Zdravie a wellness

Najlepšie klinické kliniky zamerané na chudnutie - centrá v meste Chennai - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie klinické kliniky zamerané na chudnutie - centrá v meste Chennai - naše 10 najlepších výberov

Sedavý životný štýl, prejedanie, hormonálna nerovnováha a stres - všetky tieto faktory vyvolať nežiaduce priberanie na váhe. S žiadnom okamihu sledovať zdravej výživy alebo cvičenie, obezita stala celosvetovým problémom. Aby sme vám pomohli vymaniť z tohto nezdravého reťazca tukov, budete potrebovať nejakú odbornú pomoc. Tu je zoznam 10 najlepších chudnutie kliniky v Chennai, ktorý vám pomôže zbaviť sa tých nadbytočných libier bezpečne a efektívne.

Najlepšie Chudnutie centra v Chennai

1. Kolors Health Care India Pvt. Ltd.

Kolors je popredným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti. Je začala svoju činnosť v roku 2004 a od tej doby sa rozšírila exponenciálne cez veľkých miest v južnej Indii. Je to najlepšie miesto, kam ísť, ak ste trpia akýchkoľvek problémov spojených s obezitou. Programy chudnutie sú non-chirurgické a nevyžadujú osoba, ktorá má ísť na havárie diéty, alebo sa rozhodnúť pre ťažké cvičenie. Najlepšie na tom je, nie sú tam žiadne vedľajšie účinky. Odborníci ponúkajú riešenie na mieru, ktoré berú do úvahy vašu anamnézu, telesné zloženie, životný štýl, a súčasný zdravotný stav. Kontaktné číslo: 91 80992 44447

2. Životné živý

To chudnutie centrum v Chennai je kreatívneho myslenia Dr Sunita Ravi. Odborníci na životné Nažive sú odhodlaní poskytovať bezpečné programy chudnutie. Klinika ponúka kombináciu rôznych programov, ktoré je zamerané na pomoc tým, ktorí sa stretávajú s ich nadváhy a súvisiacich otázok. Niektorí sa život mení programy tu ponúkli zahŕňať US-FDA schválil Zerona, lekárske chudnutie a ľudského choriogonadotropínu (hCG) stravu.

load...

Kontaktné číslo: Telefón: 91-9840550065, 044-28.156.573.

3. La Belle Starostlivosť o telo Pvt Ltd

Založená v roku 2000, La Belle dodržiava medzinárodné štandardy, aby splnili požiadavky zákazníkov. S víziou transformácie životy, panel skúsených lekárov a odborných výživu spustiť La Belle telová Pvt Ltd V súčasnej dobe je jedným z najdôveryhodnejších značiek na chudnutie v južnej Indii. Jeho špecializované služby zahŕňajú telo tónovanie, gél lyoplytic terapia, tripolip štíhly terapiu, strata palca a prispôsobeného chudnutie.

Kontaktné číslo: Telefón: 044-30532801

4. QUA Nutrition

Riadi súborom kvalifikovaných a špecializovaných odborníkov, Qua Výživa chudnutie program v Chennai ponúka garantované riešenie, ktoré vám pomôžu vyzerať štíhlejšie a mladšie. Nutričný plán a doplnok stratégie ktorých autormi sú odborníci na výživu tu sú prenajímať individuálnym požiadavkám telo chémie a metabolizmus. Podľa nich každý človek a jeho / jej telo má iný požiadavku, a teda riešenie ponúkané by mali byť upravené pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

load...

Kontaktné číslo: Telefón: 9551630000, 044-42.089.292

5. Slim A Caare

Slim & Caare klub Rishitha ponúka zdravie, fitness, krásu mysle, tela a duše riešenie v synchronizáciu s prírodou. Pozrite sa na ich vákuové terapie, rezanie závitov, tónovanie a kože sprísnenie a redukcie časť. Tieto terapie nielen pomôžu, aby sa zmestili do tej starej šaty vy, ale tiež byť zdravý zvnútra.

Kontaktné číslo: Telefón: 9444413224, 044-24.332.838

6. Lifeline viac Špeciality Hospital

Lifeline viac Špeciálna nemocnica je medzníkom terciárne starostlivosti o zdravie cieľovej riadený Lifeline Group nemocníc. S state-of-the-art technológiu a vynikajúce pracovné sily, ale tvrdia, že ponúka prepracovanú, cenovo dostupné, a špecializovanú lekársku starostlivosť. Medzi kľúčové služby patrí bariatrickej chirurgie, abdominoblasty, liposukcia a malabsorptive postupov.

Kontaktné číslo: Telefón: 044 - 42949494, 044-4245 4545

7. Meygam fyzioterapia a zoštíhľujúci centrum

Meygam poskytuje odborné konzultácie, vyšetrenie, celkový životný štýl poradenstvo, individuálne stravovacie plány a individuálne liečebné programy na chudnutie. Tiež tvrdí, že tomu, 7-dňový kompletnou rekonštrukciou, pokiaľ ide o tvar tela. USP je atraktívny chudnutie program, ktorý nevyžaduje operáciu, lieky, a ak je bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Kontaktné číslo: Telefón: +91 94443 13877

8. Uni Slim Care

Sa začala v roku 1999, Uni Slim starostlivosť je oveľa viac než len zdravie je. Jedná sa o rodiny s deťmi obezita centrum, ktoré vychádza v ústrety požiadavkám každého človeka bez ohľadu na vek a pohlavie. Tam ponúkajú rôzne programy, ktoré pomáhajú ľuďom pri chudnutí zahŕňajúce vákuovej terapie, žalúdočné sploštenie, svalovej tónovanie a celkovej telesnej pretvárania.

Kontaktné číslo: Telefón: 044 - 42106861. Mobile: 9941661551, 9840344484

9. Aiwo

Aiwo je súčasťou amerického 3 miliardy dolárov Siva skupiny konglomerátu. Aiwo wellness program je výsledkom intenzívneho výskumu v krajinách ako je India, Taliansko, Nemecko, USA, Thajsku a vo Francúzsku. Využíva KEN ™, revolučný, efektívnu a bezpečnú metódu chudnutia vyvinuté profesorom Gianfranco Capello.

Kontaktné číslo: Telefón: 04466949080

10. Amaya Anti-aging Wellness Clinic

Amaya Anti-aging Wellness Clinic si kladie za cieľ oživiť svoj život tým, že obnoví svoje zdravie, interne aj externe. Ich špecializované techniky pre redukciu váhy obsahujú kompletné non-chirurgický zákrok straty obezita / hmotnosť, medikované chudnutie, HCG diétu, a kombinácia týchto technológií (Zerona lipolaser, kryolipolýza, ultrazvuk, a rádiofrekvencie).

Kontaktné číslo: Telefón: + 91- 9769912219, 91-9769912270

 [Čítajte: VLCC Chudnutie programy]

Drž sa od cukrovky, štítnej žľazy, hormonálna nerovnováha, a zvýšiť odolnosť a energetickej hladiny. Navštívte niektorý z týchto chudnutie centier v Chennai teraz a transformovať svoju fyzickú i duševnú silu. Pamätajte si, že je fit je štýlový, vždy!

load...