Zdravie a wellness

10 najlepších Protein Shakes pre budovanie svalov

10 najlepších Protein Shakes pre budovanie svalov

Vy ste športovec? Alebo ste kulturista? V prípade budovanie svalov je hlavné ohnisko vo svojom živote práve teraz, tak proteínové koktaily sú dôležitou súčasťou tiež. Zoznam najlepších bielkovín trasie okolo vás by vám určite pomôžu s vašej svalovej hmoty ciele.

A tento post hovorí výhradne o tie! Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

Proteín Chvenie dekódované:

Proteín je absolútne nevyhnutné budovať svalovú hmotu. Osoba zúčastňujúca bežnej činnosti ju získať zo stravy, nevyžaduje žiadne dodatočné doplnenie. Potraviny bohaté na bielkoviny obsahujú vajcia, syr, mlieko, jogurt, kura, losos, ryža, chlieb, fazuľa, orechy a tofu.

load...

Športovci, na druhú stranu, umiestnite väčšie nároky na ich telách. To si vyžaduje väčšiu svalovú hmotu a následne ďalšie proteínové doplnky. Po dôkladnom výskume bolo zistené, že niektorý pretekár by si vyžiadalo okolo 1GM bielkovín na kilogram telesnej hmotnosti za deň (1).

Okrem toho, čoskoro tréneri ani začiatočníci budú musieť viac bielkovín budovať svalovú hmotu v porovnaní s ustálených športovca. Proteín je tiež potrebné pre svaly obnoviť rýchlejšie po intenzívnom tréningu.

Proteín suplementácia je k dispozícii vo forme prášku (srvátka, kazeín, vaječný bielok, sóje, hrachu a ryžový proteín), ktorý môže byť zmiešaný s vodou, šťava alebo mlieko. To je najlepšie mal po tréningu, pretože pomáha pri tvorbe svalovej (2). Ako zmesi, samy o sebe, môže byť menej atraktívne, môžu byť do sviatočného s niekoľkými úžasnými receptov.

load...
Tu sú niektoré z najlepších proteín trasie pre budovanie svalov:

1. Horúce kakao:

Horúci shake kakao proteín potrebuje 1 šálka mliekom bez tuku, 1 balíček mliečnu čokoládu horúce kakao, 1 kopček čokoláda srvátkový proteín a polovica šálky s nízkym obsahom tuku tvaroh.

Pridať horúcu vodu do mixéra, zalejeme proteín, syr, kakao a zmes do hladka. To je najlepšie mal pred spaním s kompozíciou 45gm bielkovín a 275 kalórií.

2. Krémová Oranžová:

Za týmto farebným a hladké nápoj, všetko, čo potrebujete, je šálka pomarančovej šťavy čerstvé z ovocia, pol šálky bez tuku vanilkový jogurt a 1 kopčekom vanilkovej srvátkové bielkoviny.

Zmiešajte všetky zložky v mixéri a je pripravený na pitie. Orange proteínový koktail je ideálny pre ranné, ktoré ponúkajú 30gm bielkovín a 280 kalórií.

3. Chocolate Almond Brownie:

Toto chvenie nadväzuje na predchádzajúcu chvenie ako dokonalý pred tréningom nápoj. Nepotrebujete mixér za to.

Jednoducho pridajte jeden kopček čokoládovej srvátkové bielkoviny na jednu šálku bez tuku mlieka a dobre premiešame. Práve začiatok to s jemne nasekanou koláčiky a mandľami. Táto zmes je bohatá na bielkoviny v 40gm zložení, spolu s 500 kalórií.

4. Čokoláda arašidové maslo:

Medzi proteínové koktaily, čokoláda arašidové maslo je jedným z najlepších proteín trasie pre budovanie svalov.

Tento prípravok potrebuje dva kopčeky čokolády bielkovín, 2 lyžice ťažkého šľahačkou, jedna lyžica ľanových jedlo, jedna lyžica arašidového masla, vody, a niekoľko kociek ľadu. Zmiešať všetky ingrediencie, aby si veľkú čokoládu ako proteínový koktail.

5. Kávovar Shake:

Ten je určený pre milovníkov kávy. Je to veľmi jednoduché, aby sa, ktoré vyžadujú len jeden horúci šálka kávy, dve lyžice medu a kopčekom čokoládovej srvátkové bielkoviny.

Zmiešajte proteín s kávou a zdvihnúť náladu vášho bielkovín chvenie.

6. Lemon Twist:

Chvenie citrón Twist proteín vyžaduje dve šálky limonády, jeden kopček vanilkovej kazeínového proteínu a jeden kopček vanilkovej srvátkové bielkoviny.

Pridajte ich dohromady, aby to dobrý kokteil a nechať ju po tréningu. Pri zložení 40gm proteínu, chvenie je ideálny pre konzumáciu po tréningu.

7. Peach Proteín:

Shake Peach proteín je ďalší skvelý spôsob, ako ukladať do proteínov počas dňa.

Budete potrebovať pol šálky mrazenej broskyne, jednu šálku vody, pol šálky jogurtu a dva kopčeky vanilkovej proteín. Môžete pridať aj bez cukru jablkovú šťavu v prípade potreby. Blend všetky prísady a užívať si.

8. Banana Shake:

Existuje mnoho spôsobov, ako človek môže pridať banán proteínový koktail. Jednou z metód je zmiešať tmavej čokolády s banánmi, aby bohato ochutené chvenie.

Pridajte dve odmerky čokoládového proteínu jednu šálku nesladené mandľového mlieka. Mix nasekanú mrazené banán spolu s lyžicou každej z tmavej čokolády a škoricou.

9. Ovocná Protein Shake:

Najčastejšie proteín koktaily neobsahujú žiadne vlákno. Proteín chvenie ovocie injekčná obsahuje vysoký obsah vlákniny naviac k proteínu.

Budete potrebovať tri lyžičky proteínový prášok na báze mlieka a mliečnych výrobkov, jedna šálka jablkovej šťavy alebo odtučneného mlieka, pol banánu, jedna lyžica pšeničných klíčkov, šálka broskýň alebo 3 jahôd. Zmiešajte zložky s ľadom na vláknitý proteínový koktail.

10. Coconut Almond Joy:

Mnohí z nich by radšej chutné voľby ako kokosu a mandlí. Z tohto chvenie, všetko, čo potrebujete, sú dva kopčeky čokoládovej bielkovín, jedna šálka nesladené mandľové mlieko, dve lyžice tmavej čokolády, dve lyžice mandľové maslo a štvrť šálky nesladené strúhaným kokosom.

Zmiešajte prísady v mixéri a mať radostný proteínový koktail.

Aj keď sa jedná o niekoľko budovanie svalov proteínové koktaily, ktoré vám pomôžu budovať svaly, jeden môže prísť s mnohými variantoch dráždiť chuťové poháriky. Ak máte nejaké nápady, prosím, dajte nám vedieť v poznámkach nižšie.

load...