Účes

20 jednoduchých kučeravých účesov pre ženy nad 40 rokov

20 jednoduchých kučeravých účesov pre ženy nad 40 rokov

Tam je hrozný omyl tam, že ženy pustiť seba a prestať sa starať o ich vzhľad, akonáhle narazí po štyridsiatke. To nemôže byť ďalej od pravdy. Keby nič iné, ženy stávajú oveľa viac sebavedomia a získať väčšie pochopenie toho, čo chcú v tejto fáze svojho života. To sa odráža v ich oblečenie a účesy rovnako. Takže, skvelý spôsob, ako prijať svoju divokú stránku v tomto veku a pustiť všetky vaše zábrany je k športu bláznivé kučeravé vlasy!

Teraz, tam sú tony rôznych spôsobov, v ktorom môžete štýl vášho kučeravé vlasy. Ale predtým, než sa dostaneme do našich najlepších obľúbenej výbery, sa najprv pozrime na to, ako si môžete vytvoriť rôzne typy kadere doma.

Ako sa krútiť vaše vlasy pomocou kulmu

Čo potrebuješ
 • Tepla ochranný
 • Kulma (o veľkosti vášho výberu Zvlnenie)
 • Sprej na vlasy (voliteľne)
ako Štýl
 1. Pri používaní styling zariadení tepla na vlasy, je nutné použiť tepelne ochranný na to, aby bol chránený pred poškodením. Teplo ochranný môže byť vo forme séra alebo spreja.
 2. Začnite tým, že zdvihne časť 1-2 palec vlasov. Nechoďte za sekciách akýkoľvek väčší ako to; V opačnom prípade budú kadere nemá moc definíciu.
 3. Zabaliť túto časť vlasov okolo kulma po dobu 15 - 20 sekúnd na vytvorenie zvlnenia.
 4. Tieto kroky opakujte, kým nebudete mať zvlnený všetky svoje vlasy.
 5. Vytrepať svoje kadere s rukami nad hlavou, ak chcete, aby vyzerajú prirodzenejšie.
 6. Streknúť na nejaký sprej na vlasy, ak máte dlhý deň pred sebou a nechcú svoje kadere rozpletať.
 7. Ak chcete vytvoriť chlpatý / chaotický / s povrchovou štruktúrou krúti Hej, jednoducho streknúť na nejakom tvarovanie sprej celého svojich kaderí a spustiť kefa na vlasy po nich.

Ako vytvoriť veľký Objemná krútia použitím blowdryer

Čo potrebuješ
 • Objemová pena
 • Okrúhla kefa
 • Fén
 • Vyhladzovacie sérum
ako Štýl
 1. Začnite nanesením kusom penou po celom premýva, mokré vlasy. To bude dať svoje vlasy ton objemu.
 2. Začnite tým, že blowdrying vaše vlasy, zatiaľ čo len kefovanie dole.
 3. Akonáhle vaše vlasy je polosuché a trochu priama jazyku valcovanie jednotlivých sekcií vlasov okolo guľatej kefy od konca nahor a potom blowdry k vytvoreniu veľkej kadere.
 4. Vytrepať svoje kadere dať im väčší objem a použiť nejaký vyhladzovacie sérum, ako sa zbaviť akejkoľvek kader.

Ako sa krútiť vaše vlasy pomocou žehličky

Čo potrebuješ
 • Tepla ochranný
 • Ploché železo
ako Štýl
 1. Pripravte si vlasy s nejakým tepla ochranný prostriedok.
 2. Vyzdvihnúť časť 2 palce vlasov.
 3. Došliapnuť si svoju žehličky asi tretinu ceste dole zo svojich koreňov.
 4. Spustiť krútenie žehličky smerom od tváre tak, aby časť vlasov začne obtekanie okolo neho.
 5. Udržať krúti svoju žehličky pomaly tak, aby vaše vlasy dostane dostatok času, aby sa krútil.
 6. Udržať otáčaním, kým nedosiahne konca časti vašich vlasov a vaše zvlnené vlasy prirodzene vypadne z neho.
 7. Tento postup opakujte, kým ste skrútený všetky svoje vlasy.

Aký typ kudrliniek by ste mali ísť na základe vášho tvaru tváre

Tvar tváre hrá obrovskú úlohu v určovaní toho, ako bude vaše kučeravé vlasy vyzerať na vás. Vzhľadom k tomu, existuje celý rad zložených účesy, ktoré si môžete ísť na, je dôležité, že si vyberiete ten, ktorý bude vyhovovať vašim tvar tváre. Big blowdried krútia vykonáva na vrstvené vlasy prácu dokonale okrúhle tváre, pretože pridať ďalšie definíciu do svojho tváre štruktúry. U oválnych a podlhovasté tvárí, tesne zvinuté Kinky krútia pracovať krásne, pretože pridať ton objemu okolo tváre a dať im jemnejší vzhľad. Akýkoľvek druh kučeravé vlasy rozdelenými a prehnala sa na jednej strane je ideálny pre každého, kto s štvorcového tvaru tváre. Ľudia s diamantovými a srdce tvárí sú tí šťastlivci, ktorí môžu vykonávať ktorékoľvek a všetky kučeravé účesy s elánom.

load...

No, teraz, keď viete, ako sa krútiť si vlasy a aký typ kaderí fungujú najlepšie s vašou tvar tváre, poďme sa ponoriť do najlepších zložených účesy, ktoré si môžete šport, ak ste viac ako 40!

20 Očarujúce Kučeravé účesy pre ženy nad 40 rokov

1. Shaggy Red Headed Bob

Teraz, keď ste hit svoje 40s a mať trochu času pre seba, prečo nie triasť veci trochu a baviť? Tento chlpatý bob s tvarovaných kudrlinky vyzerá uber ochladiť samo od seba. Ale dostať vaše vlasy farbené v žiarivo červenej odtieň vylúhovať trochu funku do svojho vzhľadu.

2. Vzorkované Spiral Curls na stredne dlhé vlasy

Predstavte si, že vyvádzanie na lúke, na sebe dlhé flow šaty a niektoré divoké kvety vo vlasoch. Jedná sa o druh kučeravými účes, ktoré by sa zmestili do tej fantázie dokonale. Tieto veľké špirálové kadere (ľahko dosiahnuť pomocou kulmu a niektoré texturisační sprej) vyzerajú ich nádherný najlepšie, keď urobil na strednej alebo dlhé vlasy.

load...

3. Messy stočí na Layered Long Bob

Vráť sa do drážky svojich 70. S týmto chaotický štýl, ktorý bude smerovať svoju mladosť. Kľúčom k dobrému kučeravé štýl spočíva v jej vrstvenie. Vrstvené účesy vytvoriť kučery vyzerajú mimoriadne definované tak, ako žiadny iný strih silách. Tak vyskúšajte túto vrstvené dlhý bob štýl chaotický kudrlinky a rany sa cítiť opäť mladý a svieži.

4. Kinky krútia s jemnou Highlights

Kinky krútia mať príťažlivosť ich vlastné, že žiadny iný druh kadere nemôže vyrovnať. Takže, bič na to, že kulma tvojho (alebo možno vyskúšať túto metódu, ktorá zahŕňa prútiky?), Aby vaše krátky Bob si výstredné zvrat. Dokončiť svoju transformáciu vlasy s niektorými jemnými svetlohnedých vrcholov, aby vaše vlasy, že dokonalý slnečne vzhľad.

5. Curly orezané Bob S orezané Bangs

Preč sú dni, kedy dlhé vlasy bol jediný vhodný účes pre ženy. Je čas prelomiť túto bariéru a experimentovať s niektorými netradičnými štýlmi, nezdá sa vám? Tak pozrite sa na tento ultra orezané vlnité bob, ktorý bude mať každý sedí a pri oznámení o vás. Na polceste orezané ofina len pridať funky atmosféru tohto pohľadu.

6. Elegantný Otvorené krútia

Ak existuje jedna herečka, ktorá vo veku elegantne v Hollywoode, to má byť Julia Roberts. A jeden účes, ktorý jej podarilo zdokonaliť v priebehu rokov je voľný otvorený krúti štýlu. Tento uvoľnený zvlnená štýl urobil na jej po ramená blond vlasy stelesňuje eleganciu a triedu.

7. Romantický krútia Bob

Pravdepodobne ste sa zamiloval do nej prvýkrát ste sledovali Láska cez internet a snívali odvtedy stále jej vzhľad. No, vaše hľadanie končí tu! Tieto mäkké romantické krútia (výsledok 1 palec kulmu) uskutočnenej na krátku bob opustí vás vyzerať ako roztomilý protagonista dobrý pocit romantickej komédie pre istotu!

8. Centrum rozdelili krútia

Ak je červený koberec vzhľad je to, čo budete chcieť, potom červený koberec vzhľad je to, čo dostanete s tým Michelle Pfeiffer inšpirovaný kučeravé vlasy vzhľad. Len tak nechať si vlasy v niektorých vlasové natáčky cez noc sa prebudiť sa úplne transformovaného vzhľad v dopoludňajších hodinách!

9. Pin Up krútia

Len preto, že ste vo svojich 40. Rokoch, neznamená, že budete musieť vzdať svojho sna o vyzerať ako model pin up! Život začína pri 40 ° C, po tom všetkom. Takže vytasiť tie verné ol'natáčky tvoje a nechať ich v na spodnú polovicu svojho vlasy cez noc, aby si túto sexy Marilyn Monroe-esquí vzhľad.

10. Loose krútia Long Bob

Nespočetnekrát som našiel sám seba opýtať, či Nicole Kidman vôbec vekových kategórií. A ja som dospel k záveru, že je nejaká nesmrteľné bytosti. A počas rokov sa zdokonalil svoj podpis zvlnená dlhá bobová vzhľad T. Priebehu niekoľkých minút s kulmou potom, čo som dal na oblečenie by malo fungovať skvele vytvoriť tento vzhľad.

11. Skalné Chic krútia Bob

Je úžasné, ako ďaleko sada vlasovej natáčky a plechovku texturizačního spreje môže trvať vás styling vaše kučeravé vlasy. Táto skala elegantný vzhľad urobil s vyššie uvedenými položkami budú mať všetci myslieť na vás ako žena, ktorá je úplne pod kontrolou svojho života a neprijme žiadna hovno od nikoho.

12. Sleeked dole krúti

Pokiaľ ide o kučeravé vlasy, môžete sa pohrať s textúrami a štýlov vytvoriť jedinečný vlasy vyzerajú. Vezmite Sandra Bullock, napríklad. Ona rozdelili svoje tvarované kučery stredom a sleeked je dole s nejakou gél na vlasy a sponkami k vytvoreniu ohromujúci štýl kontrastov.

13. Nízke definované zdvihy

Jeden klasický vzhľad, ktorý hollywoodskej herečky neustále vracať, je nízke krútia vyzerajú. To rovno hore / kučeravá v pravom dolnom štýle je najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť vzhľad, ktorý je červený koberec pripravený. Robiť to, čo urobila Salma Hayek a rozlúčiť sa vaše vlasy na jednej strane, aby vyzeral ako stelesnenie elegancie a triedy.

14. Mokré krútia

Priznať, nič nemôže poraziť sexappeal na mokré vlasy vzhľad. A keď urobil na kučeravé vlasy, účinok je ešte viac ohromujúci. Sofia Vergara nám ukazuje, ako sa to robí s ňou vrstvené vlasy urobiť v objemné kučery a vzhľadom na, mokré 'efektu s pomocou nejakého gél na vlasy.

15. Tesne Špirálové krútia

Ako starnete, môžete zistiť sami púšťanie tohto rovnanie železa a vašu potrebu, aby zodpovedal spoločenským štandardom krásy, a opúšťať svoje vlasy presne tak, ako to je. Takže, ak je vaše vlasy prirodzene vlnité to (pretože Pán vie, že nie je možné obnoviť tieto druhy kudrliniek), potom je čas vzdať tie vykurovacie nástroje a nechať ich byť presne tak, ako sú.

16. Duálny tónovaný Klasické krútia

Eva Longoria je jedna hviezda, ktorá zabije vlasového hru zakaždým, keď sa kroky na červenom koberci. Takže nie je žiadnym prekvapením, že vyzerá úplne ohromujúca v tomto ročníku éry inšpiroval kadere. Hnedé a čierne combo jej krátkeho mikáda len zlepšiť vzhľad svojich super definované kučery.

17. Super Shaggy Curly Bob

Skvelá vec, o kučeravé vlasy, je, že môžete ísť tak subtílne, alebo ako blázon s tým, ako vaše srdce túži. Takže, ak je sexi mop z chlpatých kadere je to, čo chcete, je to štýl, ktorý určite potrebovať vyskúšať. Tieto Super s povrchovou štruktúrou krútia uskutočnenej na krátku bôb sú výsledkom nejaké veľké využitie difúzor na blowdryer.

18. Swept Away krútia S Bangs

Pokiaľ ide o Susan Sarandon, jemnosť je jej štýl vyhlásenie. Takže, samozrejme, ju vziať na kučeravé vlasy musela byť super jednoduché a podhodnotené. Na svojej dlhej bob, ona preč jemne zmietla kadere a niektoré tenký rany vytvoriť tento elegantný vlasy vzhľad.

19. Sweetheart krútia

Diane Lane má tú tvár, ktorá vyzerá, že hovorí, že je vždy tam bude pestovať a utešiť vás, nie vy na to? A to sladké kučeravé vlasy v štýle len pridáva k nej čerstvú tvárou vzhľad. Len uniknúť svoju kulmu a streknúť na nejakom texturisačního spreje stiahni srdiečko kadere vyzerať.

20. Leví hriva krútia

Prvé vecí, prvé, som si istý, Jennifer Lopez predal svoju dušu diablovi, aby stále vyzerať ako ona je 20. Po druhé, neexistuje žiadny spôsob, ako môžete odolať kučeravé účes. S veľkými tvarovaných kadere, ktoré sa valí po lícach, Lopez vyzerá nič menšieho než divoké bohyne, ktorá bude jesť vaše srdce na raňajky, keď sa ju prekročiť.

Takže, čo ešte čakáte, mojich krásnych dám? Vyjdi a sledovať všetky svoje kučeravé vlasy sny! A nezabudnite zanechať mi drzý malý komentár nižšie a dajte mi vedieť, aké účesy umierate vyskúšať.

load...