Zdravie a wellness

11 úžasných zdravotných výhod Honeydew Melon Juice

11 úžasných zdravotných výhod Honeydew Melon Juice

Ste ovocná šťava feťák? Ak áno, budete milovať medovým melónom šťavy žne svoje výhody. Ananásový melón šťava je osviežujúci nápoj mať na horúcom letnom dni. Nízkym obsahom kalórií, to satiates svoje sladké chute, pretože prináša základné vitamíny, ako sú B a C, a minerálov, ako je draslík, horčík, železo vápnika a zinku (1).

11 Zdravie Výhody Honeydew Melon Juice:

Tu sú uvedené niektoré zo zdravotných výhod tohto tropického ovocia.

1. Boje Cholesterol:

Ananásový melón má vysoký obsah rozpustnej vlákniny, ktorá pomáha znižovať vysokej hladiny cholesterolu v krvi. Zlý cholesterol, tiež známy ako LDL cholesterolu, spôsobená plaku vyprázdnený zo systému podľa rozpustnej vlákniny (2).

load...

2. Posilňuje kosti a zuby:

Bohaté na vápnik, toto ovocie pomáha posilňovať a rozvíjať zdravé kosti a zuby poskytnutím potrebného vápnika do tela (3).

3. Vynikajúca Hydratácia:

Ako ananásový melón ukladá vodu vo svojom tele, extrakt šťavy môžu dodávať svoje telo nevyhnutných minerálov, ako je draslík, horčík, železo a zinok. To je najlepšou alternatívou k minerálnej vody. Ovocie sa skladá z 90% vody a je to skvelý smädu (4).

4. Dobré pre trávenie:

Ovocie je tiež nerozpustnej vlákniny, ktorá podporuje trávenie. Pohár medovým melónom šťavy môže vyliečiť zápcha a nadúvanie okamžite. To tiež posilňuje obličky by efektívne (5) odplavovanie toxínov.

load...

5. Ideálne pre hypertenziu:

Ľudia, ktorí trpia vysokým krvným tlakom, môžu ťažiť z výhod tejto šťavy, pretože znižuje zvýšený krvný tlak. Medovicový je sladké a kyslé ovocie a je dobrou alternatívou k soli. Vzhľadom k tomu, že obsahuje draslík, pomáha bojovať proti hypertenzii (6).

6. Imunita Booster:

Štúdie ukazujú jediné pohár ananásový melón šťavy obsahuje 34% požiadavke organizmu Vitamín C. Tento vitamín hrá dôležitú úlohu v posilňovaní a posilnenie imunitného systému (7).

7. Dobrý pre tehotné ženy:

Táto šťava obsahuje všetky dôležité minerály a vitamíny, ktoré sú nevyhnutné pre vývoj zdravého plodu (8). Okrem toho šťava tiež zmierňuje ďalšie spoločné problémy tehotenstva, ako je trávenie a plyn.

8. Veľké výživa pre kožu:

Obsah vitamínu C v medovice melón šťavy je dobré pre pleť, pretože zvyšuje hladiny kolagénu (9). Kolagén je typ bielkoviny, ktorá pomáha posilňovať kožné bunky a krvné cievy. To tiež pomáha bojovať proti účinkom starnutia, ako sú vrásky a ochabnutej kože.

9. Podporuje zdravé oči a vízie:

Ananásový melón šťava obsahuje luteín a zeaxantín, ktoré sú výživné látky rastlinného pôvodu a nutné pre zdravé oči (10). Denná spotreba tejto šťavy zlepšuje zrak a tiež znižuje riziko vzniku šedého zákalu a očných infekcií.

10. Funguje ako diuretikum:

Táto šťava je prírodné diuretikum a pomáha bojovať proti zadržiavaniu vody v tele tým, odplavovanie toxínov a solí, ktoré spôsobujú zadržiavanie vody v tele. Ľudia, ktorí trpia cukrovkou, môžu mať túto šťavu každý deň, aby sa zabránilo zadržiavaniu tekutín v ich telách (11).

11. Podporuje chudnutie:

Ľudia, ktorí chcú schudnúť, môže vypiť pohár medovice melón šťavy každý deň. Považovaný za najlepší alternatíva k prirodzenej očiste hrubého čreva, pomáha udržiavať zdravé hrubého čreva.

Tipy Použitie medovým melónom:

Pozrite sa na ovocie, ktoré má krémovo bielej alebo svetlo textúru. Zrelé ovocie bude mať krásny aromatickú vôňu a môžete ľahko povedať, že je pripravený byť džús. Iv prípade, že plod nie je zrelé, nechať to zostať pri izbovej teplote po dobu niekoľkých dní, aby bolo zrelé.

Ak chcete využívať výhody ananásový melón šťavy po celý rok, olúpeme a nakrájame na ovocie na malé kocky a zmraziť tie. Môžete tiež zmraziť šťavu priamo.

Ste pripravení dať si pohár ananásový melón šťavy? Začnite ešte dnes a byť zdravý, vždy!

Takže ste sa snažil medovým melónom džús? Do podeliť o svoje obľúbené ananásový džús recepty u nás v sekcii komentáre.

load...