Zdravie a wellness

10 úžasných prínosov mydla Lemon Verbena

10 úžasných prínosov mydla Lemon Verbena

Bojíte sa, že vaša mydlo nie je tak dobrý, ako si myslel, že to bolo? Či existuje nejaký mydlo tam, že je bez chemických látok a ekonomický rovnako? Potom citrón verbeny Mydlo je to, čo by ste mali ísť!

A hádaj čo? Mydlo je dodávaný s celou radou zdravotných výhod. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní!

Lemon Verbena - prehľad:

Lemon Verbena, tiež známy ako Herb Louisa a Aloysia triphylla, je pôvodom z Peru, Bolívia, Čile a Strednej Ameriky. Tento závod bol pomenovaný Maria Luisa, princezná Parma. To bolo prinesené do Európy vráteného španielskej niekedy v 17. Alebo 18. Storočia, a od tej doby ľudia neboli schopní prestať hovoriť o jeho výhodách.

load...

Lemon Verbena je opadavý ker a je svetlo zelenej farby. Kvitne v neskorom lete a je používaný pre svoje silné citrónovou vôňou. Esenciálny olej sa získava z tejto byliny, ktorá má rôzne liečivé vlastnosti. Tento olej bol používaný po stáročia, a to najmä počas viktoriánskej éry, pre liečebné svalové kŕče, poruchy trávenia a tiež ako sedatívum. Bolo bežné, že ženy, posypeme niekoľko kvapiek oleja na svojej šatky, aby si vôňu a osviežujúce vlastnosti oleja.

Výhody Lemon Verbena:

Lemon Verbena má rôzne výhody, vďaka tomu, že je liečivý a aromatické rastliny. Rovnako sa používa pre kozmetické ošetrenie a kulinárske účely.

  1. Používa sa na zníženie horúčky a tiež pomáha pri hojení rôznych ochorení, ako sú napríklad tie, ktoré postihujú nervový systém, žalúdka a kože.
  2. Tiež známy ako kráľovná aromatických bylín, Lemon Verbena sa používa v potpourri.
  3. Používa sa aj pri príprave pokrmov ako želé, ovocných šalátov, zmrzlín, a je populárny dezert prísada. Používa sa na prípravu niektoré veľmi známe šalátové dresingy a ryžových pokrmov. Luisa, známy nápoj v Španielsku, je tiež s Lemon Verbena.
  4. Je to nielen uvoľňuje myseľ a telo, ale tiež pomáha v boji proti príznaky PMS a reguluje menštruačný cyklus.

Terapeutické vlastnosti Lemon Verbena:

Lemon Verbena je známy pre svoje terapeutické vlastnosti. To sa pokazí celulitídu, a teda ponúka hojenie, tónovanie a relaxačný účinok na kožu. To je dôvod, prečo táto bylina sa často používa pri výrobe prírodných mydiel.

load...

Výhody Lemon Verbena mydlo:

1. Mydlo pre všetky typy pleti:

Lemon Verbena mydlo obleky všetky typy pleti a dáva koži pocit, mäkké a ochabnuté. Esenciálny olej z tejto rastliny je šetrná k pokožke a pomáha udržiavať správnu rovnováhu prírodných olejov pokožky. Mydlo pomáha dať pleti rovnomerný tón.

2. Anti-Aging:

Mydlo bojuje proces starnutia tým, spevnenie pokožky. Ponúka pokožke mladistvý sviežosť, že žiadna chemická môžu rozširovať. To je predovšetkým preto, že z antioxidačných vlastností bylín. Antioxidanty sú známe, aby sa zabránilo predčasnému starnutiu kože.

3. Kože Purifikácia:

Lemon Verbena má mierne sťahujúce vlastnosti, ktoré pomáhajú pri čistení pleti a zbaviť baktérií, ktoré spôsobujú akné a vyrážky. To tiež pomáha zbaviť miernych tvárových jaziev a škvŕn.

4. Brighter Skin:

Jeho rastlinného pôvodu oleje pomáhajú pri poskytovaní pleti živené a pocit čistoty. Ponúka hladkosť pokožky a pozdvihne ho po každom umývaní. Mydlo obsahuje dobroty flavonoidov, ktoré upokojujú a vyživujú pokožku, čím jej žiarivý vzhľad.

5. Liečba Puffy Skin:

Lemon Verbena mydlo má vlastnosti podobné zeleného čaju. To môže znížiť začervenanie kože, a jeho protizápalové vlastnosti, sú ideálne pre liečbu nafúknuté kože. Chladiace a upokojujúci účinok mydla má tendenciu znižovať opuchy.

6. Eliminuje Akné:

Olej prítomný Lemon Verbena v mydle zbaví prebytočného mazu a znečisťujúcich látok z pokožky, bez toho aby spôsobila nadmerný vysušenie. To tiež zbaví baktérií, ktoré spôsobujú akné, čím zostane vady bez kože.

7. Opravy poškodenie tkanív:

Lemon Verbena je známe, že riadiť oxidačné poškodenia, že koža skúsenosti. To zbaví voľných radikálov a tiež pomáha pri oprave svalov po cvičení. To môže nechať pocit sviežosti a dodáva pokožke žiarivý vzhľad.

8. Liečba Herpes a genitálnym bradaviciam:

Mydlo pomáha pri liečbe opary a genitálne bradavice, keď používajú denne na postihnutú oblasť pokožky. Citrón balzam olej prítomný v mydlo je vysoko účinný vďaka prítomnosti prírodných viricides a Hydrosol.

9. Aromatické Parfum:

Lemon Verbena má voňavé vlastnosti, a tým, že je všadeprítomné používa pre výrobu organických mydla a potpourri. Vôňa z bylín funkcie ako prirodzený dezodorant a parfum.

10. Použité krása a liečebné procedúry:

Vzhľadom k jeho rôzne liečivé vlastnosti, to je používané v terapeutických masážnych centrách. Lemon Verbena mydlo je tiež používaný ako čistiaci prostriedok pleti v kozmetických salónoch. To je predovšetkým preto, že jeho antioxidačné a antivírusové vlastnosti a schopnosť odstraňovať prebytočný olej z kože bez sušenia von.

Teraz, keď viete všetko o citrón verbeny mydlá výhod, čo ešte čakáte? Tak zmeniť svoj mydlo a využívať výhody. Zamilujete si, ako vaša pleť vyzerá a cíti!

Viete, ako sa robí citrón verbeny mydlo doma? Nezabudnite sa podeliť o svoje recepty s nami komentovanie nižšie!

load...