Účes

10 formálnych svadobných účesov, ktoré si môžete vyskúšať na svoj svadobný deň

10 formálnych svadobných účesov, ktoré si môžete vyskúšať na svoj svadobný deň

Formálne svadobné účesy môže byť ťažké rozhodnúť o. Ale ak ste si istí, aký druh vzhľad chcete športu pre vašu svadbu či príjem, potom je úlohou sa stáva ľahkou.

Formálne svadobné účesy s čistými vrkôčiky alebo vrchný uzol buchta je nový trend pre nevesty v týchto dňoch. Takže ak ste jedným z tých neviest-k-byť potom si môžete vybrať dobrý štýl od tých sme zvolili nižšie.

Najlepšie Formálne Svadobné účesy

1. Na rozdiel Pletené Up robiť:

Ak chcete šport pletená formálne up urobiť pre vašu svadbu a potom si môžete vybrať tie vlasy hore robiť. Vezmite kadernícky a opýtajte sa ho / ju, aby vám túto hroznú vzhľad. Nezabudnite kvetinové sponky do Vybavte túto sladkú formálny vzhľad. To je jeden z najjednoduchších svadobné účesy všetkých čias!

load...

2. Long Formálne Curly Bridal Hair:

Ak ste niekoho, kto má rád, aby sa vaše vlasy otvorené a chcú družičky formálne účesy s otvoreným vlasmi, potom je tento účes môže byť najjednoduchšie športu. Tie vrchný cop, schúliť uvoľnené časti vlasov. Ozdobiť svoje vlasy v cope s krásnym kvetinovým hlavy kapely.

[Čítajte: vlasy štýly]

3. Voľná ​​Pletené Top Knôt Bun s predným Soft Bangs:

Je to svadobný svadobný účes, ktorý ste hľadali? Proste ideálne, nie? Ale určite potrebovať kaderník pre túto pletenú buchty up robiť. Získať dobrú buchol ostrihať do ruky pre tých mäkké bočné pozametal krátke rany. Nezabudnite kvetinové doplnky, aby sa spojili s touto skvelý vzhľad.

load...

4. Top Knôt Bun s kudrliniek a dovnútra Soft Front Bangs:

Mäkký a hladký účes so zadným Bouffant a krútia, ktorý bol ďalej viazaná v hornej uzol buchty. Skúste to a ak máte predné rany ísť s týmto, bude to vyzerať ešte lepšie.

5. Pin krútia a Back Up Bouffant robiť:

Ak hľadáte pre vinobranie dotyk na váš formálne účes potom to môže byť vynikajúcou voľbou pre formálne svadobné hairstyle.Pin kadere sú zriedkavá forma vintage účes, ktorý urobil úžasný comeback vo svete módy účesov. To sprevádza Bouffant alebo narazil do zadnej môže dať vzhľad v hodnote jeden milión dollars.Gorgeous nie?

6. Loose Pletená Formálne Svadobný účes:

Ak hľadáte pre pletené a ľahkú svadobný účes pre vašu svadbu, ktorá vyzerá formálne moc, potom to môže byť len ideálne pre vás.

[Read: Svadobné účesy pre kresťanské nevesty]

7. Low Hung Side drdol:

To je veľmi ľahké robiť účes na svadobný deň. Ak máte rany potom je zmiesť celé čelo na jednu stranu, aby si túto hroznú vzhľad.

8. Top Knôt Bun:

Horný uzol buchta môže byť skvelý účes pre formálne svadobný účes. Ak ste fanúšikom sofistikovaných účesov a skúste toto jeden von. Príslušenstvom čelenka štýl môže byť len vec potrebná na dokončenie tohto účesu.

[Prečítajte si: Celebrity svadobné účesy]

9. Twisted Down až Pony:

Nízky hung Pony môžu byť skrútené a priviedol späť, zaistený vlásenky a potom predstieral, že vyzerá naozaj krásna s niektorými kvetinové doplnkami.

[Čítajte: Weave svadobné účesy]

10. Floral Twisted Up robiť:

Jednoduchý vyčesané robiť s kvetinovými doplnkami. Dotyk extravagancie v tomto účese je krútenie úsekov od koruny a potom vloženie a ich upevnenie do drdolu. To môže byť skvelé pre večerné párty tiež.

Tu je návod, aby vám ukázať, ako ľahko vytvoriť niektoré formálne svadobné účesy. Môžete použiť tieto účesy pre večierky družičky alebo dokonca na večer von.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Google Image Courtesy

load...