Účes

Najlepšie africké účesy - náš top 25

Najlepšie africké účesy - náš top 25

Vec, o afro vlasy, je to, že je skutočne univerzálny. Môžete športu širokú škálu účesov, že dievčatá s rovnejší vlasy môžu len snívať. Au naturel, dredy alebo uvoľnené hair- môžete mať toľko zábavy, bez ohľadu na vaše preferencie je. Tu sú štýly, aby vás inšpirovať, čo iste každý otočí, ako budete chodiť.

Uvoľnené chlpy:

Chcete dlhú hair- ako naozaj dlhé vlasy. Ale čert zmrštenie. Nezáleží na tom, koľko času prejde, je to pocit, ako by vaše vlasy sa nikdy dostať do bodu, za ramená. Ale dĺžka túži po, je to len pár krokov. Je nutné natiahnuť vlasy, predtým, než idete na akékoľvek dočasné alebo trvalé liečby. A rovnanie von vlasy sami, nie je to tak ťažké, ak budete postupovať podľa tohto kompletný návod, ako.

A teraz, že vaše vlasy je všetko rovné a elegantný, tu sú štýly, ktoré môžete vyskúšať von na uvoľnené vlasy.

Top 25 African účesy

1. Fringe:

Otupiť bangs- sú elegantné, elegantné a formovať svoju tvár oh-tak-dobre. Bohužiaľ, tak veľký, ako vyzerajú, fungujú len na rovné vlasy. Ak vaše vlasy prešla trvalú liečbu rovnanie, môžete ísť rovno von a dostať je.

load...

Ako štýl?

Ak ste už dostali vaše vlasy sa narovnal, tento štýl si vyžaduje absolútne žiadne úsilie. Len pracovať pre úpravu séra do vlasov, kefu a chváliť sa tento štýl.

Je to pre vás?

Tieto rany fungovať pre všetky tvary tváre, ale dĺžka zvyšku vašich vlasov je niečo, čo je potrebné zvážiť pri získavaní niečo také urobil.

2. Bočné oholenie krútia:

Od macho na hermafroditických na ženský, oholil strany majú skutočne za sebou dlhú cestu. Vyzerá to skvele na prírodné alebo ošetrené vlasy, ktoré urobil viac a viac žien rozhodnúť sa pre tento Smerovanie účes. Rihanna, skutočnou inšpiráciou, je mäkké, Ombre krútia vyzerajú extrémne očarujúce.

load...

Ako štýl:

Začať s vlasmi, ktoré už boli narovnané. Pracovať volumizing produktu do vlasov - niečo, čo pridáva veľa lesku. Teraz si veľký barel kulmy a štýl voľné kadere. Až budete hotoví, zmiesť vlasy off na stranu ukázať-off svoju oholenú hlavu a nastaví sa stredná fixácie.

Je to pre vás?

Tento štýl vyzerá skvele na všetkom.

3. Pletené Bouffant:

To je skvelý spôsob, ktorý pracuje na narovnané vlasy alebo vlasy, ktoré boli natiahnuté. Pletené halo vyzerá elegantne a budete sa cítiť ako pekná ako princezná.

Ako štýl:

Musíte pracovať kondicionér do vlasov a vykefujte nejaké spleti. Potom zmiesť vlasy off na stranu a začať francúzskej opletenie, pridávať časti vlasov, ako budete pohybovať okolo. Po dokončení preč s vrkoč, zastrčiť dovnútra a pin.

Je to pre vás?

Jedná sa o veľmi adaptabilná štýl, ktorý pracuje pre väčšinu. Ak máte širšie tvár, vždy môžete pridať ďalšie množstvo do vrkoča.

4. Včelí úľ:

Tento ročník štýl zostáva favoritom veľa. Je ľahké obnoviť a vyzerá krásne na narovnané vlasy. A najlepšie na tom je, môžete pridať svoj vlastný vkus, ktoré jej boli styling ho s príslušenstvom podľa vášho výberu.

Ako štýl:

Môžete začať tým, že použitím klimatizácie sérum pre vaše vlasy a vyhladenie to. Úsek z vrcholu a zhromaždiť zvyšok vo vysokom copu. Rozdeľte chvost do sekcií. Opustenie najspodnejšej časť intaktné, dráždiť ďalšie sekcie pre vytvorenie zväzku. Zložiť doberal úseky na základňu a zaistite vlasy kravatu. Vyhladiť poslednej časti a obaliť to okolo drdolu. Pre prednú časť, votrite pomádu medzi dlaňami a vyhladí vlasy. Potom zastrčiť to preč a dokončiť postrekom dostatočné množstvo laku na vlasy.

Je to pre vás?

S týmto účesom, môžete ísť tak veľká a tak objemné, ako chcete. Športové tento účes je perfektný spôsob, ako prevádzať niečí vnútorné diva.

5. Bočné Swept Curly Bob:

To je naozaj elegantný štýl pre tých, ktorí s krátkymi, narovnané vlasy. Kadere sú uvoľnené a trochu chaotický. Tento účes sa hodí takmer každú príležitosť.

Ako štýl:

Naneste volumizing sprej na vlasy, a časť ho na jednu stranu. Za použitia stredotlaké barel kulma, kadere štýlu. Vtipálek a sprej spodnú časť pre väčší objem a potom nechať krútia odpočívať na vrchole. Nakoniec nastavte pomocou silnej fixácie.

Je to pre vás?

Tento krátky, chaotický štýl vyzerá najlepšie na tie s dlhými plochami.

6. Bočné Swept Waves:

Jedná sa o zjednodušujúce účes, ktorý je prakticky bez námahy štýl. Bočné prúdením, vlnité rany oživiť inak nevýrazné vrkoč.

Ako štýl:

Po prvé, je potrebné použiť volumizing produkt do vlasov, čistiť ju a nechajte uschnúť. Zhromaždiť vlasy do copu na šije, a za použitia veľkého barel kulma, krútiť konca. Prstov hrebeň cez pony, aby to vyzeralo menej štruktúrované. Teraz, pokiaľ ide o rany, potrite ju smerom nahor a stočiť ju smerom od tváre. Potom zamiesť ju na bok. A sprej so strednou fixácie, aby všetko na svojom mieste.

Je to pre vás?

Tento účes pracuje pre každého.

7. Blunt Bob:

Kto môže poprieť, že lákadlami krátke, symetrické bob? Je to nadčasový štýl, ktorý môže nikdy vyhasnúť. Namiesto toho, aby padajúce ploché, vlasy tu bol zľahka zakrivený dovnútra do rámu tvár.

Ako štýl:

Pracovať volumizing výrobku do vlhkých vlasov a čistiť, ako si vyfénovať. Potom prikryť vlasy cez kefu a spustite ho pod fúkaciu sušiarni. Stanovuje ohybnú fixácie.

Je to pre vás?

Táto metóda funguje najlepšie na drobné tváre.

8. Objemná Bun a Bangs:

Chcete rany, ale nie sú príliš istí ťahom off. Môžete sa zaviazať k myšlienke a sa ponoriť, alebo môžete mať vždy faux rany, ako je Rihanna tu. Tieto rany pridať ďalšie okraje s objemným drdolu a môžete ho znovu vytvoriť pomerne ľahko, a to buď prostredníctvom skladanie vlastných vlasov alebo pomocou rozšírenia.

Ako štýl:

Zhromaždiť všetky vaše vlasy do vysokého chvosta. Potom rozdeliť ho do sekcií. Vezmite vrchnú časť a potrite ju dopredu, takže spočíva v celej čelo. A uistite sa, že ju pripnúť na základni a používať lak na vlasy tak, že zostane na svojom mieste. So zvyškom sekciách, podpichovať a striekať vytvoriť veľa objemu. Vezmite jednu sekciu a obaliť to okolo základne vrkoča. Urobiť to isté s ostatnými úsekmi, baliace nad sebou, aby si plnšie, objemný buchtu. Len pin všetko na svojom mieste a hmly lak na vlasy udržať buchtu z rozpadá.

Je to pre vás?

Tento účes ide naozaj dobre s dlhými tváre.

9. Beachy vlny:

Extrémne všestranný štýl, ktorý sa hodí len o nejaké oblečenie. To sa dá ľahko štýl a sňať.

Ako štýl:

Začnite tým, že spritzing spreje morskej soli na vlhké vlasy. Môžete si nechať vaše vlasy uschnúť na vzduchu alebo použiť ranu vlasov, ale uistite sa, že budete mať scrunching ako vaše vlasy vysušuje a stiahni rozstrapatené vzhľad.

Je to pre vás?

Tento štýl pracuje pre každého.

10. Mohawk:

Mohawks musí byť edgiest rozhliadnuť. Preč sú dni, kedy to bolo len sported cyklistov a punks. Tieto Mohawks vidíte okolo sú štýlové, módne a totálne ženský. A oni sú tak univerzálne, môžete štýl je tak, aby odrážali vašu osobnosť a aby boli vaše vlastné.

Ako štýl:

Toto Mohawk iste pripomína viac tradičných štýlov. Ak chcete získať tento pohľad, budete potrebovať silnú pozíciu gél alebo pomádu. Uistite sa, že vaše vlasy sú trochu vlhké, než začnete. Pomocou gélu alebo pomádu, pretiahnuť svoje vlasy nahor a jemne krivky koniec. Uistite sa, že máte všetky pramene, ktoré neboli oholené na elegantný, elegantný vzhľad.

Je to pre vás?

Tento štýl vyzerá úžasne na tých, ktorí majú dlhé tváre.

Senegalské zvratov a Dreadlocks:

Ste vložili do tohto úsilia. Máte postarané o vaše dredy v priebehu mesiaca, umytím, valcovanie uvoľnené pramene a voskovanie je. V neposlednom rade sú zamykanie na svoje miesto. Ocitnete je voskovanie čím ďalej tým menej často. Žiadne voľné pramene už nie. A vy blahoželať sami na úspech svojich dredy. Je to celkom zábavné jednoducho nechať byť, ale ak ste niekedy v nálade na malú zmenu, tu je, ako si môžete úpravu účesu.

11. Plne Pletené Bun:

V prípade, že dredy ste sa rozhodli pre tak z opletené varianty, potom si môžete znova túto vrcholne elegantný štýl. Toto môže byť dosiahnuté aj tým, že pletie malej časti vlasov a ich uvádzanie hore. Ale vyzreté dredy, aby to menej časovo náročný proces a nie je tam žiadny priestor pre voľné pramene, ktoré požičiavajú to Updo pomerne elegantný vzhľad.

Ako štýl:

Zhromaždiť všetky svoje zámky do high-top pony a zaistite vlasy kravatu. Že niekoľko zámkov v čase, obaliť to okolo základne vrkoča. Tuck a pin, aby ju udržali na mieste. A zostať ďaleko, ďaleko od stylingových gélov a sprejov pre udržanie svojej dredy.

Je to pre vás?

Táto metóda funguje pre tých, ktorí majú chudé, pletená dredy. Silnejší zámky sťažujú obnoviť tento štýl.

12. Vysoká Pletené Pony:

Ani bun ani pony, ale niečo medzi tým. Tieto dredy požičať elegantný a elegantný vzhľad inak zjednodušujúce štýlu.

Ako štýl:

Zhromaždiť svojich zámky vo vysokej cope potom zložiť do konca zámkov jemu.

Je to pre vás?

Tento štýl práce pre tých, ktorí sa rozhodli pre stredné pletenými dredy.

13. Bočné Swept Dreadlocks:

Jedná sa o pomerne ženský pohľad na klasický dredy. Tieto dredy tu boli vykonané s použitím back-kefovanie a valcovanie metódu, ale tento štýl funguje na všetkých typoch dredy, s výnimkou naozaj hrubé jeden.

Ako štýl:

Zamiesť svoje zámky dozadu a zaistite im vlasy kravatu.

Je to pre vás?

Táto metóda funguje pre všetky typy dredy a všetky tvary tváre.

14. Obávanej Mohawk:

Dredy fungovať pre všetky dĺžky vlasov. To musí byť najúžasnejšia vec, o nich. Ak už športové Mohawk, môžete dredy z zarastení vlasy. Alebo, ak už máte dredy, môžete ušetriť off zo strán pridať nový smer ku skutočnému a pokúsil štýlu.

Ako štýl:

Tieto dredy boli skrútené a zviazaný k sebe k vytvoreniu tohto štýlu. Ak chcete pridať ďalšie eleganciu, vždy môžete farbiť svoje dredy.

Je to pre vás?

Tento štýl je určený pre tých, ktorí sú ochotní sa zaviazať k dredy. Tento štýl vyzerá dobre na každého.

15. Cop a Loose Zámky:

Ak chcete získať dredy a potom zabudnúť, že existujú. Mnoho štýlov, ktoré pracujú na bežný vlasov môže byť vylepšený tak, aby vyhovovali dredy. Ich uvádzanie do chvosta je len jedným z nich.

Ako štýl:

Len nech sa desí vpredu byť, a vytiahnuť späť zvyšok do vysokého chvosta.

Je to pre vás?

Táto metóda funguje pre dredy, ktoré nie sú plne vyzreté.

16. Bočné Swept senegalské Twists:

Senegalské zvraty sú dlhodobo účes. Vyžadujú veľa úsilia a môžu byť uchovávané po dobu mesiacov. Ide o ďalší názor na zákruty, s pridaním cornrows a bočné pozametal vrkôčiky.

Ako štýl:

Ak máte v pláne na získanie senegalské zvraty hotovo, môžete začať dostať cornrows na jednej strane, z chrámu ku korune, takže vrkôčiky zostať flexibilná. Potom zmiesť vlasy na jednu stranu a pripnúť ju späť.

Je to pre vás?

Pre tento účes, dĺžka je oveľa dôležitejšie ako textúra. Hoci to môže byť stiahol dievčatá športových kratšie vlasy, majú kaskádové vrkôčiky, dlhšie vlasy funguje lepšie.

17. Cornrows a Dreadlocks:

A teraz, prečo ísť na jednom štýle, keď môžete mať všetko? Tento účes je kombináciou cornrows, dredy a voľné kadere, ktorý bol štylizovaný do chvosta.

Ako štýl:

To je zložitá kombinácia mnohých vecí. Teraz, nemusíte dredy, ktoré sú plne vyzreté. Ktorý sa práve vrátil kefovanie a nastavenie voskom bude fungovať. Jedna časť bola spletené do cornrows pričom rany sú čiastočne voľná a čiastočne desil, a zvyšok vlasov bola vtiahnutá do chvosta. Volumizing výrobok bol použitý na voľné kadere dať mu ďalšie telo.

Je to pre vás?

Tento štýl funguje na vlasy, ktoré nie je príliš pevne stočený.

Natural Hair:

Kinky vlasy sú úžasné. Perióda. Kto potrebuje chemické ošetrenie a nákladiak styling nástrojov, keď to, čo máte ďaleko presahuje to, čo to môže byť? Či už ste už fyzická, alebo sú v čele (žiadna slovná hračka určená), v tomto smere, tu sú niektoré nápady, ako hrať až prirodzenú štruktúru vlasov.

18. Curly Bob:

Prečo ešte prejsť všetku snahu sa pretiahnuť a skrotiť svoje kučeravé zámky keď to môže vyzerať tak úžasné, s minimálnym úsilím. -Li vaše vlasy prirodzene cievky, všetko, čo musíte urobiť, je nechať to byť a vyzerajú skvele.

Ako štýl:

Jediné, čo musíte urobiť pre dosiahnutie tohto štýlu je pracovať lesk posilnenie sérum prostredníctvom vlhké vlasy. Prst hrebeň vo všetkých smeroch a nechajte ho uschnúť. Ale dbať na to, aby výrobky, ktoré používate neváži sa vaše vlasy. Môžete vždy navrch ešte s lakom na vlasy, aby sa vaše vlasy, bezo zmeny po celý deň.

Je to pre vás?

Tento štýl pracuje pre takmer každého.

19. Cievky:

To je skvelý spôsob, ako predvádzať svoju Mohawk, bez toho aby ste museli uvoľniť vlasy. Hráte si prirodzenú štruktúru vlasov a navrch ešte s roztomilou čelenkou pridať dievčenskú dotyk.

Ako štýl:

Pracovať pre úpravu séra cez vlasy a štetcom ho späť. Pretiahnuť a vyfénovať vrchol držať ju a nastavte ju s lakom na vlasy. Rozcuchat ostatných, aby to trochu chaotický vzhľad.

Je to pre vás?

Tento štýl funguje najlepšie na tie, s oválnym tvárou. Aj keď, ak môžete vytiahnuť z Mohawk, budete pravdepodobne vytiahnuť tento štýl off rovnako.

20. Odtiahol:

Jednoduchý účes, super-ľahko obnoviť a skvelé na pohľad. Ak vaše vlasy sú na dlhšej strane, to je skvelý pohľad na šport.

Ako štýl:

Naneste kondicionér produkt do vlhkých vlasov a časť ho na dve polovice. Pretiahnuť svoje kadere a pin je tak, aby ležali naplocho. Nechajte zvyšok vlasov byť možná finger-komb im trochu oddeliť krúti.

Je to pre vás?

Táto metóda funguje pre väčšinu druhov kadere, ale tie sa naozaj kučeravé vlasy, možno bude musieť dať v extra úsilie, aby pretiahnuť svoje vlasy a používať lak na vlasy, aby ich vlasy ležať vo vodorovnej polohe.

21. Reprodukcia Pixie:

Jedná sa o pomerne unikátny spôsob, ako štýl škriatok. Vlasy, hoci to bolo natiahnuté, stále si zachováva niektoré jeho textúry.

Motyka K štýlu:

Ak chcete znova tento štýl, v prvom rade je nutné pomádu. Môžete tiež použiť silné fixácie, ale Pomáda dáva lepšie výsledky. Musíte si vlasy sú vlhké. Trvať nejaký pomádu medzi dlaňami a práca ju po vlasoch smerom nahor. Prípadne si môžete pretiahnuť svoje vlasy od rána sušenie, zdvihnite ju a sprej so silným fixácie.

Je to pre vás?

Tento štýl práce pre tých, ktorí majú naozaj výstredné vlasy, pretože to mierne kľukatý textúru presvitať.

22. High-up Pony s Side-zdvihovom Bangs:

Toto je príklad jednoduchého štýlu, ktorý bol povýšil na novú úroveň. Zložené rany, sú cornrows a objemnejšie pony, všetky AMP zjednodušujúce štýl.

Ako štýl:

Naneste kondicionér produkt a časť off vlasy. Začína na spánkoch, vrkoč niekoľko úsekov cornrows. Prsty česať svoje rany von a kravate zvyšok hore.

Je to pre vás?

Táto metóda funguje pre všetky typy kudrliniek, hoci výsledky by mohli skončiť trochu inak.

23. Bočné pozametal Curly Pixie:

Kto hovorí, že ofina môže byť stiahol na rovné vlasy len? Môžete skaly zložené rany, len sa uistite, že sú jemný a asymetrické, takže nemusíte skončiť hľadá ťažké.

Ako štýl:

Je to naozaj dôležité oddeliť a udržiavať kadere. Za týmto účelom je potrebné pracovať kondicionér do vlhkých vlasov. Nechajte ju uschnúť. Prst hrebeň a sweep buchne preč na stranu. Môžete ju nastaviť pomocou laku na vlasy, ak chcete.

Je to pre vás?

Tento štýl práce na vlasy, ktoré tvoria pevné kadere prirodzene.

24. Umelá Updo:

Vec, o kadere, tam je vždy toľko objem. Existuje snáď lepší spôsob, ako využiť prírodné štruktúru, než aby ju v updo. A ak máte krátke vlasy? No, vždy môžete predstierať.

Ako štýl:

Použiť kondicionér sérum na vlhké vlasy. Finger-hrebeň ako uschne udržať svoje kadere. Dať svoje kadere a nastavte ju silné fixácie.

Je to pre vás?

To funguje na vlasy, ktorá má, S 'tvarované kadere.

25. Buzz Cut:

Ak chcete urobiť vyhlásenie, ale zaoberajú sa svojimi vlasmi, styling to - nie je to naozaj vaša vec. Skvelé! Potom tento pohľad je ideálny pre vás. Nízke nároky na údržbu - a predsa tak nervózny!

Ako štýl:

Napokon, štýl, ktorý nevyžaduje žiadnu styling! Aj napriek tomu, že je to tak, uistite sa, že vlasy zostávajú správne podmienená dodať, že lesk.

Je to pre vás?

Tento strih vlasov robí váš tvár do stredu pozornosti a skutočne kladie dôraz na vaše tvárové rysy. Má funkciu chváliť, potom by ste mali určite vyskúšať tento štýl.

load...