Účes

10 krásnych Updos pre dlhé kučeravé vlasy

10 krásnych Updos pre dlhé kučeravé vlasy

Kto hovorí, že kučeravé vlasy a updo je nejdú dohromady? Istí, že potrebujú veľa TLC, ale styling dlhé kučeravé vlasy môže byť zábava a sofistikovanejšie. Z vysokého vlnitým buchtu ku glam krútil updo, čítajte ďalej a vidieť naše prvé desiatky celebrít inšpiroval updo účesy pre dlhé kučeravé vlasy!

Ako to urobiť Updo pre dlhé kučeravé vlasy - 10 jednoduchých štýlov:

1. Polčas Updo:

Ďalším spôsobom, ako držať na all-prirodzený vzhľad bez extra objem kučeravý tam je vytiahnuť polovicu vlasy dozadu ako speváčka Carrie Underwood urobil. Ak chcete znova Carrie nádherný účes, podpichovať vlasy na temene pred upevnením ju do Bouffant. Vytiahnuť vlasy od strán a zaistite ho za hlavu, vytvára jednoduchý half-up, robiť. A konečne, oblúčik končeky vlasov s curling prútikom a použiť nejaký lak na vlasy, aby je definovaný.

2. Vysoká Ponytail:

Speváčka Jennifer Lopez vyzerá oh-so-chic s ňou super- dlhé, kučeravé zámky vytiahol do vysokej copu. To kučeravý vrkoč má vysokú módne okraj, vďaka doberali textúrou a vysoké umiestnenie. Obnovovať tento elegantný štýl funguje najlepšie s dlhšou srsťou. Kombinujú prirodzenú štruktúru s texturizačním sprej pre dynamické kadere. Potom, čo ste navrhol svoje kadere, vytiahnite si vlasy až do super-high cope, a zaistite ho s vlasmi elastické.

load...

3. Easy Updo:

Hayden Panettiere má vzhľad je bez námahy ale krásny. Zvlnená updo môže vyzerať naozaj sofistikované a sexy, a na rozdiel od rovné vlasy, vaše kučeravé vlasy pridať objem a pohyb na vzhľad. Herečka sa rozhodne opustiť svoje rany skrútený rámovanie jej tvár, a kadere sú úplne definovaný, ale celý vzhľad je stále nejasne voľné a rozstrapatené pre hravý vzhľad, ktorý zbalí v mnohých textúry a odraziť

4. Korunovať Braid a dlhé zdvihy:

Pesničkár Delta Goodrem vyzerá nádherne s očarujúcimi kadere vo svojich dlhých zlatých zámky. Ona športové dojička vrkoč, a udržuje ju vyzerať sexy s objemnými, zvodné kadere. Tento romantický účes je ideálny pre dlhé, rovné a husté vlasy, ako kadere dať nejakú definíciu pre rovné zámky.

5. Topknot:

Herečka Thandie Newton vždy vyzerá rokliny, keď predvádza svoje kadere. Pre vzhľad, zhromaždí vlasy hore a mierne k jednej strane a zaistite ho s kolíkmi, bez toho by to vyvolalo nejaké zlomeniu alebo poškodeniu. Toto dlhé kučeravé vlasy updo je elegantný a moderný, a je to skvelý spôsob, ako zachovať chladnú hlavu v lete.

load...

6. Curly Cop S Bouffant:

Megan Fox upíri up klasický konský chvost účes tým, že nosia Hers vysoko na hlave s nafúknuté Bouffant. Ideálne pre noc v meste, aby znovu Megan vzhľad, podpichovať vlasy na temene vytvoriť veľký Bouffant a použiť nejaký ľahký lak na vlasy, aby sa vaše Bouffant hladké a elegantné. Udržujte zvyšok vlasov kučeravé pre ohromujúci kontrast.

7. Curly Sock Bun:

AnnaLynne McCord je priamo na trend so svojím obrovským, gravitácia-vzpierať ponožky drdol. Objímať prirodzenú štruktúru jej kučeravých vlasov je 90210 herečka pridal ešte viac pizzaz k jej updo s niekoľkými chápadlami vlasov vľavo voľná formovať jej tvár. Skvelý účes na leto a pre polo slávnostné udalosti, sme absolútne milujú tento pohľad!

8. Vysoké Bun With A Bouffant:

Čiastočné vysoká buchta updo vám dáva to najlepšie z oboch svetov: eleganciu updo v prednej a množstvom dĺžky v chrbte. High School Musical herečka Vanessa Hudgens vyzerá skvele v zatočený up'do s Quiff. Ak chcete znova vzhľad, tupírovať svoje rany a pin je späť pre očarujúce vzhľad. Výhodou nosí kadere s vlnitými vlasmi, je to robí váš tvár dlhší ľahko a štíhlejší vzhľad a nemusí byť čistý a časovo náročné.

9. Vlnité Updo:

Tento Taylor Swift účes ponúka dostatok objemu a rozmeru. Tu ona má svoje dlhé zámky v klasickom up'do s voľnými, tvárou rámovanie úponky vlasov. Pre mäkké a romantické štruktúry vlasov, ako je Taylor, streknúť trochu textúrovacích spreje na vlasy, vytiahnuť si vlasy pevne a pripnúť ju späť. Nech niekoľko flyaway vlasy zostať voľná pre zavŕšenie.

10. Zvlnený Up'do S Bouffant:

Klasickým look- Singer Demi Lovato je zložité, zvlnené up'do style-je jednoduchý. Herečka vyzerá skvele s ňou gaštanové zámkami v koketná Bouffant. Ak chcete znovu svoj vzhľad, začnú s kulmou, aby sa veľa špirálových kudrliniek. Ďalej tupírovať vlasy pre vytvorenie zväzku, oddiel niektoré úponky okolo tváre a zamiesť zvyšok vlasy do copu. Twist, zabaliť a zabezpečiť vlasy pomocou kolíkov. Dokončiť sexy vzhľad s veľkorysým množstvom laku na vlasy. Veľkým plusom - to neskrýva svoju tvár!

Tak tu to máte - naša desať updo účesy pre kučeravé dlhé vlasy! Aký je váš obľúbený updo pre dlhé kučeravé vlasy? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

Video On Simple kučeravé vlasy Updos

load...