Zdravie a wellness

6 úžasných výhod ricínového oleja pre vaše oči

6 úžasných výhod ricínového oleja pre vaše oči

Má zmienka o ricínového oleja vykúzliť staré spomienky, vaša babička tlačí nadol veľkú lyžicu na mazľavý kvapaliny do krku? Rovnako ako vy ju nenávidel, budete tiež súhlasí s tým, že o niekoľko hodín neskôr, váš žalúdok bol v pohode znova!

Nielen, že ricínový olej má úžasné výhody pre vaše oči rovnako! Chceli by ste vedieť, aké sú? Pokračuj v čítaní!

Castor Oil - Krátky:

Ricínový olej je rastlinný olej, ktorý sa získava v najčistejšej forme z Castor bean semeno. Je bez chuti a zápachu, bezfarebný. Trup semena sa odstráni ricínu kultivátory, pred tým, než je stlačené na extrakciu oleja. Ricínový olej má dlhú históriu. To bolo široko používaný v starovekom Egypte a neskôr prijatá ako liek v Perzii a v Číne. Predpokladá sa, že okolo 4000 pred naším letopočtom, starí Egypťania používali k horieť lampy.

load...

Grécki moreplavci, ako Hérodotos zaznamenal vo svojich knihách, že tento olej bol tiež používaný ako masť zo strany Egypťanov. Podľa správ, Kleopatra tento nádherný oleja pre oživenie očných bielkov. To bolo v 17. Storočí, že ricínový olej robil jeho cestu do Ameriky a Európy.

Po mnoho rokov povesť ricínového oleja výrazne vzrástla vo svete prírodných prostriedkov pre bytie vynikajúce čistiace, preháňadlo a očistný liek. Dokonca aj celebrity ako Britney Spears a Angelina Jolie sú obrovské fanúšikovia tejto čarovne regeneračný olej!

Výhody ricínového oleja pre oči:

Ricínový olej výhody pre oči sú prebytok. Niektoré z nich sú uvedené nižšie:

1. Zachádza Suché oči:

Nesmiete vedieť, ale ricínový olej je jedným z najlepších prírodných spôsobov liečby suché oči. Pre bezpečné a prírodný liek na túto podmienku, mali by ste používať ricínový olej očné kvapky. Poskytuje mazanie, že vaše oči potrebujú, aby sa ubezpečil, že vždy zostať vlhký. Suché oči môžu spôsobiť ďalšie vážne problémy s očami, napr keratoconjunctivitissicca, a preto je dôležité, aby ju liečiť čo najrýchlejšie (1). Budete rýchlo získať úľavu od nepohodlia, ktorý je dodávaný s týmto problémom.

load...

2. Zachádza Šedý zákal:

Ricínový olej je známe, že je účinný prostriedok pre rozpúšťanie skoré katarakty (2). Odborníci odporúčajú kvapku tohto oleja v každom oku každý večer pred spaním. Mali by ste ho použiť, než budete spať ako olej mraky videnie na chvíľu; preto, že je to najbezpečnejšie ju používať v noci. V závislosti na tom, ako sa vyvíjal stav je katarakta trvať asi 2 až 6 mesiacov zmiznú. Pamätať nepoužívať ricínový olej, ktorý je určený na kúpele alebo ropných balenia.

3. Zmierňuje zápal:

Zápal okolo viečka môžu byť liečené s ricínovým olejom. To tiež pomáha pri znižovaní pálenie, opuch a začervenanie, ktoré sa vyskytujú, keď sú vaše oči zapálené. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť čistý ricínový olej na prstenníku a šíri okolo očných viečkach, uistite ju aplikovať aj na oblasti, ktoré vyzerajú zapáli a červená.

4. Posilňuje vlasy rast:

Uplatnenie ricínový olej lokálne okolo rias a obočia môžu stimulovať rast vlasov. To vám dá husté a tmavé riasy a obočie. Môžete tiež použiť olej efektívne riadiť zarastaniu alebo obrátenej riasy a získať úľavu od podráždenia a okolo očí.

5. Bráni tmavé kruhy a vrásky:

Jemne masírovať pokožku okolo očí pravidelne ricínového oleja môže pomôcť udržať pokožku jemnú a hebkú. Pomáha tiež pri prevencii tmavé kruhy pod očami a vrásky. Krvný obeh je posilnený s uplatňovaním tohto nádherného oleja, takže máte dokonalú pleť. Môžete zabrániť tomu, vrana k nohám a ďalšie známky starnutia zobrazovanie okolo očí pomocou tejto úžasnej oleja!

6. Zabraňuje očné infekcie:

Ricínový olej môže byť použitý proti baktériám. Možno použiť ricínový olej očné kvapky ako prírodné liečbu bakteriálnych infekcií oka, ako je zápal spojiviek (3). Namiesto použitia medikované očných kvapiek, určite by ste mali použiť tento olej, pretože je bezpečnejší a poskytuje ďalšie výhody pre vaše oči v rovnakom čase.

Ako ste si prečítať, ricínový olej prospieva viac než len Vaša pleť a vlasy. Môžete mať krásne a zdravé oči pomocou tejto fantastickej olej kedykoľvek budete potrebovať!

Už ste niekedy používa ricínového oleja pre oči? Do podeliť o svoje skúsenosti s tým, že komentuje v poli nižšie!

load...