Zdravie a wellness

6 Ajurvédske lieky na zisk

6 Ajurvédske lieky na zisk

Popularita Ayurveda oživil v poslednej dobe vďaka svojej holistický prístup, ktorý je vlastníkom dedičstva 5,000 rokov v medicíne. Význam slova, Ayurveda 'je, veda o dlhovekosti', a to predpisuje komplexné riešenie pre všetky druhy ochorení a porúch. Väčšina z Ajurvédske ošetrenie oprieť o diétnych riešenia, ktoré sú lacná a ľahko sledovať. Ayurveda zdôrazňuje tiež na meditáciu a jogy, aby sa indukovala správnu rovnováhu energie v ľudskom tele. Pre svoju zdravú prístupu, Ayurveda má nápravu aj kritické ochorenie, ktoré alopatia nerieši. Podobne podváha ľudia môžu užiť si niektoré z najlepších efektívnej liečby Ayurveda, aby sa dosiahla štandardnú telesnú hmotnosť.

Prečo Ayurvedic Medicine na priberanie na váhe?

Môžete dôverovať na Ájurvéda z niekoľkých dôvodov. V prvom rade, ajurvédskej dávky sú mierne. Po druhé, väčšina z Ajurvédske lieky nemajú vedľajšie účinky. A konečne, Ajurvédske lieky sú lacné a ľahko dostupné po celom svete. Ayurveda je úplne bezpečný, pretože všetky lieky sú odvodené z prírody a nie sú väčšinou obsahujú škodlivé chemikálie. Tu sú niektoré známe ajurvédskej lieky, ktoré pomáhajú navodiť telesnej hmotnosti.

Ayurvedic Medicine na telesnej hmotnosti:

1. Chyavanprash:

Chyavanprash je najpopulárnejší a dobre známy tonikum pre zvýšenie telesnej hmotnosti. Je to jemná kombinácia rôznych výživných bylín prírody, ktoré pomáhajú posilňovať kosti a svaly tela. Tieto zložky pomáhajú zlepšiť imunitný systém, aby vo veľkej miere a je možné zvýšiť váhu s pravidelným príjmom Chyavanprash. Toto tonikum je vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií a pohlavia. Náročné dvoch lyžičiek z Chyavanprash zaistí lepší krvný obeh a pomáha oživiť opotrebované životne dôležité prvky vo vnútri tela. Chyavanprash je proces trávenia rýchlo, a preto cítite hlad skôr. K dispozícii na všetkých veľkých obchodoch, Chyavanprash stane byť istý výstrel liek na váhe.

load...

2. Vasanta Kusumakar Ras:

Vasanta Kusumakar Ras je k dispozícii vo forme prášku alebo tablety populárne Ajurvédske medicíny. To je liek na predpis a jeden by sa preto príjem rovnaký, len pod lekárskym vedením. Vasanta Kusumakar Ras je považovaný za vynikajúci omladzovacie pre nervov a ciev. Pomáha tiež rastúce pamäť, vzhľadu pleti, odolnosť a telesnú hmotnosť. Ideálna dávka Vasanta Kusumakar Ras je 125 - 250 mg raz v skorých ranných hodinách, v prázdnej alebo plnej žalúdka. Tradične, liek je podávaný spoločne s cukrom, ghí, alebo medom. Niektoré z populárnych výrobcov Vasanta Kusumakar Ras sú Baidyanath, Dabur a Shree Dhootapapeswar Ltd.

3. Ashwagandha churn:

Jedná sa o dobre známy bylina má zázračné účinky na váhe. Churn sa používa v niekoľkých liekov pre svoje bohaté nutričné ​​výhody. Pre svoje mnohostranné dávok, bylina je tiež známa ako, indický žen-šen '. Ak sú konzumované s vysokým kalórií, musia Ashwagandha churn pomáhať pri získavaní telesnej hmotnosti. Ideálna dávka tejto byliny je 100 mg denne. Ayurveda centrum je jedným obľúbeným miestom, kde sú k dispozícii všetky populárne ajurvédskej lieky vrátane Ashwagandha churn.

4. Saatavari:

Populárno známy ako užitočné pre tehotné ženy a dojčiace matky, saatavari je tiež užitočné pre zvýšenie telesnej hmotnosti. Táto bylina je vynikajúci hydrátor, ktorý pomáha udržiavať rovnováhu tekutín v tele. Okrem toho, saatavari tiež zlepšenie trávenia systém do značnej miery. Himalaya herbára sú poprední výrobcovia saatavari v Indii.

load...

5. Annonna squamosa:

Annonna squamosa je vedecký názov jablko pudingu, ktorý je považovaný za najlepší ovocie pre zvýšenie telesnej hmotnosti. Plody podporuje telesnú hmotnosť úspešne neutralizáciou anorexiu a efektívne posilňovanie svalov v tele. Puding jablko denne je dostačujúca pre dosiahnutie požadovaného cieľa.

6. Yashtimadhu:

Yashtimadhu je účinným liekom pre ľudí s veľmi slabý imunitný systém. Človek so slabou imunitou nikdy nemôže byť schopná zvýšiť telesnú hmotnosť. Yashtimadhu dáva ľuďom silu a výdrž na uvedený účel.

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie tohto článku a spoznali najlepšie ajurvédskej lieky pre zvýšenie telesnej hmotnosti. Do podeliť o svoje názory s nami.

load...