Zdravie a wellness

10 úžasných prínosov pre zdravie cibuľového oleja

10 úžasných prínosov pre zdravie cibuľového oleja

Ak si myslíte, cibuľa semená sú spojené s cibuľou alebo patrí do čeľade cibule, potom ste veľmi mýli. Nie len tie, že väčšina ľudí po stáročia žili pod mylná predstava, že cibuľa Semená sú súčasťou cibuľa zeleniny. Aby tí fakt, cibuľa semienko je rastlina, ktorá nesie kvety ako väčšina ostatných rastlín.

Prichádza do bodu, už ste niekedy použili cibuľa olej zo semien pred? Ak tomu tak nie je, potom by ste mali byť ich použitie ihneď, pretože širokú škálu výhod, ktoré ponúkajú. Chcete vedieť, aké sú výhody? Potom to dať tomuto príspevku pre čítanie!

Onion Seed Oil (Kalonji Ka Tel) - Stručná história:

Cibuľa semená pochádza z oblasti Stredomoria a neskôr boli kultivované cez Saudskú Arábiu, Egypte a v niekoľkých častiach Indie. Rastlina má niekoľko použití, z ktorých jeden je liečiť choroby. Jedná sa o olej zo semien, ktoré máme na mysli tu. Keď už hovoríme o semien, ktoré sa používajú ako korenie v niekoľkých kuchýň, zatiaľ čo olej z nich sa používa na udržanie ľudské telo zdravé.

load...

Onion Seed Výhody olej:

Kým tu sa obmedzíme na zdravotné výhody cibuľa rastlinný olej, je zaujímavý drobnosti o olej. V dávnych dobách Egypťania používali olej zachovať posvätné predmety v hrobkách! Odklon od konzervačného charakteristiky oleja, teraz poďme sa pozrieť na jeho prínos pre zdravie.

1. Vypadávanie vlasov:

Už ste niekedy používa cibuľa olej zo semien za vlasy? Cibuľa rastlinný olej obsahuje minerálne látky, ktoré zabraňujú vypadávaniu vlasov a udržuje vlasy zdravé.

2. Poruchy zažívania:

Ak budete konzumovať olej zaisťuje, že váš tráviaci systém je imúnny voči niekoľkým porúch. V dôsledku toho, že pomáha k lepšiemu tráveniu potravy. Tiež olej ničí črevné parazity k vyliečeniu hnačky.

load...

3. Lieči Fever:

Cibuľa olej zo semien je tiež dobrý liek zbaviť vás mierna horúčka. Môžete tiež konzumovať olej liečiť bolesti celého tela.

4. Vyživuje pokožku:

Aj keď tento olej udržuje pokožku zdravú a sviežu, to je tiež užitočné, ako sa zbaviť závažných kožných problémov, ako sú ekzémy a lupienku. Jedná sa o vážne kožné ochorenie; môžete použiť olej jednoducho svetlejšiu pleť vašej pokožky. Vymaže tvár off akné a plesne, a tým budete vyzerať svieža a krásna.

5. Lieči rany:

Cibuľa olej má antibakteriálne a protiplesňové účinky, ktoré pomáhajú k hojeniu rán.

6. Pomáha pri dýchaní:

Tento olej vymaže dýchacích ciest infekciou, čím pôsobí ako liek na astmu.

7. Cold liečiteľ:

Ak ste trpia prechladnutie, platí cibuľa olej zo semien na hrudi alebo vdýchnutiu výparov. Buď spôsoby, to robí divy zbaviť vás chladný a kašeľ. Môžete použiť olej liečiť zápal prínosových dutín, ako.

8. Pain Killer:

Ak máte bolesti zubov, bolesť ucha alebo bolesť hlavy, cibuľa rastlinný olej môže urobiť zázrak, ktorý vám pomôže zbaviť sa bolesti.

9. Upokojuje nervy:

Ak použijete cibuľa olej na nervy, budete mať upokojujúci vplyv. Môžete príjem olej zbaviť sa letargia rovnako. Všeobecne platí, že olej uvoľňuje svaly a budete sa cítiť svieži.

V krajných prípadoch, môžete použiť cibuľa olej zo semien ako liečiva oleja pri reumatizme a artritíde.

10. Kontroly hladiny cukru v krvi:

Ak máte problémy cukru, príjem cibuľa rastlinný olej pomáha udržať hladinu cukru v krvi pod kontrolou. To je dôležité v prípade, že ste diabetik, pretože olej udržuje hladinu cukru v krvi pod kontrolou.

Teraz, keď viete niekoľko výhod cibuľa rastlinný olej, môžete si vybrať, čo chcete používať olej. Mohlo by to byť vyživovať pokožku alebo zabiť bolesť zubov, ktoré vás trápia často.

V prípade, že viete o ďalších spôsoboch, ako využívajú cibuľa olejnatých semien, že zdieľať s ostatnými vo fóre v poznámkach nižšie.

load...