Účes

Výukový program: dovnútra ryby

Výukový program: dovnútra ryby

Rybieho chvosta vrkôčiky boli v móde, ako inokedy! A to je pre veľmi dobrý dôvod príliš. Môžete túto dva pramene opletenie štýl náhodný alebo chaotický pre záhradné párty, ísť na vzhľad Beachy alebo dokonca premeniť ho v up-to pre letné svadby. Je univerzálny a my všetci milujú všestranné účesy nie? Ale myslíte, že to vyzerá príliš ťažké zvládnuť? Vôbec nie. A akonáhle sa dostanete na kĺb týchto povrazcov, možno budete prekvapení tým, ako ľahké je na ich vytvorenie.

Nižšie nájdete naše vodidlo pri vytváraní dokonalej fishtail vrkoč, zakaždým.

Stupňovito Tutorial:

Krok 1:

Prvý prep vaše vlasy s pádlom kefou a Bamboo Smooth Anti-Vlhkosť Hair Spray získať hodvábne hladký, rope vzhľad.

load...

Krok 2:

Smerovo vyhodiť dieťa vlasy z tváre a v prípade potreby sprej ho s Climate Control, krepovateniu a flyaway stíhacie Skrotenie sprejom.

Krok 3:

Teraz sa malá časť vašej strane vlasy a rozdeliť do dvoch prameňov (nie tri, ako klasický vrkoč). Budeme sa odkazovať na tieto ako horné konáre a dolnej vetvy.

Krok 4:

Od vonkajšieho okraja spodného reťazca, sa malá časť a zospodu spodného reťazca pridať do horného vlákna.

Krok 5:

Z vonkajšej strany horného reťazca, sa malá časť a zospodu, pridať do spodného reťazca.

Krok 6:

Udržujte Opakovaním tohto kroku, kým nemáme na vlasy z pôvodného § ho ďalej.

Krok 7:

Ak chcete pokračovať v pletení, teraz musíme pristúpiť s francúzskou vrkoča. To je takmer rovnaká opäť podobne ako u rybieho chvosta vrkoča.

load...

Potom sa prameň od vonkajšej hrany spodnej reťazca, prejsť zospodu nahor reťazca. Spolu s tým je tiež nutné, aby sa třísknout časť z rozpustené vlasy a pridať ju do horného vlákna.

Krok 8:

Teraz z horného vlákna, na vonkajšom okraji, sa malá časť vlasov prechádzať na spodnej vlákna. K tomu pridať ďalšiu malú časť vlasov z oblasti spodnej vetvy.

Neustále opakujú, kým sa vrkôčiky uhlopriečne prejsť z jedného konca na druhý povrch hlavy.

Krok 9:

Potom, čo urobil s francúzskym opletenie vzoru, budete musieť aj naďalej rovnakým spôsobom (Fishtail vrkoč) bez pridania ďalších častí vlasov na neho.

Takže vziať malú časť z vonkajšej oblasti spodnej časti a pridať ju do hornej časti. Potom malú časť z vonkajšej oblasti hornej časti a pridať ju do spodnej časti.

Tento postup opakujte, kým sa nedostanete na špičke vlasy a zaistite ju elastickú.

Krok 10:

Potom, čo urobil, sprej svoje vrkôčiky s lakom na vlasy. Odporúčame, Kérastase Double Force.

Ak chcete dať chaotický vzhľad, potom choďte do toho a vytiahnite na vrkoča trochu, aby sa uvoľnili to inak, môžete ho nechať, ako to je. Tiež je úplne v poriadku, ak tam je bump alebo uzlík, nechaj to byť.

Môžete si tiež urobiť niekoľko rôznych účesov ako updo alebo dokonca zabaľte ju do hornej uzol.

Poďme poháňať vás na vyššie uvedené tutoriálu k videu nižšie!

A ak budete chcieť obrátiť tieto vrkôčiky do nóbl up robiť... Tu je niekoľko ďalších možností.

Tak, ako cool je to naruby rybieho chvosta vrkoč? Tento štýl môže trvať veľa času vytvoriť, ale akonáhle k dokonalosti je veľmi ľahké robiť, a okrem toho, že vrkôčiky sú rozhodne stojí za vyskúšanie. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

Zdroj obrázku: 1

load...