlorofyl! Skutočný zdravotný nápoj, nie je to!

Kozmetické Výhody pitnej zeleninové šťavy:

Odšťavovanie zeleniny môže byť účinné pre vaše krása potrebuje rovnako. Tu sú kozmetické výhody pitie zeleninové šťavy:

6. Podporuje rast vlasov:

Špenát, červená repa, mrkva a cibuľu sú dobrou voľbou pre podporu rastu vlasov. Šťava je a piť im, aby sa krásne vlasy.

Strata 7. Bojuje proti Vlasy:

Tmavo zelenej listovej zeleniny, kapustovité zeleniny a papriky sú známe, aby sa zabránilo vypadávaniu vlasov. Šťava z týchto zeleniny, môže byť konzumované na boj proti vypadávaniu vlasov.

8. Udržuje akné a Pimples At Bay:

Tekvica, brokolica, sladké zemiaky a mrkvu sú dobré na pleť. Pitie šťavy z oranžovej ovocia, zeleniny, ktoré obsahujú antioxidanty a vitamín C pomôže udržať pupienkov a akné na uzde.

9. Pre vypaľovanie Skin:

Zeleninové šťavy na koži dodáva lesk a dáva zdravú pokožku. Piť šťavu z paradajok, zemiakov, kapusty, mrkvu a reďkovky získať žiariaca pleť.

10. Zachádza a zabraňuje vrásky:

Pitie šťavy z ovocia bohaté na vitamín C, ako je brokolica, paprika, karfiol a paradajky, vitamín E ako Collard, okrúhlice a selénu zeleniny môže byť účinné pre udržanie vrásky preč.

Odšťavovanie je Spasiteľ pre vaše zdravie a krásu strasti. Je to tak? Tak prečo nie začať odšťavovania svoje obľúbené zeleniny dnes a vypiť šálku pre zdravé a krásne život! Podeľte sa o svoj názor s nami. Boli by sme radi videli svoje odpovede.

load...