Účes

Najlepšie účesy na vlasy na ramená - Top 10

Najlepšie účesy na vlasy na ramená - Top 10

Ramená srsť je prakticky najviac zvládnuteľné dĺžka srsti našich časových možnostiach. Ak nie ste rád chlapčenským účesom potom je najvhodnejší dĺžka vlasov, pomocou ktorého môžete dokonca štýl ľahko.

Môžete ísť na vrstvami kadere a rany s týmto elegantným účesom. Trhaný a elegantné štýly pre celej dĺžke vlasov sú tiež nie je zlá voľba. Najlepšia vec je, že neberie moc času na styling týchto každodenné účesy pre stredne dlhé vlasy alebo vlasy po ramená.

Tu sú moje top 10 účes návrhy po ramená vlasy. Na váš zmysel pre štýl a tvaru vašej tváre báze, môžete sa rozhodnúť, ktorý z nich vybrať a športu.

1. Predné bočné Krieda Bangs:

Sis myslel, že len bočné rany dobre vyzerať? Môžete skaly s predným ofinou. Do niektorých mäkkých a rozštiepené predné rany, ktoré si môžete boku zákrutu na inú výstavu úplne. To je jedným z najnovších účesy pre stredné vlasy.

load...

2. Vrstvená na ramená účes a krútia:

Uvoľnené chaotický kadere sú veľkým hitom, ak sa chystáte na kadere s dĺžkou cez rameno účes.

3. Neporiadok na ramená účes:

Dĺžka ramena účes môže byť chaotický a lenivý vzhľad s dotykom kulmy nasleduje dvakrát až trikrát opakovaného česanie s pádlom kefou a ešte niečo navyše nádychom sušenie fúkaním. Médium Dĺžka účes vám nebráni v dosiahnutí tejto úžasnej chaotický vzhľad.

4. Perie a von krútia:

Jedná sa o sladký pohľad, ktorý možno ľahko dosiahnuť s rezom rameno dĺžka vlasov. Musí byť zachovaná podľa vrstiev alebo okrajoch prebiehajúcich po celej dĺžke vlasov. Môžete použiť pádlo kefu a vašu sušiče dostať perie na rany.

load...

5. Elegantný na ramená účes s dlhými Side Krieda Bangs:

Jedná sa o sladké jednoduchý vzhľad, ktorý bude ťažko vyžadovať žiadne maintainence.You môže dosiahnuť tento vzhľad s lesklým vlasmi séra a dĺžkou ramena rez s dlhým zdĺhavé strany pozametal rany.

6. Vlny a cez rameno Dĺžka vlasov:

To je úžasné pohľad na šport a nemusíte ponáhľať do salónu k dosiahnutiu tohto celebrity vzhľad. Môžete použiť svoj veľký barel kulmy a trochu pádlo kefovanie nechať svoje kadere klesnúť a nastaviť do vĺn v priebehu celého vlasy. Použiť nejaký silný držať sprej alebo lesklé sprej na pomoc krútia zostať na svojom mieste.

7. Bangs a cez rameno Dĺžka vlasov so špičkou zdvihy:

To je takmer bez údržby účes, aj keď pre médium rany zostať vo forme, je potrebné pravidelné úprave. Veľkú barel kulma vám tiež pomôže dosiahnuť hrotu kadere.

8. Choppa Rameno Dĺžka vlasov S trhané Bangs:

Jedná sa o miesto na vzhľad, ak ste fanúšik trhané účesy.

9. Polceste Loose krútia a predné strapce:

S mesačnými spoločenské návštevy, môžete ľahko udržiavať krásne predné strapce. Barel kulma môže robiť zvyšok práce.

10. Bočné Parted a Bunch Messy tipy:

To môže byť skvelý vzhľad predvádzal, že sladké a roztomilé bábiku Barbie v tebe. Dráždiť dolné konce pre daný zväzok pohľad na špičkách.

Dúfam, že sa vám to páčilo tento článok. Ktorý z nich máte v pláne k športu?

load...