Účes

Najlepšie účesy Retro - naše top 10

Najlepšie účesy Retro - naše top 10

V čase, keď každá nová vec zostarne priebehu niekoľkých hodín, starý svet kúzlo stále drží veľkú hodnotu a význam.

Máme radi nové technológie a pokrok, ale my milujeme málo vynálezov roku 1920 ešte viac. Rovnako ako francúzska nechty, bez ohľadu na to, koľko variantov prišli, klasický štýl je niečo, čo všetci ešte majú mäkké kútik. Retro účes je ďalší taký príklad. A čo je ešte lepšie je, že sa vrátil s veľkým treskom!

Retro účesy pre dievčatá

Tu je zoznam sa dozvedieť viac od asi 10 najlepších retro účesy všetkých čias.

1. Bandana Bun:

Tento účes je jedným z najjednoduchších tie so športom a vyzerá v pohode taky. Obraz vysvetľuje krok za krokom postup k dosiahnutiu tohto retro účes.

load...

2. Bočné vrkoč s doberali korunkou:

Postranné vrkoč s doberali korunou je takmer zlosť v týchto dňoch. Dráždiť korunu plocha malá a kravatu bočné chvost potom, zaistite gumičkou. Uistite sa, že doberal časť zostane v bezpečí pomocou sponkami na zátylku.

3. Vysoká dvakrát viazaného pony:

Posadnutý s poníkom, ale túži vyskúšať niečo iné? No, tu je vaša odpoveď. Tento štýl je ideálny pre ľudí s dlhším vlasmi. Postupujte podľa pokynov, s obrázkom na Sport Tento vysoký a dvakrát viazaného poníka.

4. Doberali dvojaký buchta:

Ak hľadáte pre sofistikované retro vzhľad, doberali double buchta je to, čo hľadáte.

load...

Rozdeľte si vlasy do dvoch častí, z ktorých jeden do stredu hlavy a zvyšok v spodnej časti. Teraz pod hornú časť preč a dráždiť spodná časť, aby sa trochu objem. Teraz zakrytie dolná časť s hornej časti a robiť buchtu. Zdá sa, že formálne ale neformálne.

5. Valcované späť updo:

Zodpovedali vašim krajkové šaty perfektne s touto ženskou retro účes. Časti svoju ranu vysušené vlasy od stredu. Twist na jednej strane a pripnúť ju na zadnej časti šije. Urobiť to isté s druhou stranou. Teraz pripojte oba konce a vrátiť im robiť buchtu a ste pripravení s vrátená späť updo.

6. Finger vlny:

Myslíte si, že Marilyn Monroe vo svojich bielych šatách a prstov vĺn? Táto koketná retro účes je jedným z najpopulárnejších účesov dnes.

Suché vlasy a oddeliť do rôznych 1 - sekcia 2 palce. Použiť nejaký hmla na vlasy a používať curling tyče. Ak je tyč ochladzuje úplne, použite prsty vyrezávať vlny, a ty si flirty prst vlny sú pripravené na obdiv.

7. Dlhé vlny:

Krútiť svoje dlhé vlasy pomocou horúcej curling valčeky. Teraz sprej nejaký suchý šampón len na temene získať nejaké povzbudenie a hlasitosť. Týmto spôsobom by vaše krútia omnoho lepšie zvládnuteľné a vyzerajú prirodzenejšie. Nechajte svoje kadere byť otvorený a užívať dlhé vlny vytvorené kadere.

8. Zvlnený bob spojený s bočnou časťou:

Ak máte radi svoj bôb, by ste rád tento trendy účes ešte viac. Použite horúce vojne stočiť každý oddiel 1-palcový vašich vlasov. Keď máte pocit, že valčeky vychladnú, nechal si vlasy a krútiť je pomocou prstov a štýl im tak, ako chcete. Preveďte hlboký oddeľovanie vlasov a nechať vlny pridať zábavu do svojho vzhľadu.

9. Vysoká strana pony:

To je ďalší variantom pre ľudí, ktorí majú radi športovú svoje copy. Je len potrebné zviazať si poníka vysokú na temene, ale umiestnite ho do strán. Môžete dokonca stočiť koniec pony s kulmou získať viac autentický retro vzhľad.

10. Low a vlnité side-buniek:

Ak ste obdarení vlnitými vlasmi, toto je pre teba. Curl končeky vlasov. Teraz hrebeň ich všetky dohromady a zhromažďovať na jednej zo strán za ucho. Teraz spustite valcovanie do drdolu a zaistite sponkami. Môžete použiť vlasové doplnky zdobiť tento pohľad. Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...