Účes

10 Príležitostné ale štýlové účesy pre školy

10 Príležitostné ale štýlové účesy pre školy

Kto hovorí, že účesy pre školy musia byť nuda? Iste, by mali byť rýchle a mali by vyzerať úžasné, ale styling vlasov pre školy môže byť zábavné a prepracované.

Z vysoko zvlnená buniek k glam krútil updo, čítajte ďalej a vidieť naše prvej desiatke celebrity inšpirované príležitostné účesy do školy.

1. Bočné Swept Waves

Chrissy Teigen má postranné pozametal vlny sú bez námahy ale krásny. Hostiteľ rozhodne opustiť jej rozstrapatené vlny strácajú na nový vzhľad, ktorý zbalí v mnohých textúry a odraziť. Kým vlnitý účes môže vyzerať naozaj sofistikovaný, jej bočné pozametal tresku rámy tvár krásne dodal, že trochu šmrnc.

2. Trhané Bob S Bangs

Tam je krása, a potom je tu žiarivý Tay Tay, skvelý spevák robí všetko správne s týmto výrazný vzhľad. Priamo na trend s jej blond, trhané Bob a jemné rany, znova ju dômyselný účes, krútiť časti vášho bob okolo curling prútikom pre voľné vlny. Dokončiť vzhľad tým spritzing maximálnu pevnosť lak na vlasy, aby sa vaše vlny na svojom mieste.

load...

3. Layered Hair s bočným prúdením Bangs

Singer Jennifer Lopez vyzerá skvele s ňou očarujúce vlny a bočné pozametal rany na jej dlhých blond kadere. Tento bizarné účes je ideálny pre váš ples alebo dátum noci vlny dať rovno zamknutie nejakú definíciu.

4. Messy High Pony

Teen pocit Hailey Steinfeld hľadá rokliny tu, zatiaľ čo predvádzal svoj chaotický, vysoké chvosta. Pre vzhľad, zhromaždí vlasy hore a zaistite ho na vlasy väzbami bez akéhokoľvek poškodenia. Tento dlhý účes je ležérne a moderné, a je to perfektný účes, aby si v pohode v lete.

5. Pletený Bun

Actress Stefanie Scott kradne prehliadku s jej rafinovanou dva tónovaný blond hrivou štylizované do pletenú drdolu. Ideálne pre nočné dievčenské, alebo váš ples v noci, to chaotický vrkoč buchta vzhľad je elegantný, elegantný a super-trendy.

load...

Ak chcete získať tento pohľad, začať tým, že vytvorí jednoduchý vrkoč a prikryť ju cez hlavu. Teraz zaistite vrkôčiky s priehľadnými kolíkmi vytvoriť korunu a hmla s lakom na vlasy. Jednoduché!

6. Perfektné krútia

Niekto speváčka Natalie La Rose nám ukazuje, ako udržať veci šik pri pobyte ostrý a elegantné. Zriedka usadzovacej pre rovné zámky, Natalie je perfektný červené kadere sú niečo zomrieť. Sme radi, ako dlho účes jej dáva vlasom objem, rozmer a moderný vzhľad; a jej minimálna make-up a trblietavé očný make-up sú ideálne pre noc v meste. Takže, ak ste sa rozhodli pre veľké, objemné kučery, skúste jeden po holandskom umelec nahrávky a model.

7. Red Half Updo

Tam je niečo o červené a vlnovkou pol updo, ktorý dáva žene toľko ženskú príťažlivosť - nesmieme zabudnúť, že dokonalé štruktúry a objemu. Tu vidíme, rozkošný Leid Gutierrez športové polovici dĺžky, trhané red pol updo s sortiment vrátiť späť vyletí.

8. Beachy vlasy

Náladový? Áno. Objemná? Áno. Veľa vrstiev? Rozhodne! Netreba hovoriť, že máme radi Charli XCX Dlhé dĺžky účes doplnený Beachy vlny. Spevák pridal nejaké vážne odraziť a hrubú štruktúru na vlasoch, čo jej, že bez námahy elegantný vzhľad. Okrem toho Charlie vyzerá úchvatne, keď sa jej čierne účes v kombinácii s rafinovaným make-up, aby dokázali tento krásny vzhľad.

9. Bouffant Polovica Updo

Negin Mirsalehi je známa pre jej elegantné, bez námahy a rafinovanú krásu. Tu máme holandský módny blogger športových jeden z jej najlepších pohľadov: pol updo s Bouffant. Pre kopírovanie vzhľadu, vyfénovať svoje kadere po použití textúrovacích spreje. Potom, čo urobil, podpichovať si vlasy na temene a spárovať updo s jemným make-upu a nahé pery trochu podráždenosťou. Nádherný pohľad na romantickú schôdzku či nočné dievčenské von.

10. High Bun

Vysoká buchta je jedným z najlepších príležitostné účesy pre dlhé vlasy do školy. Aymeline Valade high buchta vyzerá nápadné svojim štruktúrovaným vysokým žemľu a tenký kadere. Ideálne pre stredné a dlhé vlasy, aby sa dosiahlo tohto neuveriteľne ľahké vzhľad, urvat si vlasy na temene hlavy a cievky ju do drdolu. Zabezpečiť, aby streknúť lak pred pripraviť vlasy na svojom mieste.

Je nutné použiť ľahký dotyk lak na vlasy, aby ju udržali na mieste, a ak je obnovovať vzhľad, udržujte očný make-up minimálne a ísť všetci von s ľahším rúž. Vzhľad je pútavý a fascinujúce - niečo, čo každá žena sníva rock sa!

Tak tu to máte - naša desať jednoduché ležérne účesy do školy! Aký je váš obľúbený pozemku? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...