Účes

19 nápady na styling Genius Len aby ste mali tenké vlasy Pozrite sa hrubé!

19 nápady na styling Genius Len aby ste mali tenké vlasy Pozrite sa hrubé!

Skinny je ideálny pre džínsy, cestovín a koktaily. Ale to, čo o svoje vlasy? Nie naozaj! Ale horká realita je - jemná a tenká vlasy sa stane! Môžu za to hormóny, dedičnosť, plynutie času, alebo o zneužitie. Ale robiť si starosti! Okrem arzenálom dobré výrobky a správnych techník, existuje celý rad spôsobov, ako získať silnejšie vyzerajúce vlasy, bez toho by v skutočnosti uchytenie predĺženia.

1. Začnite s dobrou objemu postreku:

Spustite styling vlasov s dobrou objemovou sprej. Vyskúšať rôzne značky zistiť, ktoré vám najlepšie vyhovuje, a nosiť so sebou - vždy!

2. Vyhnite sa vaše korene Kým Klimatizácia:

Uplatnenie kondicionér na svoje korene budú vaše vlasy mastné. Kým použitie kondicionéru, snažte sa vyhnúť korene; skôr aplikovať na spodnej 3 - 4. Časť vlasov.

load...

Venovať pozornosť pri oplachu, aby sa odstránili všetky stopy kondicionéru z vlasov.

3. Pomocou Dry Shampoo:

Suchý šampón môže dať svoje vlasy jemnú textúru spolu s výťahom.

Expert Tip: Použite ju v noci, a nie v dopoludňajších hodinách pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Ak tak urobíte, bude výrobok absorbovať viac ropy a bude zrejme dať svoje vlasy väčší objem.

load...

Ak vediete je vypredaný, môžete tiež použiť detský púder!

4. Škádlení môže dať Instant Lift!

Škádlení je vždy najlepší spôsob, ako získať okamžitý výťah. Len rozdeliť si vlasy do sekcií, dráždiť im dozadu, sprej vlasy s volumizing sprejom a získať objem okamžite! Voila!

5. Cut It Short:

Ak ste jemné vlasy, potom krátke a stredné dĺžky vlasov sú najlepšie pre vás!

Akonáhle špička vlasov narazí na rameno, budú pramene majú tendenciu sa štiepiť a objavujú sa tenšie. Udržujte svoje vlasy krátke a živý!

6. Použiť Mousse:

Sprej pena na vlhké vlasy a potom opatrne spustiť hrebeň nad penou. Hrebeň od polovice dĺžky až do konca. Uistite sa, že výrobok je rozložená rovnomerne. To vám dá okamžitú hrúbku.

7. Získať zvýrazní a lowlights:

Pridávanie tmavšie a svetlejšie odtiene na vlasy môžu dať vizuálne hĺbku. Stojí za to vyskúšať!

8. Bleach to.

Bieliace poškodzuje vlasy, to priznať, ale je to škody, ktoré zvyšuje priemer každého prvku na takmer dvojnásobok. Nemusí odfarbiť celú hlavu, zvýraznenie vybraných častí bude robiť!

9. Pravidelne podstupovať ozdobami:

Stojí platí aj pre zachovanie akýkoľvek typ alebo štýl vlasov. Pravidelné orezávanie zabraňuje štiepeniu a udržuje tvar a štruktúru vlasov.

10. Get Waves:

Pokúsiť sa začleniť kratšie vrstvy k svojmu strihu s cieľom odľahčiť veci. Dlhšie vlasy váži sám dole, čo má za následok robiť to vyzerať štíhlejšie.

11. Blow Dry v opačnom smere:

Sušenie rana vám môže pomôcť, aby vaše vlasy vyzerať silný. Flip vlasy hore nohami, fúkať vzduch zospodu a získať silnejšie vyzerajúce vlasy po celý deň!

12. Získať glazúrou:

Glazúry na každom reťazci skutočne pomáha pri zvyšovaní priemere vlasom. To urobiť z profík!

13. Dajte svoj vrkoč výťahu s týmto jednoduchý trik:

Namiesto toho, ťahanie všetky svoje vlasy späť do pony; začať s half-up štýlu; zaistite je pevne a pridať nejaký objem mierne podpichuje ju na oblasti koruny. Akonáhle ste v poriadku s výťahom, pridajte zvyšné vlasy hornej časti a zaistite ho s iným vlasmi kravatu. Zrušená!

14. Diel v opačnom smere:

Chcú okamžité zvýšenie objemu? Časti vlasy v inom smere než zvyčajne. Keď ste rozlúčka vlasy na rovnakom mieste niekoľko rokov, vaše vlasy sa stáva vyškolení, aby ležal na oboch stranách. Skúste obracející si vlasy na opačnej strane a BAM: objem!

15. Použitie farbené vlasy Powder:

Ak ste blondínka, potom suchý šampón je dosť pre vás, ale pre tých, ktorí s hnedými a čiernymi vlasmi, farbené vlasy prášok môže robiť zázraky! Spolu s dostať textúry a objemu, môžete tiež skryť skalp!

16. Nepreháňajte Farba vlasov:

Spracovanie vlasy často môže vaše vlasy vyzerať štíhlejšie. Skúste vziať dlhé medzery medzi udalosťou a tiež uistiť, že vaše kolorista nepodáva farbu cez zakaždým, keď ho navštívil.

17. Použitie Oil môžete vytvoriť svoj hair tváriť riedidlo!

Ak si prajete, aby vaše vlasy vyzerať hustejšie, nenanášajte OLEJ pred vystúpil z dverí! To len pridáva lesk vlasov, nič viac než to! Namiesto toho, že pôsobí ako povlak na vlasy a váži ich dole, takže vaše vlasy vyzerať tenšie a mastný.

18. Follow Pán spekaniu Technika:

Môžete skúsiť tento pán tortu techniku ​​na všetky typy vrkôčiky. Všetko, čo musíte urobiť, je to - akonáhle budete hotoví s pletenie, vytiahnite každú slučku jemne z jednej strany. Uistite sa, že ste vytiahol len štipku. Váš vrkoč sa objaví teraz oveľa silnejší!

19. DIY- Volumizer:

Vytvorte si vlastný Volumizer s prísadami, ktoré už vlastníte! Jednotlivé ekvivalentné diely Epsom soli a kondicionér a zmes sa mieša, až sa dostane rozpustenie soli. Aplikovať tento na vlasy a nechať ho sedieť po dobu 15 - 20 minút, než si ju opláchnite.

Budete sa cítiť, že vaše vlasy je oveľa silnejší a objemnejší potom, čo vyschne. Ta-da!

Ktorý z týchto tipov skúšali ste niekedy? Ako si pridať hlasitosť na vlasy? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v poznámkach nižšie!

load...