Účes

6 najnovších Party účesov Spolu s tipovacími tipy

6 najnovších Party účesov Spolu s tipovacími tipy

Táto strana sezóna vyzýva k vyskúšaniu nových sledovanie trendov účesov. Účesy podčiarkujú krásu žien. Jednoduchá a rýchla účesy strany dať prestávku od monotónna vzhľad a dá vám moderný a nádherný vzhľad. Či už je to ples v noci, formálne strany, svadby alebo akékoľvek udalosti, existuje veľa možností pre vás pre rýchle a sexi účes, ktorý vám bude obliekať a vyzerať ohromujúci pre túto udalosť.

Tu je niekoľko možností pre nejakú moderný a úžasný vzhľad - môžu byť modifikované tak trochu, aby to vyzeralo viac príležitostné alebo formálne - v závislosti od druhu udalosti sa zúčastňujete.

Tu je zoznam najnovších účesov strán môžete vytiahnuť pre zvláštne príležitosti:

1. Low prehodil Bun:

Bočné pozametal rany a nízke hodil buchta je rozhodne medzi úhľadné, elegantné a rafinované účes na party 2017, ktorá je v tomto roku! Tím tento pohľad s perfektným oblečenie a dymové oči, potom ste pripravení!

load...

Ako dosiahnuť tento cieľ hľadať:

Časti vlasy do bočnej cestičkou pod up na rany na oboch stranách hlavy. Kefa zvyšok vlasov do nízkeho copu a zaistite vlasy kravatu. Otočiť chvost a cievka ho tvoriť buchtu. Zaistite buchta s sponkami a skončiť s silné fixácie.

2. Vlasy krúti:

Vlasy kadere vyzerať sexi a zvodne. Rozhodne nepatrí medzi novými účesy pre stranu, ale oni vám dokonalý vzhľad, ak ste športový rovné vlasy na pravidelnom základe.

load...

Ako dosiahnuť tento cieľ hľadať:

Pokiaľ máte jemné vlasy, naneste trochu volumizing penu a vyfúkať vlasy pomocou guľatej kefy barel. Akonáhle sa tak stane, vytvoriť kadere na vlasy pomocou veľkých barel kliešte. Nastavte kadere s silné fixácie a potom dráždiť krútia oddeliť krúti dobre.

3. Sky High Bump / úľ:

Videli sme osobnosti účesy športové tento pohľad na červenom koberci a tento účes bol vždy štýl vyhlásenie.

Ako dosiahnuť tento cieľ hľadať:

Pripravte si vlasy, aby jej nový impulz hlasitosti - platí volumizing penu a vyfúkať vlasy hore. Potom rozdeliť vlasy a tupírovať ju dať mu hlasitosť na korune. Ľahko kefa späť vlasy a štýl, ako chcete. Môžete buď vytvoriť buchtu so zvyškom vlasov alebo vytvoriť pol až polovicu dole štýlu. Zaistite účes so silným držanie účesu.

4. Pony s pouf:

Táto sexi vysoké cop s pouf funguje perfektne s takmer všetkými oblečenia špeciálne s malé čierne šaty.

Ako dosiahnuť tento cieľ hľadať:

Pripravte si vlasy použitím volumizing penu, čím sa získa vlasové korienky a štruktúru. Vyfúkať a začať backcombing korunovú časť vlasov. Dať mu extra hlasitosť backcombing trochu viac. Česať na temene vytvoriť pouf a zaistite ho sponkami. Zvyšok vlasov je zviazaný vytvoriť vysoko vrkoč.

5. Pixie Look:

Krátke vlasy by sa vám nezabráni hojdacia večierok. Stačí použiť najlepšie vlasové prípravky, aby vaše hriva lesk a textúru.

6. Textúrou Bun:

Textúrou Bun vyzerá skvele s koktejlové šaty a dymové oči. Sú to skvelá voľba pre ľudí s prírodnými vlnami vo vlasoch.

Ako dosiahnuť tento cieľ hľadať:

Vyfúkať vlhké vlasy s použitím difúzora, ktorý bude zvýrazniť prirodzené vlny vo vlasoch, alebo len vytvoriť kučery pomocou veľkých barel kliešte, spustite kefa prostredníctvom vašich kučier od seba oddeliť. Prsty, hrable prostredníctvom svojej kadere a vytvoriť strednú úroveň buchtu. Zaistite sponkami a dokončiť za použitia stredného fixácie.

Ako cool je to? Je to tak? Tu je video, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť dosiahnuť účesov strán.

load...